Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gopi ooo dobrze, ze jesteś. Bo mam pytania na temat barszczu czerwonego ... czy muszę do niego dodawać koncentrat buraczany ? Bo mam zamiar dzisiaj robić, ale nie mam właśnie tego produktu a pogoda taka nijaka i nie chce mi się Julka po sklepach ciągnąć.
    Jak robisz barszczyk ?
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
      Ale męża to masz już na stałe przy sobie?>
      No niby tak
      Rano wychodzi około 5-6, wraca 18-20. Więc nocki i weekendy mamy dla siebie. Ale gdyby coś się działo to mogę zadzwonić, tylko, że nim on dojedzie w korkach to kilka godzin. Bezpieczniej jak sama pojadę, a on dojedzie.
      Jednak liczę,że zacznie sie w któryś weekend, albo późnym wieczorem, żebyśmy byli razem.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Ewelynka GRATULUJĘ CÓRCI !!!!
        Paulinko witaj na świcie
        dziewczyny wracajcie do nas szybciutko
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          hej Tree co tam słychać???
          ja nie dodaję koncentratu buraczanego (chyba że mam własnej roboty) i wtedy jest on dopiero odpowiednio czerwony nastepnego dnia no ale bardziej naturalny


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            JAROSZKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 10 ROCZNICY ŚLUBU DUZO MIŁOŚCI .....

            Skomentuj


              witam i spadam ide sprzatać pa

              Skomentuj


                Majek cześć ooo a co dodajesz do smaku ?? Ocet tylko mam, może być ??
                Tylko kurde chciałam żeby Julek też zjadł a z octem to chyba nie bardzo, co ??

                Jaroszka to i ode mnie przyjmij życzenia
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tree ja robie zawsze z burakow i zakwaszam lekko cytryna A no i obowiazkowo daje czosnek Kolor odpowiedni ma jeszcze tego samego dnia własnie dzieki cytrynie
                  Last edited by antalis; 04-09-2009, 10:29.

                  Skomentuj


                    Tree ja robię tak: kość zeberko czy cos tam innego potem ziele iliśc laurowy nawet sporo, kostka rosołowa, potem buraki ze 3 w półówki , reszta w paseczki, marchweka pietruszka czasem seler odrobinka (przewarznie na jarzynówce) obecnie w kawałkach bo majek uwielbia z zupki warzywka rączką wyjadać, dorzucam pół jabłka pod koniec obranego i kwasnego koniecznie i duzo dużo czarnego pieprzu świerzo mielonego no i soli ciut, czaem boczek podsmarzam i dorzucam i to do ziemniaczków podaję


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      majek no właśnie czyli robisz bardziej tak na słodko, a ja chcę do krokietów. Czyli musiałabym tam dodać czegoś kwaśnego najlepsza byłaby cytryna, ale nie mam, a Julek śpi więc do sklepu nie wyskoczę.
                      No nic... zrobię z octem.. nic mu się nie stanie.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A kwasku nie masz ? Mysle ze po occie nic mu nie bedzie zwłaszcza ze tylo kapke sie daje

                        Skomentuj


                          Antalis no i kwasku nie mam a to dlatego, że zalęgły mi się mole spożywcze i wczoraj wypierniczyłam wszystko z szafki, kwasek cytrynowy między innymi też. Miałam iść dzisiaj na zakupy, ale mi się nie chce, poza tym Julcio śpi
                          Mam nadzieję, ze te cholery już nie powrócą !!!!!!!!!
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Tree a jak robisz krokiety???


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              mięsko mielę, kapustę, podsmażoną cebulkę i grzyby (w zależności jakie mam) jeśli pieczarki i gotowane to je też podsmażam i przyprawiam. Ale teraz mam suszone (które się właśnie moczą) więc tylko je obgotuję i pokroję.
                              Wszystko mieszam i przyprawiam solą i pieprzem.
                              Ładuję farsz do naleśnika (musi być cieńszy i miękki niż taki normalny naleśnik), następnie obtaczam w jajku, bułce tartej i na patelnię.
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Sikornik może mu kaszka nie pasowała?? bo dzieci tak mogą reagować aleee obserwuj i jeśli bedziesz widziała ze boli brzuch czy jeszcze raz zwymiotuje to idź do pediatry. Mi Lena do tej pory raz zwymiotowała kiedyś w nocy ale to przez moją głupotę bo dałam jej mleko bo się wierciła i na śpiocha zjadła pomimo ze nie była głodna i ją przekarmiłam poprostu bo potem był już spokój.

                                a w Ikei pościele dla dzieci są w wymiarach 200x150 na kołdrę i 50x60 na podusię. A jaką lampkę masz zamiar kupić??
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X