Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Dominika ja jestem,coś dziś cierpię na bezsenność
    Jak Twoje zdrówko,lepiej ??
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Heja, ciutke lepiej, pije tonami miete z gruszka. Podobno krązy u nas cos jelitowego. Po kolei na osiedlu lapie ludzi. Na szczescie pozostali na razie zdrowi. Własnie patrzyłam na te bombki- trudne to chyba?Moze sie skusze ? zobaczymy.

      AMELCIA ur. 08.02.2007

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dominika nie trudne, tylko troszkę jest zabawy.
        Jak tam Twoja Amelka ? Jak w przedszkolu ??
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Amelka Swietnie. Po przerwie miala 2 dni z marudzeniem , kiedy mówila mi , że bedzie płakać w przedszkolu- choć wcale nie płakala jak sie potem okazywało. Teraz z checią maszeruje, panie ją chwala,ze samodzielna jest, rezolutna i charakterna. Potrafi czasem pokazac rogi w domu to prawda.
          Widac ze lubi panie- może z 1 wyjątkiem. Ma swoja Tereske , ktora uwielbia wprost.
          Od lutego zmienia przedszkole i narazie nie che myslec jak to bedzie.

          A twoje dziecie jak sie miewa?

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Dominika a co przeprowadzacie się, ze Amelka idzie do innego przedszkola czy tak lepiej będzie po prostu ?
            Julek w porządku choć zaczyna się nie słuchać, tzn udaje,że nie słyszy.
            Musze na niego podnieść głos by coś do niego dotarło. Taki chyba lekki bunt sie zaczyna

            no nic teraz już uciekam
            Last edited by FamilyTree; 15-10-2009, 23:43.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Witamhej hej jest jeszcze ktoś?

              nie mam ostatnio chwilki bo biegam po lekarzach ze soba i z małym bo mu wężeł chłonny wywalił

              i tak czas ucieka

              a wdomku tez trzeba zrobic i wogóle,mamy ost z mężęm gorsze dni więc dzis była szczera rozmowa i oboje dużo zrozumielismyoby takich wiecej

              byłam w niemczech bo szukam kombinezonu i nic nie było ,mam nadzieje ze u nas cos znajde


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Tree-nie nie przeprowadzamy sie. Teraz Amelka chodzi do przedszkola prywatnego. Jest fajne, malo dzieci, nowy domek, miłe ,,ciocie", jednak czesne jest ciut za duze. Od lutego ma niby iść do panstwowego. Ma być najnowoczeniejsze w miescie. Jeszcze go nie skończyli, tzn. nie wykonczyli. Grupy będa na pewno wieksze, no i znow nowe panie i nowe dzieci. Ale koszt ponad polowe mniejszy. A to jest duzo.Zwazywszy ze teraz ja nie zawsze na przedszkole zarobie.

                AMELCIA ur. 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  I tak wogóle to jak ktos ma ochote porozmawiac czasem ze mną to podaje mój numer gg

                  11130430 zapraszam


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Hej
                    Ta godzina i nikogo jeszcze nie ma?
                    U nas dzisiaj pięknie świeci słoneczko ale poranek dość mroźny.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej mamcie
                      my juz po jednym spacerku i zakupach
                      pranko sie kolacze, podłogi poodkurzane jeszcze tylko 2 gary do zmycia ikubek po herbatce
                      może ciacho jakies upiekę i dumam co na obiad, z rana bym zrobiła i bym miała z głowy

                      u nas słonko sie przedziera ale zimnawo ale ja w adidaskach pomykałm
                      i małe moje też


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Witajcie.U nas tez juz nie pada i snieg zaczyna topnieć.Napaliłam w CO bo zimno w domu było,umyłam kupę garów z wczorajszego dnia a teraz wybieram sie do sklepu.


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          dzieńdoberek co tu takie pustki
                          u nas tylko 1st. na dworku jest i pada mokry śnieg, ciapa taka





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            ja też muszę jakieś zakupki zrobić, ale dopiero o 11 jadę do miasta, a tak mi się niechce
                            my już u babci jesteśmy, a w domku maskara jak po wojnie a tylko jednego synka mam





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez olcia79
                              DZIEŃ DOBRY !!!!


                              U nas na szczęscie nie pada,ale zimno jak diabli,ja juz od 6,30 na nogach,musialam do sklepu leciec po pieczywko,łapki mi zamarzły

                              Dziewczyny może któraś sie orientuje w angielskiej rozmiarówce butów dla dzieci,mam buty z Clarksa rozm4,jaki to bedzie rozmiar na polskie????????????????

                              hej Olcia
                              wydaje mi sie że 4 to 20
                              bo my mamy roz. 21 i to angielska 5


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Jest chyba jak MAJAJULA mówi,ja mam kalosze 6 a to jest 25


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X