Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
    TAKA KARTA :

    Goplana to teraz mi wbiłas klina - pierwszy raz widzę/słyszę etc.
    jak to sie załatwia???

    mi kazali tylko wybrać sobie położną i przychodnię...
    k...

    Skomentuj

    •    
         

      ja sobie welaczylam wentylator na full okno otworzylam i ejst git majones, a wiem, ze jak na dwor nos wysciubie to cala potem sie zaleje, wyjde z Mlodym jak przestanie tak slonce nadawac
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
        TAKA KARTA :

        Ja mam taką dyskietkę bo też mieszkam na śląsku jak Ty Goplanko
        A w woj.opolskim już nie mają takich dyskietek tylko papierowe książeczki zdrowia.



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Bikt mi nic nie mowil o zadnej karcie, moje dziecie chodzi do tego samego lekarza co ja - no coz nadal chodze do pediatry :P
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
            ach sikornik jak u was slodko
            ja tez nci nie wiem o zadnej karcie
            na szczęscie nie tak słodko żeby się chciało rzygać
            (bo tego też by nikt nie zniósł...)
            to mam po tabsach anty - starczy

            Skomentuj


              Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
              Aniu a po ile latek mają teraz Twoje dzieci?
              synek 11 lat, córcia 2,5 a ja teraz czuję ze dopiero zaczynam cieszyć się wolnością


              Skomentuj


                Sikornik nie we wszystkich województwach są takie dyskietki.Więc sie nie martw że jej nie masz bo może u was też nie ma takiego czegoś.Macie pewnie książeczki zdrowia takie z papieru?



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  sikornik no jak za slodko jest to tez nie dobrze.
                  Loda bym se zjadla, ale nie mam kogo do sklepu wyslac.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    Fak nie wszedzie sa karty. Najlepiej chyab zadzwonic do oddzialu NFZ i wyjasnic sprawe.
                    Oj ja lece - zaraz przyjedzie do nas tata i jedziemy do rodzicow a potem spacerek po mezusia do pracy i na lody

                    CIAO

                    Skomentuj


                      U nas to wlasnie papier jest tak mi sie wydaje.

                      Ja to w2ogole jak ide do lekarza to biore od mamy ksiazeczke ubezpieczeniowa ze steplami z jej pracy.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        może to u Was na Sląskiej ziemi siakies takie nowosci
                        mój ma książeczkę zdrowia ze szpitala
                        ja mam ubezpieczenie
                        nikt sie do tej pory nie przypieprzył
                        ale pogłoski o jakis innych ubezpieczeniach dla dzidzi chodzą

                        my z Mlodym teraz tylko późnym popołudniem na spacery, jak R. wróci z robo
                        ostatnio byłam wczesniej tak sie darł z gorąca że w Piotrze i Pawle pół godz. stałam w alei z mrożonkami a Johnny od razu kimanko

                        Skomentuj


                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          synek 11 lat, córcia 2,5 a ja teraz czuję ze dopiero zaczynam cieszyć się wolnością
                          Aniu pewnie przy drugim dziecku było Ci lżej bo starsze zawsze coś pomoże przy młodszym np.popilnuje jak gotujesz obiad itp.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                            my z Mlodym teraz tylko późnym popołudniem na spacery, jak R. wróci z robo
                            ostatnio byłam wczesniej tak sie darł z gorąca że w Piotrze i Pawle pół godz. stałam w alei z mrożonkami a Johnny od razu kimanko
                            buhahahaha, mi Fabian anwet w upal na spacerze spi choc sie przebudza co mu sie przewaznie nie zdarzalo tak wiec alhbo zaczne chodzic o 6 rano albo o 6 po poludniu
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              jestem ewenementem na skalę swiatową
                              NIENAWIDZĘ LODÓW
                              oczywiscie tych mrożonych żeby nie było wątpliwosci hehe

                              Skomentuj


                                sikornik to co ty jesz w upalne dni? Jedyne lody jakich nie lubie to smietankowe i waniliowe, wogole wszystkich tych bialych.
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X