Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Witajcie.
    CARIN spróbuj małego dostawiać do tej piersi z pod pachy,połóż go sobie na poduszce po swojej prawej stronie pod pacha i podaj mu pierś.Dzięki temu będzie zwrócony w tą stronę jakby ssał lewą pierś.Moja nietolerowala lewej piersi i tym sposobem udawało sie mi z niej karmić.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      Witajcie.
      CARIN spróbuj małego dostawiać do tej piersi z pod pachy,połóż go sobie na poduszce po swojej prawej stronie pod pacha i podaj mu pierś.Dzięki temu będzie zwrócony w tą stronę jakby ssał lewą pierś.Moja nietolerowala lewej piersi i tym sposobem udawało sie mi z niej karmić.
      Hm, spróbuje, może akurat się uda!

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Carin moje obie córki nie chciały lewej piersi, na rózne sposoby próbowałm im ta lewa podawać, z pod pachy z góry no ale i u jednej i u drugiej skończyło sie na karmienie z jednej.
        Majke od ponad pól roku tylko prawą karmię


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          WItam,
          Sikornik gratuluje pracy,
          Carin śliczny Kubolek

          Amelka całą noc ładnie przespała , tylko się wierciła trochę.Katar zgęstniał wrr ale coś tam leci z noska.Pogoda jakaś taka listopadowa na za duszki , szaro buro i ponuro.Na 13 umówiłam się z Tomkiem na mały spacer ,niunia niema temp więc pójdziemy we 3

          Do później
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Cześć babeczki

            Carin Kubus jota w jotę podobny do Ciebie. Śliczny

            Majek i jak tam po rozmowie??

            Colorka no no no... życzę udanego spaceru

            Szukam fajnego i niezwydziwiałego przepisu na zupę cebulową. Ktoś ma jakiś sprawdzony przepis??
            Widziałyście ostatnio pojawił się pan Rysio i dodaje ciekawe przepisy.

            Mąż dzisiaj w domu to sobie pospałam Oglądnęłam ten film wczoraj, ale
            jak dla mnie mało straszny, taki lightowy
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
              Carin moje obie córki nie chciały lewej piersi, na rózne sposoby próbowałm im ta lewa podawać, z pod pachy z góry no ale i u jednej i u drugiej skończyło sie na karmienie z jednej.
              Majke od ponad pól roku tylko prawą karmię
              Ja mam to samo tylko już rok karmię z prawego cycysia a lewy zaschł
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                A wogóle to cześć dziewczyny. Paulinka od urodzenia śpi z nami w łóżku, ale tak się przekręca, że już nie mogłam się wyspać. i dzisiaj spała pierwszy dzień w swoim łózeczku
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  witajcie,
                  wpadam powiedzieć Dzień Dobry!!!! i życzyć udanego weekendu wszystkim... my szykujemy się na weekendowy wypad do znajomych

                  majajula
                  jak Twoja wczorajsza rozmowa????
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hey Babki

                    Dziś u nas zdecydowanie lepszy dzień niż wczorajszy.piesek jest tak grzeczny i usłuchany,że normalnie jestem w szoku.Milenka dziś już lepiej jeśli chodzi o kontakty ze zwierzątkiem,juz się nie boi
                    o12h mam ide do fryzjera,powoli szykuje się do wesela
                    Miłego dzionka
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hej laseczki! Chciałam z kimś popisać póki mam czas ale nikogo o tej porze tutaj nie ma Ja zdążyłam posprzątać całe mieszkanie, zrobić pranie i już wywiesić a moje dziecko nadal śpi, ale co się dziwić skoro ta noc u niej była zabawą a nie spaniem kurde tak dawno z wami nie pisałam że aż się stęskniłam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                        Hej laseczki! Chciałam z kimś popisać póki mam czas ale nikogo o tej porze tutaj nie ma Ja zdążyłam posprzątać całe mieszkanie, zrobić pranie i już wywiesić a moje dziecko nadal śpi, ale co się dziwić skoro ta noc u niej była zabawą a nie spaniem kurde tak dawno z wami nie pisałam że aż się stęskniłam
                        Hej Ewylynka. A jak czujesz się jako mama???
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Dorzucam aktualne zdjęcie mojego Kubocha . Dokładnie tydzień przed ukończeniem drugiego miesiąca.

                          [/QUOTE]

                          CARIN śliczny synek ....
                          Last edited by melchior; 24-10-2009, 13:50.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            U nas zimno i deszczowo pogoda do kitu , COLOR to zycze super spacerku z Tomkiem , SIKORNIK to GRATULUJE PRACY , MISS udanego wesela i zabawy o białego rana wszystkim dziewczyna udanej soboty i niedzieli ..... CARIN synek super kiedy mój synek był taki mały ten czas strasznie szybko leci .....

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              HEJ HEJ

                              a dzis byłam z dziecmi na miescie bo musiałm jeszcze mojej pannie buty kupic i kupiłam sama wybrała ale w domu jak przymierzała to cos ją w drugim uwierało i wogóle brzydko wyglada w nich w poniedzialek wymienie jej kurde ona ma 39 nr stopy

                              mały spi ,był taki grzeczny w sklepie az w szoku jestem,nic nie sciagał i całą drogę powrotną za raczkę szedł ładnie

                              a ja wcinam sałatke ...


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Carin synus słodki jest i bardzo do ciebie poobny

                                Sikornik naprawde wrecz zazdroszcze ci tej pracy,życze powodzenia

                                Miss udanej zabawy i fotke wklej potem jak wyglądałas


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X