Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bo oni mysla ze jak sie ozenia to łaske robia i powinno sie im byc za to wdziecznym
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
      sikornik a dziecko mieliscie gdzie razem zrobic, za przeproszeniem wykazal sie wtedy debilizmem, ale jak widac chlop sie nawrocil Z niego to chyba taki rasowy punk co ??
      poznałam go jak grał na starówce w toruniu z kumplami
      mam nawet foty hehe
      Last edited by sikornik; 09-11-2013, 16:45.

      Skomentuj


        Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
        Chciałam Cię pocieszyć że nawet jak masz męża czy partnera to często jest tak jakbyś była samotną matką bo cię nie wyręczy nawet jakbyś zasypiała na stojąco znam takich dla których ojcostwo skończyło się na zapłodnieniu
        He,he skąd ja to znam ja z moim tak mam.
        Hey dziewczynki w ten upalny dzień.


        Skomentuj


          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
          He,he skąd ja to znam ja z moim tak mam.
          Hey dziewczynki w ten upalny dzień.
          hej ania

          w takim razie mój ojciec jest taki sam jak Twój mąż - nic fajnego
          nie wkurza Cię taka postawa moja Droga?

          Skomentuj


            sikornik ale on fajny jest a na tych zdjeciach to ma na sobie te nieszczesne bojowki ??

            mi to sie punk zawsze kojarzyl z kraciakami i irokezem :P i w sumie u mnie w miescie takich sie najczesciej spotyka
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              Wkurza mnie to ale cóż już chyba go nienawrócę.Ma to po ojcu, z tego co mi mówila teściowa jest taki sam jak tatuś


              Skomentuj


                za przeproszeniem prze*****ane zycie z kims takim, jako kobieta sie marnujesz
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                  sikornik a dziecko mieliscie gdzie razem zrobic, za przeproszeniem wykazal sie wtedy debilizmem
                  pamiętaj na bzykanie miejsce się zawsze gdzies znajdzie
                  ech... porażka

                  niby sie nawrócił...
                  ale ja i tak boję sie że któregos dnia wyjdzie i nie wróci bo będzie go ciągnęło do "tamtego" życia

                  nie wiem sama
                  na razie jak go zostawiłam to na rzęsach stawał żebym wróciła razem z Johnnym, więc może przewartosciował parę spraw

                  dla mnie najważniejsze jest że facet nie ma problemów z nałogami, gdyby maiał już dawno byłoby papa

                  Skomentuj


                    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                    dla mnie najważniejsze jest że facet nie ma problemów z nałogami, gdyby maiał już dawno byłoby papa
                    No fakt to jest istotne i mam takie samo podejscie jak ty, nalogowca nie potrzebuje. No chyba, ze nalogowo skubie slonecznik, to bym przezyla o ile w calym domu lupin bym nie miala =P

                    Juz sie tak nie schiozuj, ze wyjdzie i nei wroci, tak moze kazdy zrobic, nie tylko chlopak z gitara Wiecej wiary w niego.
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      nie, tu ma akurat zielone sztruksy hehe

                      diabelecke fajny, fajny
                      dlatego wtedy wyposzczona po 3 miesięcznym pobycie w szpitalu mu uległam w tym Toruniu
                      to niesamowite że jedna noc a własciwie ranek tak bardzo zadecydował o naszym losie i związał nas na całe życie a miesiąc wczesniej jeszcze sie nie znalismy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        to niesamowite że jedna noc a własciwie ranek tak bardzo zadecydował o naszym losie i związał nas na całe życie a miesiąc wczesniej jeszcze sie nie znalismy
                        Jak ty to pieknie ujelas, toz to przeznaczenie =P
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          anna a ten Twój to taki typ pracoholika???

                          Johnny mnie zabił teraz swoja miną - męczy go gorąc i patrzy na mnie jednym okiem a drugi niby spi hehe
                          zamiast się nie męczyć i spać obydwoma

                          Skomentuj


                            Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                            Jak ty to pieknie ujelas, toz to przeznaczenie =P
                            kiedys ktos to lepiej ujął, że przeznaczenie to jeszcze nie los

                            Skomentuj


                              Mojs ie co jakis czas przebudza, patrze przerazaona ma otwarte oczy zarza bedzoe krzyka, a;le po chwili jednak dalej spi.

                              Cholera ZUS to jest cep do kwadratu, czekam za pieniedzmi, dzisiaj powinnam miec na koncie, ale dupa przed chwila sprawdzalam nie ma nic.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                Mój tylko odwali robotę w firmie przychodzi do domu siada do kompa gdzie podaję mu obiad a potem leży do góry...niepowiem czym i jest baaardzo zmeczony.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X