Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a zapomniałam sie pochwalić że obcięłam swojemu dziecku włosy!
    Żaden fryzjer nie chciał sie podjąć zadania, a grzywka już mu oczka zasłaniała więc sama zadziałałam i całkiem mi to wyszło.

    Silek zapomniałam ci napisac że byliśmy w tym Zoo- safari w Świerkocinie u ważam to za kompletny niewypał1
    taka zła byłam bo jechalismy tam 259 kilometrów.
    strasznie to zaniedbane, brudne, karuzele odrapane nie wspomnę tu że rzadko jeżdżą chciaz sa w cenie biletu. musi być minimum 6 osób, niby nie duzo ale się nie doczekaliśmy.
    ogólnie rzecz biorąc haratają za wstep a nic ciekawego.
    bilet 30 zł od osoby.
    a że to 200 km od morza to pojechalismy do Rewala na smażoną rybkę i wieczorem wrócilismy do domu.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      Jaroszka Wszystkiego najlepszego z okazji 10 rocznicy ślubu, oby tych rocznic było jak najwięcej.
      dziękuję bardzo Aniu imprę zrobimy jak Grześ wróci w końcu Twój mąż świadkiem był tego pięknego wydarzenia
      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

      Skomentuj


        Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
        cześć dziewczyny!

        nawet nie chce mi się doczytywac o czym dziś pisałyście bo by mi to duzo czasu zajęło a go nie mam a po drugie padam dziś na pysk.

        Jaroszka gratulacje tej 10tej rocznicy ślubu! ja w styczniu też miałam 10tą
        I życzę co najmniej 50tej rocznicy!
        Za 40 lat będziemy świętowac... he he
        to dzis kolacja przy świecach , winko itp.?

        ja dzis padnięta po pracy, kurde 1 zmiany sa fajne ale przec cały rok wstawać o 5 to masakra, nie wiem kiedy sie przyzwyczaję
        dziękuję Wam też życzę wszystkiego najlepszego pinklady niestety mąż mój jest za granicą i ten piękny dzień spędzam z synkami a wieczór...no cóż samotnie bardzo bym chciała żeby tu był mąż ale nie mógł przyjechać za to jak wróci to napewno będą i świece i winko
        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

        Skomentuj


          GRABUSIA witaj powiedz o sobie coś więcej bo chyba nie miałam przyjemności poznać
          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

          Skomentuj


            Jaroszka najlepsze życzenia z okazji 10 rocznicy ślubu

            Skomentuj


              Ach tam dziewczyny z tym moim bigosem. Wiem, że pisałyście o kapuście kiszonej i świeżej oddzielnie trzeba gotować. Ale ja stwierdziłam, że po co osobno jak można razem (jajo mądrzejsze od kury). No i dopiero mama mnie uświadomiła, że to się nie ugotuje
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                moja córa wróciła cała sucha i zdrowa Pinki moja to mała mieścina a do centrum dwa kroki,ona chodzi od zeszłego roku do domu kultury z kuzynka na kółko plastyczne i do biblioteki więc miasto i droge zna ,zreszta razem często wychodzimy,zna zasady ruchu drogowego i i zna nasze zasady!!!droga prosta ale rzadko ją puszczam i tak mimo wszystko,dziś jest wyjatek bo jest lunapark swietny,a ja nie moge wyjsc z malym bo mi goraczkuje przez zęby więc poszła z kuzynką....

                a co do zoo safari to jestem w szokudobrze ze mi napisałas bo chcielismy jechac w tym m-cu a tak to gdzie indziej pojedziemy,ost w lipcu bylismy w Cottbus w zoo i to był strzał w dziesiatkę,tanio ,czysto,ładnie i naprawde duza szóstka!!!mozna karmic zwierzęta i duzo atrakcji dla dzieci to jest ok 40 km od nas a swoją drogą nast razem zajedzcie na kawkę hehhe
                Last edited by Sileczek; 04-09-2009, 18:49.


                Skomentuj

                •    
                     

                  czesc laseczki, dzisiaj nie zdazylam rano do was zajrzec bo mialam kilka spraw do zalatwienia
                  Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                  Powiedzcie mi czy zjedzenie calego serka maćkowy waniliowy 250 gram to dużo?Niunia właśnie zjadła i do tego szklanka kakao
                  no mi sie wydaje ze to malutko ale biorac pod uwage ze ma buzke chora to i tak sukces ze cokolwiek zjadla, wyobraz sobie jak tobie cos sie zrobi malego w ustach jak to boli a co dopiero jak ona ma infekcje
                  moje dziecko dzis o 7 rano wypilo 150 ml mleka i zjadlo 6 ciasteczek zbozowych a o 11.00 dwie drobiowo-cielece kielbaski (kazda wielkosci klasycznej cienkiej parowki) i buleczke hot-dogowa do tego kubek soku jablkowego
                  Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                  Potrzebuje Waszej porady.Syn wymyślił sobie żebym zorganizowala dwie imprezy urodzinowe.Jedna z tortem,salatkami itp.dla doroslych a druga dla jego kolegow z klasy na którą zamówią sobie pizzę.Nie wiem czy się zgodzić na te jego fanaberie.
                  no w jego wieku to ja bym sie absolutnie zgodzila, a nie mozesz tego zrobic w jakims atrakcyjnym lokalu dla dzieci? ja nigdy nie organizuje tego typu imprez w domu...
                  Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                  Dziewczyny właśnie podałam Młodemu mleko 120 ml z łyżką (dużą) kaszki ryżowej z jabłkiem Nestle - zwymiotował, w nocy bardzo niespokojnie spał, po karmieniu samym mlekiem o 3 nie chciał spać i bardzo płakałczy ja mam sie martwić???
                  a moze mu zwyczajnie ta kaszka nie posluzyla...moze troche za duzo jak na pierwszy raz? a moze zwyczjnie nie polubil i tyle...

                  sikornik fajnie niektore te lampki...

                  a tak a propos to ale smakowicie sie tu zrobilo ....samo jedzonko hehe

                  Skomentuj


                    Witam ponownie.No i zrobię chyba dwie imprezy, Ale w domu bo w lokalu to nawet mnie nie stac.
                    ANIK bigos to ja robię tak:gotuję dwie kapusty osobno ale kiszonej więcej,potem je mieszam oczywiście bez wody,dodaję smażoną kiełbasę ,boczek ,gotowane mięsko,cebulkę smażoną,suszone grzybki wcześniej namoczone w wodzie,przyprawe do bigosu, dodaję koncentrat pomidorowy potem zapiekam i wsio.Najlepszy jest na drugi dzień odgrzewany.


                    Skomentuj


                      PINKI a moze syn cos zjadł co mogło mu zaszkodzic?boli go w konkretnym miejscu czy to ból ogólny?moze jakas infekcja....mojej sasiadki córka wczoraj trafiła do szpitala z bólem brzuszka i okazalo sie ze too wyrosteki miała ból brzucha,wymiotowała tez juz jest po operacji i jest wszystko ok


                      co do włosów to mój ma rzadkie bardzo ale długie wrecz za długie i juz sie dogadałam z kolezanka ze mu podetnie to może mu zgestnije troszkę


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                        Jaroszka Wszystkiego najlepszego z okazji 10 rocznicy ślubu, oby tych rocznic było jak najwięcej.
                        dorzucam sie do zyczen

                        Skomentuj


                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          Witam ponownie.No i zrobię chyba dwie imprezy, Ale w domu bo w lokalu to nawet mnie nie stac.
                          a to u was to jakies szczegolnie drogie jest zorganizowanie takiej imprezki? ja swoim dzieciom robie tylko w lokalach....tutaj nikt w domach nie robi.

                          Skomentuj


                            PINKY chyba coś nie bardzo z synkiem skoro piszesz że wczoraj brzuch też go bolał a ma inne objawy np.gorączka?
                            Mój to ostatnio najadl się ziemniaków z ogniska ze skórą No i oczywiście wiadomo co się stało,ale zwymiotował wszystko na raz i było po wszystkim.


                            Skomentuj


                              Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                              a to u was to jakies szczegolnie drogie jest zorganizowanie takiej imprezki? ja swoim dzieciom robie tylko w lokalach....tutaj nikt w domach nie robi.
                              Ja nawet się nie dowiadywałam o takie imprezy w lokalu zwłaszcza że niebędzie dużo gosci.


                              Skomentuj


                                anna31 no ja bym zrobiła dwie imprezy bez dwóch zdań!
                                dla niego i tak wazniejsza tta dla kolegów.

                                silek no ja znalazłam w necie to zoo októrym pisałaś ale jako mnie to safari zachęciło

                                mam nadziej ze syn mi nie złapał jelitówki
                                nawet nie zdążył dziś obiadu zjeść
                                wszedł iposzło.
                                innych objawów zero!

                                a fryzurę młodego można podziwiać na nk
                                Last edited by pinklady; 04-09-2009, 19:16.
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X