Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość

    colorka Amelka to wygląda na typowego aniołka!!
    No własnie tylko wygląda
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość

      przypomnialo mi sie, ze mialam napisac w watku o smiesznych wyrazach maluchow jak mowi moja Natalka to lece tam pisac, zapraszam pozniej do poczytania
      Natalka też już mówi ??? Kurka tylko moje dziecko póki co nieme.

      Marti a Alan kiedy zaczął mówić ??

      ok film się zaczyn więc lecę dobrej nocki dziewczynki
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        ja tez uciekam i dobranoc


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Uciekam na filma
          Pa
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            dobra spadam do wyrka papa
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              juz wszystkie uciekacie?
              Tree nie martw sie, ze nie mowi,ma jeszcze czas. Slyszalam o takim przypadku, ze dziecko dlugo nic nie mowilo,a pozniej zaczelo od razu calymi zdaniami mowic, wiec moze Julek tez tak zrobi
              Natalka - 24 lipca 2008r.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                Natalka też już mówi ??? Kurka tylko moje dziecko póki co nieme.

                Marti a Alan kiedy zaczął mówić ??

                ok film się zaczyn więc lecę dobrej nocki dziewczynki
                Family Alan zaczoł mówic jak miał ponad dwa latka,ale ciężko mu to szło,dopiero jak miał około 2,5 to sie rozkręcił



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  dzień dobry
                  widzę, że o zachowaniu i charakterach dzieci rozmawiałyście. o i o porze wstawania. to ja Wam powiem, że moje anielskie dziecie wstało dzisiaj o 6 no ale zjadła mleko i poszła spać do...7 wzięłam ją do naszego łóżka, ale chciała coś wymusić, biła nas, więc powiedziałam jej, że ją odstawię na podłogę jak się nie uspokoi, raz, drugi powiedziałam, w końcu wylądowała na podłodze i wyła godzinę.
                  jak widać u mnie zapowiada się cudowna sobota

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej madziu
                    a w mojego syna znowu wstąpił Diabeł
                    wczoraj łaskawie zasnął o 23 i o 4 rano już postawił wszystkich na nogi
                    jestem padnięta a dziś na 4 godzinki musze być w nowej pracy...

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Sikorka widzę, że nasze dzieci by się świetnie ze sobą dogadały i razem by buczały hahaha
                      a do pracy idziesz czy w domu masz siedzieć na necie te 4 godziny?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        wysłałam dziś projekt tej strony www co meczyłam go kilka dni (z pomoca Radka oczywiście) i dziś mamy na skype konferencję - bo moja "szefowa" pracuje w Poznaniu
                        muszę jej konkretnie swój grafik też przedstawić w jakich godzinach chcę pracować (5 dni w tyg. - po 4-5 h.), dostanę też telefon "służbowy" hehe

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          postanowiłam że godziny 10-14 są najbardziej konkretne, więc zaczynam od 2 listopada - choć wyjeżdżamy, ale lapka biorę ze sobą

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            kurcze, fajnie masz, że możesz sobie w domku pracować.
                            o chyba mój Potwór się znowu budzi. ciekawe co tym razem wymyśli
                            już wrzeszczy....

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              nie mam wyboru - muszę pracować, zresztą, szczerze? bardzo chce

                              ale postudiować też bym postudiowała
                              jak tam Ci idzie - zawsze techniczne studia wydawały mi sie koszmarnie ciężkie
                              mój najlepszy przyjaciel jest po tym kierunku co Ty i teraz ma za*****ista pracę, konstruuje te wielkie turbiny do statków, choć od pół roku siedzi w niemczech w jakiejś elektrowni i nie chce zdradzić co tam tworzy

                              oho mój Brzydal sie właśnie sfajdał...

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Wiecie co? Kuba nie lubi mojej prawej piersi . Nie próbuje nawet z niej pić. Wkurza się i RYCZY jak tylko poczuje ją koło swoich ust. Muszę mu dawać lewą na którą się rzuca jak mały wilczek. Na szczęście mam tyle pokarmu żeby wykarmić go jedną, ale co z tą drugą?!

                                Dorzucam aktualne zdjęcie mojego Kubocha . Dokładnie tydzień przed ukończeniem drugiego miesiąca.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X