Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
    Hello dziewczyny

    Pawimi u nas noc u ciebie srodek dniato się syn wymęczył wczorajmój tez ma rzadkie włoski na razie ale juz długie z tyłu az mu się podwijac zaczeły i skręcać,i grzywka za długa i teraz nie wiem jak mu podciąć zeby mu nie zchrzanic
    mam zamiar iśc do fryzjera ale boje się że mu popsują włoski.........
    Ja Amelke sama podciełam , i teraz włosy rosną jak burza.Jak podetniesz to Danio bedzie miał je geste i zdrowsze.
    Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
    Cześć Color,Anik i Pawimi

    Iza mój woła KTO TO jak ktos puka to on biegnie do drzwi i pyta hehe a jak cos nie wie to mówi CIO TO? super to brzmi,.....dzis na dworku wołał tate-TATA OĆ!!!
    Super!! moja narazie kto to ...
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
      Czytałam coś o malibu
      TO ja Wam powiem jak ja robiłam gdy pracowałam w barze:
      Malibu ,łód i słodka śmietana po czym wszystko do szejkera.Kieliszek zamaczałam w cytrynie potem w cukrze albo wiórkach kokosowych .Mmmm pycha!
      brzmi smakowicie


      Skomentuj


        Iza ale ja beztalencie do obcinaniaschodów mu narobie


        Skomentuj


          Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość

          Pawimi u nas noc u ciebie srodek dnia...to się syn wymęczył wczorajmój tez ma rzadkie włoski na razie ale juz długie z tyłu az mu się podwijac zaczeły i skręcać,i grzywka za długa i teraz nie wiem jak mu podciąć zeby mu nie zchrzanic
          mam zamiar iśc do fryzjera ale boje się że mu popsują włoski.........
          ano wymeczyl, wymeczyl...dzis do 12.30 spal ale mu pozwolilam bo czulam jego bol.
          mojego malego smroda maz maszynka juz ze dwa razy obcial i mu sie troszke te piorka zabraly ...wygladaja teraz ciut solidniej.

          Skomentuj


            Ooo widzisz Colorova Twój przepis też wypróbuję

            Anik dawaj adres to Ci wyśle

            Siluś kurka od kilku dni się zastanawiam cóż to za forumka "Sileczek" a to przecież Siluś nasz teraz dopiero zakumałam.


            Julcio też mówi "cio to", czasami" cio to, to" ,na wszystko wtedy pokazuje palcem i trzba mu odpowiadać.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Iza u nas też pada, choć dwa razy udało nam się z Julkiem wyjść. Za drugim razem nawet na godzinkę na plac zabaw poszliśmy.

              U nas też się szykuje wizyta u fryzjera.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                jestem z powrotem wykończyliśmy z młżem malibu i właśnie otworzyliśmy wino
                Oskar Michał
                1 kwiecień 2009
                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                Skomentuj

                •    
                     

                  hej dziewczyny bardzo dawno mnie tu nie było przyznam, że czasem was podczytywałam .Mój mąż też mecz ogląda, a jeśli chodzi o włosy to moje dziecko ma koguta na czubku głowy i wygląda bardzo śmiesznie.

                  Skomentuj


                    Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
                    jestem z powrotem wykończyliśmy z młżem malibu i właśnie otworzyliśmy wino
                    no to ladnie sobote swietujecie

                    Skomentuj


                      kiya w końcu dzisiaj sobota to można zaszaleć

                      agnesb witamy, witamy. Dobrze, że się odezwałaś. Jak tam Kamilek ?
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        kiya w końcu dzisiaj sobota to można zaszaleć

                        agnesb witamy, witamy. Dobrze, że się odezwałaś. Jak tam Kamilek ?
                        witaj Tree Kamilek ok chozi juz od miesiaca własciwie biega i strasznie psoci.

                        Skomentuj


                          Ja ze sportu to lubię siatkówkę, ale tylko oglądać nie grać
                          Miałam dzisiaj na imprezę jechać, ale koleżanka za późno się odezwała i nie chciałam już tak późno mamy gonić żeby przyjechała do wnuczki. A tak się cieszyłam, bo już dwa lata nie byłam na disko
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            ja tam bardzo lubie tak poszalec a wiadomo facet jak drinkienty to tez lubi poszalec
                            Oskar Michał
                            1 kwiecień 2009
                            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                            Skomentuj


                              Napisane przez agnesb1 Pokaż wiadomość
                              witaj Tree Kamilek ok chozi juz od miesiaca własciwie biega i strasznie psoci.
                              haha no to witaj wśród mam biegających za swoimi smykami a tak poza
                              tym to Gratulujemy Kamilkowi maszerowania!!
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                a ja na dyskotece byłam... uwaga, uwaga... zaledwie 2 razy w całym sowim życiu. Ja lubię potańczyć, ale na weselach czy domowych imprezach.

                                kiya ooo to uważaj!! tylko byś zdążyła się z nami pożegnać nim się małżonek na Twe ciało rzuci
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X