Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zauważyłam że od jakiegoś czasu melduję się na posterunku pierwsza o okrutnie rannych godzinach - ale Johnny mój ma tendencje pobudki w godzinach 4-6 po czym ok. 1,5-2 godzinki sie bawi, czytaj: kopie mnie i zaczepia i pada jak kawka do spania a mi sie juz wtedy odechciewa

    dziś daje czadu od 5 rano, Radek poszedł do pracy a ja czekam cierpliwie aż mojemu dziecku przejdzie poranna wścieklizna i zabieram sie do pisania pracy bo wczoraj skończyłam czytać ponad 800 stronicową książkę i czas zabrać sie za jej analizę i interpretację bleee

    ale bardziej myślę o tej przeprowadzce...

    Skomentuj

    •    
         

      witajcie dziewczyny
      pogoda nam się dzisiaj zepsuła i na deszcz się zbiera. mam nadzieję, że jednak nie będzie padać, bo muszę iść paczkę wysłać. m. wysłałam dziś do pracy z całą torbą ubranek po Asi. a co tam, niech handluje, a nie na ploty chodzi hehehe.

      Skomentuj


        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
        witajcie dziewczyny
        pogoda nam się dzisiaj zepsuła i na deszcz się zbiera. mam nadzieję, że jednak nie będzie padać, bo muszę iść paczkę wysłać. m. wysłałam dziś do pracy z całą torbą ubranek po Asi. a co tam, niech handluje, a nie na ploty chodzi hehehe.
        Witaj MAGDA.TY nie planujesz więcej dzieci że tak się pozbywasz ubranek?
        U nas jeszcze słońce świeci ale zapowiadają deszcz


        Skomentuj


          hej Anno! na razie nie planuję. szczerze mówiąc, to w ogóle nie chciałam mieć dzieci. teraz oczywiście myślę, jaka byłam głupia mówiąc takie rzeczy i nie wyobrażam sobie jakby Joasi miałoby nie być. ale na razie więcej dzieci nie planuję. chociaż wiadomo, życie szykuje nam różne niespodzianki. zawsze może być też chłopiec i ubranka i tak trzebaby było sprzedać
          o, dwa ubranka sobie zostawiłam po Asi - pierwsze śpioszki (teraz jak patrzę, to aż nie mogę uwierzyć, że takie maleństwo z Joasi było) i skarpetki. a z rzeczy mam smoczek i tą opaskę na rączkę.
          a skoro mowa o smoczku, to już od 1,5 tygodnia Asia go nie widziała jak dla mnie to już mały sukces. Asia nie protestuje, ładnie zasypia i szybciej, bo już się nie bawi w wyrzucanie smoczka z łóżeczka, a jak jej zęby rosly, to tak samo marudziła ze smoczkiem jak i bez smoczka.
          Last edited by magda8528; 11-08-2009, 08:02.

          Skomentuj


            Ja też tak myślalam jak Ty.Jak urodzilam synka to mówiłam sobie już nigdy więcej i pozostawałam w tym myśleniu aż 8 lat, no ale latka leciały, wszyscy naokoło mieli po dwójce i przyszedł czas na mnie he he a teraz nie wyobrażam sobie abym miala jedno dziecko.


            Skomentuj


              hej
              wrócilam do domu po 1 , było hmmm jak za dawnych lat.Siedzielismy w piaskownicy , wygłupialismy sie a potem małe buzi buzi :*
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                no no no Colorka! czyli jakiś romans się tu szykuje? a co z tym drugim? z tego co pamiętam, to pisałaś, że dwóch się o Ciebie bije

                Skomentuj

                •    
                     

                  Heloł
                  Zyje ale nadal ledwo sie poruszam. Cierp cialo jak zes chcialo :P
                  Maz ma urlop, pojechal wlasnie zapisac sie na panstwowy egzamin z prawa jazdy tak wiec w ciagu 30 dni powinno byc juz po 1 egzaminie.

                  Dziekuje wszystkim za glosy a tych ktorzy nie glosowali jeszcze tutaj
                  http://kolekcjonerki.pl/przepisy/fil...rancuskim.html to prosze o 5 gwiazdek jesli dacie innym filmikom 1 gwiazdke tez sie nie pogniewam. Konkurs trwa jeszcze 6 dni .


                  Laski jakie macie metody na szybko schodzaca skore ? Znaczy juz mi schodzi i chce sie jej jak najszybciej pozbyc - peeling to dobry pomysl ?

                  Colorka uzywaj zycia a co , nalezy Ci sie

                  Skomentuj


                    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                    Ja też tak myślalam jak Ty.Jak urodzilam synka to mówiłam sobie już nigdy więcej i pozostawałam w tym myśleniu aż 8 lat, no ale latka leciały, wszyscy naokoło mieli po dwójce i przyszedł czas na mnie he he a teraz nie wyobrażam sobie abym miala jedno dziecko.
                    no widzisz. u mnie może być podobna sytuacja. też mogę myśleć i myśleć i zanim się namyślę, to 10 lat minie i ubranka zjedzą mole. chociaż mój m. chce mieć drugie dziecko. ja na razie muszę skończyć studia i znaleźć pracę i wtedy zobaczymy on już ma to wszystko za sobą, dobrą pracę, prawie 30-stkę na karku i jemu jest łatwiej takie decyzje podejmować.

                    Skomentuj


                      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                      hej
                      wrócilam do domu po 1 , było hmmm jak za dawnych lat.Siedzielismy w piaskownicy , wygłupialismy sie a potem małe buzi buzi :*
                      COLOR czyli wszystko zapowiada się na dobrze.Ja czasami też marzę o dawnych czasach,spacerkach za rączkę w środku nocy nieśmialych buziaczkach,flirtach itp.Mąż czasami organizuje mi takie coś ale nie jest to co dawniej


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja po Młodym ciuszków nie sprzedaję, robię sort wkładam w karton i wysyłam mojej mamie (ba ma dużą piwnicę) i będą czekały albo na moją siostrę, albo znowu na mnie

                        bo my juz z Radkiem nieśmiało przebąkiwaliśmy gdzieś między słowami że będzie druga dzidzia ale na pewno nie teraz - obecnie musimy kupić auto i za rok jak wrócę do pracy wplątać się w kredyt mieszkaniowy, choć moglibyśmy mieszkać w M4 po moich rodzicach w Pile, ale zobaczymy jak to bedzie...

                        na razie chcę z 4-5 lat przynajmniej popracować zawodowo i zrobić sobie awans nauczycielski przynajmniej drugi stopień czyli maluszek za 6 lat, ale kto wie, kto wie...

                        madga ja też absolutnie nie chciałam teraz dziecka, ale widocznie ono nas chciało hehe

                        k***** pranie mi zmokło

                        Skomentuj


                          Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                          hej
                          wrócilam do domu po 1 , było hmmm jak za dawnych lat.Siedzielismy w piaskownicy , wygłupialismy sie a potem małe buzi buzi :*
                          oj zazdroszczę, te pierwsze randki sa najlepsze
                          pierwsze buzi, buzi też...

                          Skomentuj


                            Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                            Heloł

                            Laski jakie macie metody na szybko schodzaca skore ? Znaczy juz mi schodzi i chce sie jej jak najszybciej pozbyc - peeling to dobry pomysl ?

                            Colorka uzywaj zycia a co , nalezy Ci sie
                            Antalis a może spróbuj tłustego kremu ?mnie bardzo pomaga i wtedy skora tak nie schodzi.Swego czasu strasznie sie spiekłam ,kupilam tłusty krem i po kłopocie
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Sikornik kurde ten deszcz idzie od Was do nas pewnie! mam nadzieję, że na tę pocztę zdąrzę. nie chce mi się iść teraz, Asia szykuje się już do drzemki, a ja jeszcze w piżamie chodzę

                              Skomentuj


                                motylki w brzuchu, dreszcze i czego chcieć więcej
                                Nastepna randka w czwartek , w piaskownicy..Moze pojdziemy na spacer ale to zalezy czy Ola(chrzestna) bedzie u nas.Wczoraj byla wiec mglam wyskoczyc,fakt ze niunia spała to i tka bylam myslami u niej
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X