Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Marti ja do tych starszych tez jezdzilam, tez nie raz gdzies razem wyskoczylysmy, ale jednak nie ma nto jak moja siostra blizniaczka =) tej to wszystko powiem, doslownie wszystko, kazdy szczegol mojego zycia moge jej opowiedziec i wiem, ze ona zrozumie. Uwielbiam te nasze wypady do najlepszej knajpy w miescie i gadanie tam kilka godzin przy piwie i moim drinku bezprocentowym o wszystkim i o niczym. Nikogo w zyciu tak dlugo i tak dobrze znac nie bede jak jej, uwielbiam ta nasza siostrzana wiez.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
      Marti spoko. Ja dzisiaj jak 2 godz usupialam Fabiana (od 3 do 5) zauwazylam w jakiej beznadziejnej sytuacji sie znajduje. Niby jestem sama na wlasne zyczenie (ale po cholere mi dwojka dzieci) ale tez sama zostalam ze wszytskimi problemami jakie mam z malym. Nie mial mnie kto wymienic w tym noszeniu nocnym, nie moge sie wyspac w dzien, bo sama siedze w domu i musze nad malym czuwac, laze zmeczona. I tej nocy do mnei dotarlo, ze w sumie to zazdroszcze m ezow czy tam partnerow przy wychowywaniu dziecka, ale wiem tez, ze podjelam sluszna decyzje decydujac sie byc samotna matka.
      Podjęłaś słuszną decyzje,lepiej żeby Fabianek wychowywał sie w spokoju mając tylko mamusie niż mając mame i tate na codzień ale oglądając codzienne awantury i wysłuchując kłócących sie rodziców.Ja mam oboje rodziców ale całe dzieciństwo patrzałam na to jak sie nienawidzą,szarpią ze sobą,jak sie wyzywają i nie szanują i zawsze chciałam żeby ojca nie było.Wtedy w domu byłoby spojonie i nie musiałabym sie bac.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        olcia
        kolor boski

        ja mam spacerówke tez coneco ale flash - 7,8 kg
        REWELACYJNA
        ale moja jest bezowa, jasna bo chciałam żeby jak najmniej się nagrzewała

        hej Marti
        Last edited by sikornik; 17-07-2009, 10:29.

        Skomentuj


          diabelecke powiem ci ze ja z tej parasolki coneco byłam bardzo zadoeolona ale tak jak juz pisalam ten co teraz mam zajmuje nam jeszcze mniej miejsca w aucie

          Zupka prawie gotowa,sprzatanie mi dzis idzie jak krew z nosa,oczywiscie nadal prania ciemnego nie nastawialm hahahahaha

          Wiecie co mnie przeraża wyprowadzka do stolicy..... kurcze sama zostane jak palec,bede musiala szkołe najprawdopodobniej zmioenic bo komu by sie chciało co 2 tyg do opola z warszawy jezdzić
          Myslalam ze troche to potrfa zanim sie tam wyprowadzimy ale robciu ostatnio dzwonil i cos wspomnial o mieszkaniu ale powiedzial ze to rzmowa na spokojni9e w domu

          Skomentuj


            Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
            Marti ja do tych starszych tez jezdzilam, tez nie raz gdzies razem wyskoczylysmy, ale jednak nie ma nto jak moja siostra blizniaczka =) tej to wszystko powiem, doslownie wszystko, kazdy szczegol mojego zycia moge jej opowiedziec i wiem, ze ona zrozumie. Uwielbiam te nasze wypady do najlepszej knajpy w miescie i gadanie tam kilka godzin przy piwie i moim drinku bezprocentowym o wszystkim i o niczym. Nikogo w zyciu tak dlugo i tak dobrze znac nie bede jak jej, uwielbiam ta nasza siostrzana wiez.
            Racja,mam też brata młodszego o rok i on zawsze był moim przyjacielem,jemu zawsze mogłam wszystko powiedziec tak jak ty siostrze.Jak byliśmy mali to sie strasznie biliśmy ale już jako nastolatkowie super sie dogadywaliśmy.Zawsze sie cieszyłam że mój brat jest tylko o rok młodszy.



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Witaj Sikornik



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Zmykam troche posprzątac.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tak wiec uwazam, ze duza roznica wieku rodzenstwu nie sluzy.

                  olcia sliczna mas zta spacerowke, tylko akurat ja malo jezdze, fotelik mam a jeszcze ani razu z niego nie skorzystalam :P
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    marti witaj kobieto!!!!!!!!!!!!

                    U mnie jak wiecie między dziecmi jest duza roznica wieku bo 11lat,ale ja nie chciałam wczesniej,to jest powazna decyzja i jesli ktos nie czuje sie na silach albo chce miec drugie dziecko tylko dlatego zeby była mała roznica wieku i zeby dzieci sie dogadywaly ze soba to powinien sie zastanowić
                    Ja mam mlodsza siostre miedzy nami jest 15 lat roznicy bo moja mama wyszła drugi raz za maż ale jakos sie dogadujemy ale to dopiero teraz tak,ona jak ma jakiś problem to dzwoni do mnie,jak dostala pierwszy okres na kolonii to do mnie dzwoniła hehehehe

                    Skomentuj


                      diabelecke tak samo jak ja
                      ale ja sie boje jezdzic autem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        sikornik masz prawko?????

                        Mnie sie tez podobały te z flasha ale cos z kolorem nie mogłam sie wtrafic

                        Skomentuj


                          Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                          marti witaj kobieto!!!!!!!!!!!!

                          U mnie jak wiecie między dziecmi jest duza roznica wieku bo 11lat,ale ja nie chciałam wczesniej,to jest powazna decyzja i jesli ktos nie czuje sie na silach albo chce miec drugie dziecko tylko dlatego zeby była mała roznica wieku i zeby dzieci sie dogadywaly ze soba to powinien sie zastanowić
                          Ja mam mlodsza siostre miedzy nami jest 15 lat roznicy bo moja mama wyszła drugi raz za maż ale jakos sie dogadujemy ale to dopiero teraz tak,ona jak ma jakiś problem to dzwoni do mnie,jak dostala pierwszy okres na kolonii to do mnie dzwoniła hehehehe
                          Olcia ja nie czuje sie na siłach finansowo żeby miec teraz drugie dziecko,dlatego jeszcze poczekamy bo wiem że jak teraz bym zrezygnowała z pracy to byłoby bardzo ciężko a kolejny mały człowieczek to kolejne wydatki.Jak spłace pożyczke to wtedy mogę spokojnie sobie siedziec w domku z kolejnym dzieciaczkiem.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            sikornik ja tam prawka nie mam, ale fotelik kupiony jakbym z ojcem miala gdzies jechac :P
                            Mi sie ta dzialka marzy, moze mnie i Fabiana zawioza.

                            Po pobycie w spzitalu mam cholernie zniszczony stopy, no jak papier scierny, a tak dbalam zeby byly miekkie i teraz nic innego nie robie jak tylko maseczki, kapiele i kremy zeby wyprowadzic je na prosta.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                              Marti spoko. Ja dzisiaj jak 2 godz usupialam Fabiana (od 3 do 5) zauwazylam w jakiej beznadziejnej sytuacji sie znajduje. Niby jestem sama na wlasne zyczenie (ale po cholere mi dwojka dzieci) ale tez sama zostalam ze wszytskimi problemami jakie mam z malym. Nie mial mnie kto wymienic w tym noszeniu nocnym, nie moge sie wyspac w dzien, bo sama siedze w domu i musze nad malym czuwac, laze zmeczona. I tej nocy do mnei dotarlo, ze w sumie to zazdroszcze m ezow czy tam partnerow przy wychowywaniu dziecka, ale wiem tez, ze podjelam sluszna decyzje decydujac sie byc samotna matka.
                              Chciałam Cię pocieszyć że nawet jak masz męża czy partnera to często jest tak jakbyś była samotną matką bo cię nie wyręczy nawet jakbyś zasypiała na stojąco znam takich dla których ojcostwo skończyło się na zapłodnieniu
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                jaroszka no aklurat nie tych mialam na mysli w tej zazdrosci
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X