Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Kurcze nie mam szczescia,jak tylko mam chwile to was nie ma a jak jestem zajeta to sie ktos zawsze odezwie...
    tree nikogo nie zapraszalismy ale nigdy nie wiadomo...tesciu pewnie bedzie z nami...
    Poldkowi udalo sie nie rozchorowac przed wyjazdem za to teraz ma zatkany nos i ostry kaszel...zobacze z tym syropem z cebuli,jak za 2 dni nie bedzie lepiej bedziemy sie umawiac do pediatry.
    Madzia nie mozesz kupic klucza wii fi i podlaczyc go do modemu a drugiego do laptopa(chyba wszystko prawidlowo nazwalam) i tym sposobem byc bez kabla w domu?My tak mamy i dziala
    Uff...Poldek nie chce sie zalatwiac na nocnik a ja juz wymiekam jak mam go przewijac.Wije sie jak waz,chce uciekac,wyrywa sie,masakra.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      to chyba tylko ja nic nie pomyślałam o tym suwaczku kiedy Colorka go zrobiła? przed świętami? możliwe, że jeszcze bylam za bardzo zakręcona.
      Melchior no własnie ten przymus bycia grzecznej mnie martwi hahaha. będę teraz musiała robić m. makaron z kiełbasą, drapać go po plecach i ubrania szykować może jednak oddam laptopa :P
      Dotka będę musiała m. spytać o ten klucz. kabel co prawda mam dłuuuuuuuuuuuuuuugi, ale do drugiego pokoju z laptopem iść nie mogę.
      Last edited by magda8528; 29-12-2009, 17:46.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        magda tu mozna nawet niedrogo taki klucz kupic ,mysle ze w pl tez tylko sie pewnie inaczej nazywac bedzie,widzialam na niemieckiej reklamie i tam to byl stick a tu mowia klucz wiec musisz zapytac w sklepie...
        U nas komp biurowy stal w jednym pokoju a z lapka korzystalismy w calym domu,szwagierka jak przyjezdzala ze swoim lapkiem podloczala sie pod naszgo neta tez tym kluczem.Teraz mamy tylko lapka bo stacjonarny sie spalil...moj M nie ma kiedy latac po sklepach ale musi kupic nowy sprzet min.do biura wtedy pokaze wam na NK nowe foty
        ok,moj m wrocil,spadam,zajrze tu pozniej.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          to chyba tylko ja nic nie pomyślałam o tym suwaczku kiedy Colorka go zrobiła? przed świętami? możliwe, że jeszcze bylam za bardzo zakręcona.
          Melchior no własnie ten przymus bycia grzecznej mnie martwi hahaha. będę teraz musiała robić m. makaron z kiełbasą, drapać go po plecach i ubrania szykować może jednak oddam laptopa :P
          Dotka będę musiała m. spytać o ten klucz. kabel co prawda mam dłuuuuuuuuuuuuuuugi, ale do drugiego pokoju z laptopem iść nie mogę.
          wiesz ja za taki prezent to mezowi moglabym nawet samochod raz na 3 miechy umyc ha ha ha ha

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            Hej.A ja dzisiaj konkretnie ogarnełam dom po świętach.Pogoda byla ładna byłyśmy z małą na saneczkach.
            Pisałyście o kolorach oczu,u nas jest troszkę taki misz masz.Ja mam piwne,mąż zielone,synek ciemno brązowe a córeczka niebieskie w ciemnej obwódce podobno rzadko spotykane.
            ania moze dosyc juz tego sprzatania ja na swieta chate posprzatałam na 6 z plusem i co pojechalismy do brata i po co było tak sprzatac ....

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              dotka syropek z cebuli na pewno pomoże. Ja to nadal będę zachwalać i polecać nebulizacje, więc jak ktoś ma ochotę kupić takie urządzonko to jak najbardziej. Julek dzień przed wigilią też się przeziębił (katar i kaszel) 4 dni nebulizacji i już po chorobie (chociaż profilaktycznie do końca tygodnia jeszcze go pomęczę)

              Madzia eeee tam dwa kable to nic... ja mam taką kablownię,że się nie mogę doprosić męża, żeby zrobił z tym pożadąk

              Karolkowa noo to teraz zapamiętam

              melchior męża masz jeszcze w domu cz już po urlopie??

              Ania na pewno piękne ma córcia oczy.

              nauczyłam właśnie Julka, żeby na pytanie "Ile masz latek?" pokazywałam dwa plauszki hehe my się świetnie rozumiemy na migi
              Last edited by FamilyTree; 29-12-2009, 18:12.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                HAHAHA a wiecie tak sobie myślałam że nie przeczytacie tylko lukniecie na suwak
                Ola (brata girl) ma termin na 14 lipca , no i w końcu zostanę prawdziwą ciocią a nie 5 wodą po kisielu
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Colorka mój mąż jest urodzony 14 lipca także życzę Twojej bratowej trafienia w termin
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    Colorka mój mąż jest urodzony 14 lipca także życzę Twojej bratowej trafienia w termin
                    Haha to nie bratowa co mnie cieszy bo oni za chiny nie pasuja do siebie no ale......
                    Tree dostalas wiadomosc na gg??
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Ja jestem ciocią 5 razy siostra męza ma dwójeczkę i moja siostra ma trójeczkę he he
                      COLOR nie chcę się wtrącać ale się zapytam czy brat ma jakiejś plany wobec swojej dziewczyny w związku z tym że zostanie tatusiem?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                        Ja jestem ciocią 5 razy siostra męza ma dwójeczkę i moja siostra ma trójeczkę he he
                        COLOR nie chcę się wtrącać ale się zapytam czy brat ma jakiejś plany wobec swojej dziewczyny w związku z tym że zostanie tatusiem?
                        hej ,
                        wiesz prawdę mówiąc nie wiem za nimi nie nadązysz.Oni nawet nie powiedzieli jej rodzicom bo najpierw chca miec mieszkanie.I pokazac sie ze strony niezaleznej od rodziny ....co jest trudne tym bardziej ze niemaja nic
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Colorka za długo z tą ciążą chyba sie nie ukryją.
                          w ogóle Joasia patrzy na Amelkę w Twoim avatarze i karmi ją butelką dla lalek haha

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            Colorka za długo z tą ciążą chyba sie nie ukryją.
                            w ogóle Joasia patrzy na Amelkę w Twoim avatarze i karmi ją butelką dla lalek haha
                            Amelka nie jada mleka ale przyjmijmy ze tam jest picie
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              akurat woda jest wlana do butelki

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Brawo dla Joasi ,dziś kończy 15 m-cy
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X