Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    madzia ale ja tez mam takie łajne słoiki z ikei ale gowno to daje,drugi raz juz mam,pierwszym razem mialam 3 lata temu
    Ale umyłam wczoraj szafke wodą z octem(domowy sposob na mole wiec zobaczymy,ale musze przypilnowac tych srodkow jak beda tylko w sklewpie to je zakupie

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
      właśnie oglądam tvn24 i pokazują "mamusie" z kdt z warszawy z wczorajszej akcji,normlanie krew mnie zalewa jak je słysze,jak mozna z 1,5 rocznym dzieckiem isc na taką akcje!!!!!!!!!
      ciekawe co by mówiły jakby się coś tym zieciom stało! wczoraj też w jakimś dzienniku mówili o dzieciach pracujących na polu - jakaś 2-letnia dziewczynka straciła rękę. nie wiem jak można tak dzieci narażać na niebezpieczeństwo, wiadomo przecież, że taki maluch wszędzie zajrzy. a takie maszyny są strasznie niebezpieczne! dorosłemu mogą krzywdę zrobić, a co dopiero takiemu dziecku.

      Skomentuj


        Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
        madzia ale ja tez mam takie łajne słoiki z ikei ale gowno to daje,drugi raz juz mam,pierwszym razem mialam 3 lata temu
        Ale umyłam wczoraj szafke wodą z octem(domowy sposob na mole wiec zobaczymy,ale musze przypilnowac tych srodkow jak beda tylko w sklewpie to je zakupie
        hehehe, ja też mam te z ikei.

        Skomentuj


          dokladnie madzia o tym samym pomyslalam,nie dosc ze puszczali na nich gaz,policji pelno,jakiś chuliganow a pozniej bylo by wszytsko na polivcje i wladze!!!!!!!!
          Ciekawe czy tymi rodzicami zajmie sie prokurator za narazenie dzieci na niebezpieczenstwo

          Skomentuj


            Hej
            ja tylko na chwilkę.Amelka ma katar gęsty , cieknie jej z nosa i kupa nie taka jak powinna być .Wczoraj zjadła 2 parówki na kolację , więc jest lepiej.
            Przez całe żeby zero kataru a na sam koniec masz CI los
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              color witaj kobieto!!!!!

              Zdrówka dla Amelki,a to wszytsko przez zęby mała ma????

              A jak tam sprawy randkowe,cos sie rozwija???

              Skomentuj


                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                color witaj kobieto!!!!!

                Zdrówka dla Amelki,a to wszytsko przez zęby mała ma????

                A jak tam sprawy randkowe,cos sie rozwija???
                Hej
                Tak wszystko przez zęby.Wyszły wszystkie 4 a dopiero teraz katar , no chyba że od drugich połówek 4 możliwe?
                A to nie randki moje Panie a spacery.Ale już dziś zaprosił Nas do Zoo w Oliwie tyle że niewiem jak powiedzieć o tym rodzicom gdyż oni o nim nie wiedzą
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Olcia na mole dobra jest lawenda, są takie fajne woreczki z suszoną lawendą może spróbuj z tym. Ja kiedyś do szafek wkładałam świeże kwiatki i pomogło Mole nie lubią zapachu lawendy

                  Skomentuj


                    witaj Colorka a co Ci lekarz wczoraj powiedział? a katar i ta kupa to może rzeczywiście od zębów.

                    Skomentuj


                      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                      A to nie randki moje Panie a spacery.Ale już dziś zaprosił Nas do Zoo w Oliwie tyle że niewiem jak powiedzieć o tym rodzicom gdyż oni o nim nie wiedzą
                      no akurat dzisiaj musiał Cie do tego ZOO zaprosić. nie mógł w sobotę albo niedzielę? bo wtedy akurat jestem w Oliwie
                      a z tymi rodzicami to chyba zawsze tak jest, choćbyś miała i ze 40 lat, to i tak zawsze jakoś dziwnie o takich sprawach mówić

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej color od razu można wywęszyć że coś się święci
                        Prosimy na bieżąco relacjonować jak się sprawy damsko-męskie toczą

                        Skomentuj


                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          witaj Colorka a co Ci lekarz wczoraj powiedział? a katar i ta kupa to może rzeczywiście od zębów.
                          Wczoraj nie było miejsca w zdrowych dzieciach gdyż pełno szczepien i przez cały ten tydzień.Paranoja , mam przyjśc w piątek moze sie uda
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                            Hej color od razu można wywęszyć że coś się święci
                            Prosimy na bieżąco relacjonować jak się sprawy damsko-męskie toczą
                            Hehe
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              color na bank od zebow
                              Mojej Emilce jak wyłaziły na dole 4 to miala katar a akurat mialysmy byc szczepione no i musialam czekac tydzien,ale katar był włąsnie taki gesty
                              Natomiast tydzien temu jak wylaziły jej na dole to miala 40c gorączki,kupki na zmiane raz biegunka a raz normlana,dostałam cos na zbicie goraczki i żeby tak nie bolalo i przeciwazpalny jakiś syrop

                              No ja sie zgadzam z mamakarola ze cos wisi u8 Ciebie w powietrzu hhihihih,ale prosimy o stały kontakt z bazą i informowanie nas o postepach

                              Skomentuj


                                hej kobiety
                                ja też jestem padnięta przez tą pogodę jakby mnie ktoś młotkiem walnął
                                Colorowa ja też zaczęłam się spotykać z moim obecnym mężem jak Julka miała z 1,5 roku i rodzice moi byli wrogo nastawieni do spotkań z facetem, też na początku to ukrywałam a potem po prostu przyszedł do domu i musieli to znosić choć nie było łatwo. No ale dziś po 4,5 roku naszego małżeństwa ciągle mają do niego "ale".


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X