Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hehehehe jaroszka ale jaka ty stara

    ja zrobiłam swoj 5 lat temu to mialam 25 lat wiec jaka stara hahahaha
    a teraz dojrzewam do tatoo na stopie

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
      A porodu to nie czułam, bo nie dość że cesarka to jeszcze zemdlałam
      haha
      przy dziarze nie możesz zemdleć - zresztą nie znam takiego przypadku, trzeba patrzeć co sie wyrabia
      bo tattoo jak dziecko - na całe życie

      Skomentuj


        sikornik ja to zrobiłam sobie tatoo ale bałam sie co moja babcia powie,w sumie nie mieszkam z nia ale wiesz .....hihihihh ale babcia mnie zaskoczyła bo powiedziała ze" tatuaż ładny i lepszy niż kolczyk na języku" ktory tez chciałam sobie zrobic hihihih

        Skomentuj


          na jęzorze był moim pierwszym kolczykiem, 9 lat temu, mam do tej pory i jużchyba nie odkręcę chyba że obcęgami hihi
          a przydaje sie , przydaje...

          i ładnie sie goi, trzeba tylko przeży 2-3 pierwsze doby

          Skomentuj


            Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
            hehehehe jaroszka ale jaka ty stara

            ja zrobiłam swoj 5 lat temu to mialam 25 lat wiec jaka stara hahahaha
            a teraz dojrzewam do tatoo na stopie
            no dobrze powiedzmy że nie mam odwagi i myślę że mąż by nie pozwolił ja też jestem pod 30-dziestkę to może 5 lat wcześniej bym zrobiła
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
              na jęzorze był moim pierwszym kolczykiem, 9 lat temu, mam do tej pory i jużchyba nie odkręcę chyba że obcęgami hihi
              a przydaje sie , przydaje...

              i ładnie sie goi, trzeba tylko przeży 2-3 pierwsze doby
              O matko ja w jednym uchu mam 8 a w drugim 4, nos miałam przekłuty 2 razy, ale języka bym nie odważyła się przekłuć.


              Uzbierałam grzyby i robię jajecznicę ze świeżymi grzybkami
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                O matko ja w jednym uchu mam 8 a w drugim 4, nos miałam przekłuty 2 razy, ale języka bym nie odważyła się przekłuć.


                Uzbierałam grzyby i robię jajecznicę ze świeżymi grzybkami
                a jakie grzyby już są?
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  jest przed 13 a ja jeszcze nic nie zrobiłam
                  no tylko obiad i umyłam naczynia,prania dalej nie włączyłam hahahaha
                  dzis mam dzień jezzzzzzzzzzzu

                  Skomentuj


                    Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                    O matko ja w jednym uchu mam 8 a w drugim 4, nos miałam przekłuty 2 razy, ale języka bym nie odważyła się przekłuć.
                    anik ja przed ciążą miałam dwa kolczyki na klatce piersiowej
                    i nie powiem - to był ból

                    Skomentuj


                      no właśnie idę gotować bo samo jakoś się nie chce to pa
                      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja tez sie zabieram za sprzatanie bo mnie polnoc zastanie,ale oczywiscie komputer wlaczony wiec od czasu do czasu bede sie odzywac!

                        Skomentuj


                          olcia - nie łam sie, ja tylko pranie zdjęłam z suszarki
                          obiadu dzis nie robię - R. wraca po 18 i obiecał sałatke grecką mniaaaami

                          Skomentuj


                            sikornik to ja wpadam na saltke

                            Skomentuj


                              Widze, ze wy w czasie mojego prasowania na temat piercingowy zeslzyscie.

                              sikornik tez pierwszy kolczyk jaki zrobilam to w jezyku i tylko ten mi sie zostal, chcialabym wrocic do wragi i brwi i koleczko w nosie mi sie marzy, ale nie ma mi kto zrobic, a do Kaliskiego studia nie pojde. Po wczesniej wspomnianym tatioo fescie tak sie poklocilam z wlascicielem studia, ze szok. A do kosmetyczki z tym nie pojde, bo te pieprza sprawe.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                A ja poscielilam, pocwiczylam, umylam podloge, zrobilam prasowanie, przed chwila skonczylam makijaz i do was wrocilam
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X