Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tree, oczywiście że nie wolno zmuszać dziecka do jedzenia, tak się właśnie wychowuje niejadka!!! Ja stawiam na naturalne metody pobudzania apetytu, tj dużo ruchu, świeże powietrze, stałe pory posiłków, zamiast wielu przegryzek w ciągu dnia - jeden deser, kontrolowanie słodyczy itp... Jeśli to nic nie daje, a dziecko nadal odmawia jedzenia, to zrobiłabym kontrolne badania moczu, krwi i kału. Chociażby dla spokoju sumienia.
    Na szczęście u nas jest ok. A swoją drogą to ja już dziś byłabym zmartwiona gdyby Viki mi w ciagu dnia tylko naleśnika zjadła. A co dopiero taki szesciolatek? Przecież takie aktywne dziecko w wieku rozwijania sie i wzrostu potrzebuje budulca, witamin, siły, energii...


    Skomentuj

    •    
         

      Lulla ja też bym się martwiła, ale 80% a może nawet 90% 5,6,7 -latków
      tak ma. I to przechodzi, jednak trzeba być cierpliwym i jeśli tak jak piszesz
      po kontrolnych badaniach jest w porządku to trzeba to po prostu przeczekać.
      A mój Julek niejednokrotnie przez cały dzień nie chce jeść, ale kontroluję jego mocz i krew a przede wszystkim wagę. Jeśli na niej przybiera nie martwię się tak bardzo. Wiem, że jak mu się ząb wyżyna jego apetyt jest znikomy.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Widzę temat o niejadkach.Ja niemam problemu z mała bo je dużo i prawie wszystko natomiast mam problem ze starszym synkiem.Ma 11 lat waży zaledwie 28 kg przy wzroście 135 tez malo je tzn.nie je prawie wcale obiadów tylko kanapki na okraglo i czasem zamawiają sobie z kolegami pizzę.Nie wiem czy powinnam zrobic mu jakiejś badania.


        Skomentuj


          Amelka ważyła po roczku 9450 ...właśnie ja zważyłam i waży 10 100 to duzo nie przybrala
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            COLOR I IZABELKA 22 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI IMIENIN

            Skomentuj


              Ja Jestem Zalamana Wlasnie Kolezanka Mi Powiedziala Ze Moje Dziecko Placze. Tzn Poplakuje A Jak Ja Zobaczylo To Na Dobre Sie Rozplakalo.
              Po Co Ja Wolala Jak Swojego Zaierala To Nie Wiem;(

              AMELCIA ur. 08.02.2007

              Skomentuj


                MELCHIORKU I IZABELKO za zawsze zdrówko
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam mamusie ja również dziekuje za życzenia .

                  Skomentuj


                    cześć kobitki
                    wszystkiego naj dla IZABELEK

                    moj synek nie chcial dzis isc do przedszkola, płakał przez cała droge i o mały włos ja też nie zaczełam z nim płakać
                    juz sie martwie jak bedzie jutro
                    ŁUKASZ 08.09.2006

                    NATALIA JULIA 30.11.2007



                    Skomentuj


                      akonomb kobieto u mnie tak samo;(

                      AMELCIA ur. 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        siedze teraz w domu i zastanawiam sie co on teraz robi !
                        bo jest teraz pora obiadu a syncio to straszny niejadek
                        ŁUKASZ 08.09.2006

                        NATALIA JULIA 30.11.2007



                        Skomentuj


                          Akinomb witaj w klubie ja nie moge sie na niczym skupic odkad mi kolezanka powideziala ze ona polakauje

                          AMELCIA ur. 08.02.2007

                          Skomentuj


                            dominika fajny masz blog
                            ja nie umniem tak pisac o sobie, swoich uczuciach itp
                            ŁUKASZ 08.09.2006

                            NATALIA JULIA 30.11.2007



                            Skomentuj


                              Akinomb- dziki, ja teznie bardzo umim ale wiesz znudzilo mi sie powtazranie a to jest jakis sposob.
                              teraz siedze i mam lzy w oczach, ze ona tam placze.
                              A ty kiedy zabierasz malego?

                              AMELCIA ur. 08.02.2007

                              Skomentuj


                                ja zabieram Łukaszka o 15, ide po niego z Natalka

                                zauwazyłam ze Natalka tez przezywa wyjscie Łukaszka do przedszkola
                                tęskni za nim
                                ŁUKASZ 08.09.2006

                                NATALIA JULIA 30.11.2007



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X