Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    7 stopni na plusie?! u mnie jest -10!!!!! zaraz do Ciebie przyjadę hehe!
    ale tak poważnie, to może ten mróz przejdzie, w domku, do którego macie jechać rury odmarzną.
    a w razie czego miejsca w hotelach już nie ma?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Wlasnie szukamy od wczoraj ale moj sie uparl ze nie chce do hotelu...ja tam wole hotel a nie siedziec sobie na glowie 24 h i bc sie o lazienke...
      U nas przez noc tak se zmienilo,wczoraj tez bylo -10...
      Pogoda wariuje na prawde...
      Jakos to bedzie ale najgorszy to jest moj M w stresie...upierdliwy nie do wytrzymania...
      Mialam dzis po sklepach latac i ciuchy sobie przymierzac a juz mi sie odechcialo wszystkiego .Dobrze ze na wyjazd mam wszystko dla malego,wystarczy torby spakowac.
      U was kiedy startujecie z przygotowaniami? Najwazniejsze zalatwione czy musisz jeszcze przedzierac sie przez tlumy w marketach?

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        dzisiaj jedziemy po jedzenie świąteczne i takie nieświąteczne
        wczoraj pisałam, że na dzisiejszą noc oddajemy Joasię mojej mamie. m. ma urlop i musi swoje sprawy pozałatwiać, a nie chcę, żeby z Malą jeździł. nikt do mnie wpaść dzisiaj nie chce (buuuuu ), więc wieczorem posprzątam, skorzystam z istnienia mrozu i kołdry wywietrzę, jutro pierniki zrobię.
        w końcu sobie zmieniłam gg na to nowe i jakieś dziwne ono jest? czy tylko mi się tak wydaje?

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Już prawie wszystko pozałatwiane,jeszcze tylko obiadek ugotowac,Froch mi dała pomysł i robie zupe pomidorową.A wieczorem wybieram sie z przyjaciółką na piwko musze sobie w końcu odpocząc-należy mi sie



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            A ja jestem w proszku
            zero prezentów jak zwykle na ostatnią chwilę
            ale jakos sie tym nie martwię podjadę do Reala dziś i coa kupię hehe
            właściwie mam już wymyslone co komu

            a tak to został mi barszczyk do ugotowania i szałatki 2 na świeta i wsio
            no i ogarnąc mieszkanko ale to robie na bierząco
            a i musze sobie głowe pomalować ale to mąz mi zrobi


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
              Hej.U nas pogodnie ale wietrznie,wiatr zmiata śnieg z dachów i wyglada jakby padalo.Rano byłam z synkiem u lekarza,biedak miał 40st gorączki po podaniu leków spadła do 37 .Lekarz podejrzewa anginę mimo ze migdałki są troszkę powiększone.Mam nadzieję że to nie grypa bo jeśli wszystkich w domu pozaraża to będzie niedobrze na same swięta.Najgorzej boję się o małą bo jest astmatyczką.
              no to Aniu witaj w klubie
              my rano bylismy u lekarza bo Tymkowi ten kaszel nie przeszedł i dostał antybiotyk . Młoda ma brzydkie gardło i pani doktor bała sie ze moze cos z tego gorszego w swieta wyjsc wiec dała antybiotyk . Popołudniu poszedł maz do lekarza bo kaszle tak jakby miał wypluc gardło i dostał ANTYBIOTYK .... MAM DOSC TROJE DZIECI CHORYCH to masakra(BO WIECIE ZE JAK FACET CHORY TO CAŁY DOM CHORY ). dzieci znosza chorobe spoko a maz ........

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Ania melchior dużo zdrówka dla Waszych chorowitków
                U nas też kaszel szaleje i o 20 mam wizyte pediatry to zobaczymy
                no ale my 2 tyg temu antybiotykowalismy sie to może tym razem obejdzie sie bez.


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  HANTA I MISS ZDROWYCH WESOŁYCH SWIĄT I SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Dziewczynki dużo zdrowia dla waszych dzieciaczków, nie ma nic gorszego niż widok cierpiącego dzieciaczka

                    Widzę że nie tylko ja miałam dziś na obiadek zupę pomidorową

                    My po południu poszliśmy na spacerek ale się zmęczyłam. Chodniki były tak zaśnieżone że wózek ledwo szło prowadzić ale się super przewietrzyliśmy.
                    Nawet odśnieżyłam chodnik przed domem, jakoś nie mam ochoty tłumaczyć się przed Strażą Miejską.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Dziewczyny a co kupujecie swoim prawie 3 latką na gwiazdkę, ciekawia mnie prezenty dla dziewczynek, moja córcia wybrała sobie konika pony dzidziusia z buteklą
                      http://fotoona.pl/d_iskiereczka_moja...essionLogout=1 Ślicznie prosze O Głosik na córcie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        po pierwsze dużo zdrówka wszystkim chorowitkom!
                        a tak w ogóle, to już wrócilismy z m. z zakupów, ludzi było pełno, korki niesamowite, aż mi się wszystkiego odechciało. teraz powinnam sprzątać, alecsiedzę i piję ciepłą herbatkę na razie zdjęłam pranie z suszarki, nastawiłam pralkę i wyrzuciłam kołdry na balkon. a reszta czeka....

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hej

                          dużo zdrówka wszystkim chorym maluszkom
                          Natalka na szczęście zdrowa, ma tylko dziwne wypieki na policzkach już od kilku dni, i policzki są szorstkie. Podejrzewam, ze to od mrozu, bo wczesniej stosowalam krem Nivea Baby, ale z tamtego roku, a pozniej zobaczylam ze nalezy zuzyc w ciagu 12 miesiecy po otwarciu. Teraz juz kupilam jej nowy krem, też Nivea Baby.
                          my tez bylismy dzis we trojke na zakupach, Natalka byla bardzo grzeczna, jak nigdy.

                          dzisiaj chyba jakaś telepatia na forum, bo ja też robiłam pomidorową
                          Natalka - 24 lipca 2008r.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej laseczki

                            My dziś zaliczylismy fryzjera z Julią. potem pojechałyśmy do m do pracy.
                            Julia była zachwycona - bo w centrum uwagi Potem w domu 1000
                            telefonów chyba wykonałam. Ja to ogólnie ostatnio jak call center działam
                            Miałam w planach może nareszcie posprzątać ale zwyczajnie mi się nie chce.
                            I chyba też sobie herbatkę jakąś zapodam.
                            Wczoraj ubraliśmy nareszcie choinkę - straty dwie bombki Fotki w wątku
                            o drzewkach. Julce w pokoju postawiłam Mikołaja i taką mniej więcej
                            30cm choinkeczkę, bez bombek tylko z przyklejonymi ozdoabami: jakimiś
                            kulkami, szyszkami, wstążeczkami. Chodzi teraz dumna i mówi: Ja też mam
                            w pokoju choinkę


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość

                              dzisiaj chyba jakaś telepatia na forum, bo ja też robiłam pomidorową
                              HA HA HA Pomidorowa górą


                              Nusiakova u nas w tym roku bombki bez strat bo prawie wszystkie plastikowe, szklane tylko na górze z daleka od łapek mojego dziecka.
                              Last edited by mamakarolka; 21-12-2009, 20:43.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                to moje dziecko jest jakieś dziwne. moja mama ma już choinkę, Joasia dzisiaj przyjechała, chwilkę się na choinę popatrzyła i potem już przechodziła obok niej obojętnie. drzewo w domu na niej dużego wrażenia widać nie robi haha

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X