Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
    a jakie grzyby już są?
    Wszystkie oprócz podgrzybków i rydzów Pół reklamówki uzbierałam, to teraz wyżerka. Wogóle to uwielbiam na grzyby chodzić
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      a ja w zyciu na grzybach nie bylam :P
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
        Widze, ze wy w czasie mojego prasowania na temat piercingowy zeslzyscie.

        sikornik tez pierwszy kolczyk jaki zrobilam to w jezyku i tylko ten mi sie zostal, chcialabym wrocic do wragi i brwi i koleczko w nosie mi sie marzy, ale nie ma mi kto zrobic, a do Kaliskiego studia nie pojde. Po wczesniej wspomnianym tatioo fescie tak sie poklocilam z wlascicielem studia, ze szok. A do kosmetyczki z tym nie pojde, bo te pieprza sprawe.
        Kumpela przekłuła sobie język sama, na pewno nie zgadniecie czym? Gwoździem
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          kuchnia posprzatana i emilki pokoj tez już porobiony,kamil posprzatał swoj pokoj nawet kurze pościerał,teraz cisne do łazienki

          Skomentuj


            Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
            a ja w zyciu na grzybach nie bylam :P
            Ja się wychowałam na wsi i od małego mama mnie zabierała na grzyby i tak mi zostało. Jak jest sezon to nawet co drugi dzień jeżdżę....
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              anik keidys bardziej sie w tym swiatku obracalam wiec ansluchalam sie takich historii jak wlasnie jezyki poprzebijane gwozdziem, utrata smaku po przebiciu jezyka - co jest niemozliwe, 14 latki przekluwajace sobie pepki, a jako znieczulenia uzywajace dezodorantow i mrozonego miesa. Takich przypadkow jest masa.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                fabian sie obudzil wiec pewnie znikne na troche


                spi dalej jednak... :P
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Moja Paula też śpi, przynajmniej trochę spokoju
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                    anik keidys bardziej sie w tym swiatku obracalam wiec ansluchalam sie takich historii jak wlasnie jezyki poprzebijane gwozdziem, utrata smaku po przebiciu jezyka - co jest niemozliwe, 14 latki przekluwajace sobie pepki, a jako znieczulenia uzywajace dezodorantow i mrozonego miesa. Takich przypadkow jest masa.
                    Tylko wiesz ta dziewczyna ma 25 lat i jest magistrem inżynierem, a tu język gwoździem
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Jeśli chodzi o grzyby to pewnie bym jakies nazbierała i zrobiłabym np.zupe grzybową-ale byłaby to ostatnia zupa w moim życiu



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a co ma piernik to wiatraka, studia z glupoty nie lecza wiec moze nawet byc profesorem :P ale tutaj akurat mnie jej wiek szokuje, bo o takie cos podejrzewac moglabym smarkule jakas.

                        Moj byly chlopak (facetem go nazwac nie mozna) nie mial 18 lat a chcial tatuaz wiec poszedl do kolegi ze struna od gitary czy Bog jeden wie czym i jak mu zrobil tatuaz to sie spytalam czy on te okna celowo wytatuowal, bo ja na serio myslalam, ze ten wzor to jakis wierzowiec z oknami, okazlao sie, ze to ogon jakiegos smoka czy cos :P
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          hej babeczki
                          u nas baaaaaaaardzo gorąco i nie ma czym oddychać
                          ŁUKASZ 08.09.2006

                          NATALIA JULIA 30.11.2007



                          Skomentuj


                            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                            Jeśli chodzi o grzyby to pewnie bym jakies nazbierała i zrobiłabym np.zupe grzybową-ale byłaby to ostatnia zupa w moim życiu
                            buhahahahahahahaha... sikam... hahaha
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              akinomb czesc
                              ja zeby miec czym oddychac otworzylam okno, a zeby bylo chlodna wlaczylam wentylator
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                                a co ma piernik to wiatraka, studia z glupoty nie lecza wiec moze nawet byc profesorem :P ale tutaj akurat mnie jej wiek szokuje, bo o takie cos podejrzewac moglabym smarkule jakas.

                                Moj byly chlopak (facetem go nazwac nie mozna) nie mial 18 lat a chcial tatuaz wiec poszedl do kolegi ze struna od gitary czy Bog jeden wie czym i jak mu zrobil tatuaz to sie spytalam czy on te okna celowo wytatuowal, bo ja na serio myslalam, ze ten wzor to jakis wierzowiec z oknami, okazlao sie, ze to ogon jakiegos smoka czy cos :P
                                Chodzi mi o to że po osobach które skończyły studia się więcej mózgu oczekuje. Wiadomo czym grozi takie przekłuwanie
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X