Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hej.U nas też sypie od rana.Na drogach ślisko a ja zaraz jadę do szpitala bo moja teściowa tam leży.
    Synek przed świętami chorował na szczęście nas nie zaraził teraz jest już zdrowy.
    COLOR idź z małą do innego stomatologa bo to za dobrze nie wygląda.Synek mojej siostry tez tak miał i w wieku 2 latek próchnica zaatakowała wszystkie zęby
    DOTKA dziewczyny mają rację polej plamy dobrym płynem do naczyń powinno zejść,ja potraktowałam tak plamy po smarze i zeszły.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      cholera teraz czytam na temat tego nieszczęsnego nalotu.
      Boję się, że to faktycznie może być początek próchnicy
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dziewczyny musicie sie dokładnie przyjrzeć tym ząbkom czy to jest nalot czy przebarwienie szkliwa,bo jeśli to drugie no niedobrze.


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          O losiu , to mnie nie pocieszyłyście
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            Dziewczyny musicie sie dokładnie przyjrzeć tym ząbkom czy to jest nalot czy przebarwienie szkliwa,bo jeśli to drugie no niedobrze.
            Aniu Amelka ma takie hmm jakby żółte??ona sobie nie da sprawdzić tak dokładnie
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
              Aniu Amelka ma takie hmm jakby żółte??ona sobie nie da sprawdzić tak dokładnie
              Jak żółte to może być kamień chociaż nie jestem pewna czy pojawia się u tak małego dziecka.Mojej siostry synek miał takie jakby popielate szkliwo wyglądało tak jakby było takie prześwitujące no niewiem jak to nazwać.


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Do dentysty idziemy na początku stycznia i dowiem się co i jak.
                Na razie zmykam się szykować na spacer ...PaPatki
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  A mój Julek ma całkowicie biały ten nalot. Jest półokrągłe, taki kształt dziąsła,
                  wygląda to tak jakby zrobił się ten nalot jeszcze jak ząbek był mniejszy, tuż przy samym dziąśle i jak rósł tak ten osad się obniżał i teraz jest na środku ząbka
                  A przy dziąśle znów widzę, że się robi nowy. Chyba muszę baczniej szczotkować mu te ząbki.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Witam
                    U nas piekne slonce wiec pewnie zaraz wyjdziemy z Poldziem na spacerek jak wstanie,dzieki wam za rady ,wymocze bluzke w plynie do naczyn,moze to cos da...
                    Co do zebow to moja siostra ma takie biale plamki i poza tym kolor zebow raczej szarawy(mimo ze nie pali i nie pije kawy),zawsze tak miala jako jedyna z mojego rodzenstwa i to jest wada szkliwa,jednak nie wiem jak top jest z mleczakami...moze te drugie zeby beda zdrowe?

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      [QUOTE=FamilyTree;160937][B]

                      MoniaB
                      strasznie mi przykro z powodu Twojego bratanka Pamiętam jak pisałaś o jego chorobie jak jeszcze w brzuszku swojej mamy siedział.
                      Ile on teraz ma miesięcy?? I co mu jest dokładnie ??

                      Tree
                      nawet lekarze nie wiedzą co mu dokładnie jest, robią badania i niby wszystko w porządku a dziecko prawie przed świętami by zmarło, stanęło serduszko. teraz myśla że to przez to serce jest chory. miejmy nadzieję że juz wszystko bedzie w porządku.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Hejka

                        No i sie doczekalam nowego kompa,wlasnie podlaczylismy,musimy jeszcze wszystko zainstalowac w tym tez zdjecia,itd.
                        Co tu tak pusto?Gdzie jestescie wszystkie?Sylwek dopiero jutro...

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          ooo... faktycznie cisza.. myślałam, że będę miała coś do poczytania a tu echo.
                          Mąż właśnie wyszedł do pracy, dziecię śpi, więc mam czas dla siebie. Podziergam sobie, a potem siądę do książki. Zaczęłam nową "Wyznania Nata Turnera".

                          Dotka rozumiem, że teraz będziesz częściej zaglądać

                          widziała, któraś już film "Templariusze.Miłość i krew" ? Wybieram się na to w sobotę z teściową i ciekawa jestem opinii, a na portalach filmowych nie ma zbyt ciekawych recenzji

                          Frosia @ jest czy nie ma ? Bo ciekawość mnie zżera
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Ale mnie zaskakujecie laski...
                            Tree ja sie staram chociaz do poludnia NIE zagladac bo jak maly spi po obiedzie prawie codziennie odpalam kompa jak nalogowiec
                            Wiecie co sobie wlasnie zrobilam...?Rozsmarowalam na twarzy zel myjacy i golilam nogi pod prysznicem zapomniawszy o tym zelu...twarz zmylam jak juz mnie zaczela szczypac...jestem czerwona jakbym sie poparzyla,posmarowalam sie kremem malego,pewnie zejdzie do jutra ale o malo nie pdalam z wrazenia jak sie w lustrze zobaczylam...

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              hej dziewczyny
                              Tak sobie mysle ze pewnie tu nikogo nie bedzie ale ni mam za bardzo co robic, jakas bezsennosc mnie dopadla, cos mi sie poprzestiawialo
                              Moj maly budzi sie ostatnio w nocy tak kolo 3 lub 4 i nie spi z 2 godz
                              tylko chce do nas do lozka a jak go wezme to i tak nie spi tylko sie
                              wierci przewraca siada istny szal

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                witam Was Kochane w ostatnim dniu w tym naszym roku

                                hey edysob ależ Cię dawno tu nie widziałam,zaglądaj zaglądaj, napisz co u Ciebie??

                                Tree zostaje miesiac w PL,bo wczoraj kupiliśmy auto i pewnie dowód jest na miesiac wazny- taki tymczasowy,i wyrobie go to mój m przyjedzie po nas i pojedziemy juz do FR nowym bum bum
                                A ja przynajmniej załatwie sobie wszystkie sprawy bez pospiechu...
                                wiec moj watek z tortem jest nieaktualny,odwołałam dzis wizyte na bilans dwulatka,pojde w połowie stycznia.
                                Tree @ jeszcze nie mam,ale wczoraj robiłam test i jedna krecha,wiec pewnie przez zmiane klimatu mi się cykl przedłużył,bo jakbym miała byc w ciazy to by juz na tescie wyszło.
                                Iza i jak z tym osadem na ząbkach??czytalyscie co to moze byc??moze nie koniecznie prochnica tylko jakis osad i tyle..

                                My na Sylwka idziemy do znajomych,chyba tylko po to by w domu nie siedziec,a znajomi tez maja dzidzi małe,wiec bedzie tylko skromna posiadówka

                                zaraz musze zabrac sie za odkurzanie...
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X