Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Witam
    Teraz mam chwilkę wolnego. Serniczek w piekarniku się piecze, mieszkanie ogarnięte. Jeszcze dzisiaj makiełki zrobię i pranie powiesić muszę.
    Tree nie pracuj tak ciężko
    Martyna współczuję Ci dzisiejszych zakupów, ja byłam po jajka w Biedronce i normalnie masakra tyle ludzi.
    Miss fajnie że mała zniosła dobrze podróż.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Karolka dzisiaj jest lajtowo. Tylko gotowanko, w zasadzie już mam wszystko zrobione, jeszcze śledzie i trufle mi zostały mi zostały
      Moi panowie poszli do fryzjera, więc chwilkę mam dla siebie.

      Marti ja też współczuję zakupów, chociaż mnie mąż wyręczył dzisiaj, po ostatnie produkty pojechał.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Tree ja jeszcze tylko jutro muszę w galaretę schab i ozorki zrobić i troszkę sałatki warzywnej.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          hej laski u nas dzis dzien szalony moj brat miał przyjechac do nas na swieta i po droge rozkraczyło mu sie auto i nie dojechał wrocił do domu swojego a ja wszystko przygotowane pierogi barszcz i placki strasznie mi sie smutno zrobiło myslalam ze bedziemy wrescie razem spedzac swieta i na koniec wymyslilam ze jade do brata na swieta najsmieszniejsze jest to ze z garami ha ha ha ,ale swieta to magia

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hello Dziewczyny
            Takie tu pustki dzis, wszytskie cos robia gotuja dokanczaja
            Ja juz mam wszytko zrobione jedyne czego nie dokonam przed
            Wigilia to fryzjer

            Chcialam Wam zyczyc usmiechnietych radosnych oraz spokojnych
            Świat oraz wystrzałowego Nowego Roku

            pozdrawiamy

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****


              Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego
              ciepła i wielkiej radości,
              Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
              A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.
              Świąt dających radość i odpoczynek,
              oraz nadzieję na Nowy Rok,
              żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.




              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                WESOŁYCH KOCHANE

                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Zdam relacje z wizyty u lekarza i uciekam robić sernik na zimno.
                  Wyniki badań wykazują niedoczynność tarczycy to dlatego jestem senna i przytyłam.I to chyba rodzinne bo mój młodszy brat ma nadczynność
                  A co do bóli brzucha po badaniach wynika ze to zespół jelita drażliwego i stad burczenie i bulgotanie to sa jelita mam leki i oby pomogło.
                  Ale to tam , niema co się martwić WESOŁYCH ŚWIĄT!!!BUŹKA
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Wesołych Świąt dziewczynki




                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      troszkę spóźnione aczkowiek szczere życzenia składam wszystkim forumowym koleżankom wesołych, radosnych i spokojnych Świąt, szczęśliwych chwil z rodziną i wiele wiele wiele pociechy z dzieciaczków!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hej dziewczyny ,
                        Wesołych po świętach,udały się??bo moje były okropne ale to mniej ważne.
                        Objedzona nie jestem wiadomo dlaczego , a czas spędzony na oglądaniu filmów i spacerku.
                        A jak Wasze święta??
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hej hej

                          dzis jeszcze pustki...
                          Colorcia no przykro nawet pojeśc nie moglas bidulko

                          to byly nasze 1 swieta na nowym mieszkaniu i musze przyznac ze bardzo sie udały i w sumie pierwszy raz mi sie tak naprawde podobało z dala od stresujacych osób i w towarzystwie osób które cie kochaja,brak fałszywych zyczeń objadlam sie i mąż pomagał mi we wszystkim,dzis jeszcze bylismy u szwagra na wyzerce hehe

                          dzieci zadowolone bardzo z prezentow sa i ja również


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            witam po świetach
                            u nas tak średnio było. teściowie focha strzelili, że nie przyszlismy na Wigilię - tylko, że rok temu była ta umowa, że raz u teściów raz u mojej rodziny siedzimy w ten dzień, no i jakoś rok temu teściowa nie płakała, że ja do swojej mamy nie pojechałam. dowiedzieliśmy się, że takie są sceny, więc wracając od mojej mamy pojechalismy do teściów, a tamci dalej schochowani, życzeń składać nie chcieli i na święta nie zostaliśmy zaproszeni. dobre sobie. kurcze, a zawsze uważałam teściową za spoko babkę, a teraz takie coś?!
                            a co do prezentów, to Joasia najbardziej jest z warsztatu zadowolona, cały czas przy nim siedzi i "majstruje" hehehe.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Hej.Dziewczynki jak tam po świętach? U mnie ok.Fajnie ze dzisiaj niedziela bo można odpocząć po świętach he he
                              W pierwszy dzień swiąt bylismy w odwiedzinach u rodziny a wczoraj mielismy gości w domu.Ja już o teściach nie wspominam bo jest tak okropnie że szkoda pisać


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                No to jest nas 3 , którym się święta jakoś tam nie udały
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X