Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
    dorotka jak Ci idzie nauka jezyka
    Moja nauczycielka ma wakacje
    Ogolnie nie jest zle robie jakies male postepy,pewnie gdybym codziennie chodzila do pracy a nie siedziala w domu to poszloby mi szybciej...

    Skomentuj

    •    
         

      Cos mi sie rozmowa nie klei,jak sie rzadziej na F pisze to jakos czlowiek wypada z formy

      Skomentuj


        Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
        No to poczekamy do jutra na fotki.
        Dziewczyny powiedzcie jak oduczyc malucha brutalnosci dzieciecej?Moj maluch zaczyna mnie niepokoic,czsem pociagnie kogos z domownikow za wlosy ,ugryzie albo uderzy...nie wiem skad on to ma i sie troche martwie czy to nie jakas nadpobudliwosc...
        Dotka moja Paulina tak mnie gryzie, że mam ręce i nogi całe w siniakach Potrafi mały skubaniec podejść, przytulić się i ugryźć mnie w szyję do tego bije, szczypie, drapie i ciągnie za włosy. Kzyki nic nie pomagają. Zawsze jak coś mi zrobi to sadzam ją na podłogę i nie biorę na ręce, nawet jak płacze
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          No co ty Dotka to normalne w tym wieku ze dziecko usiłuje przejąć kontrole nad wszystkim ,i próbuje bic czy gryżc ,choc nie wszystkie dzieci przez to przechodzą,to tez na pewno wynika z duzej energi dziecka ,wtedy potrezbny jest ruch ,spacery ,bieganie zeby dziecko sie wyszlało a przed snem trzeba je wyciszac


          mój tez próbował ale ja stanowczo mu na to nie pozwalam i uczulam tez na to innych bo wiem z doswiadczenia ze jak raz pozwolisz to juz potem nie jest tak łatwo oduczycprzedewszystkim nie smiej sie z tego i nie traktuj jako zabawy jak usiłuje cie ugryzc czy uderzyc to złap rączke i przetrzymaj i powiedz stanowczo patrzac mu w oczy ze nie wolno -to boli ,jesli chce to zrobic ponownie to ja małego sadzałam na łóżko i musiał za karę siedziec tam nie wolno mu wtedy schodzic,potem juz tego nie robi ,oglnie ta metoda u mnie skutkuje i mały uz nie bije a uwierz kilka razy chciał uderzyc mnie czy siostre,czy uszczypnąć
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            musze juz spadac bo dzieci mi sie obudziły
            ŁUKASZ 08.09.2006

            NATALIA JULIA 30.11.2007



            Skomentuj


              A najczęściej robi mi krzywdę jak jej czegoś zabronię
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Ulzylo mi troche bo maly jest dla mnie najwiekszym skarbem i nie rozumiem skad ta agresja...moze nasze dzieciaczki testuja nasza cierpliwosc?

                Skomentuj

                •    
                     

                  No to lec do maluchow akinomb papa
                  Co do wyciszania przed snem to roznie to u nas bywa,czytanie bajki jakos malo go bawi,woli jak go przytulam i nuce jakies wymyslone kolysanki .
                  Tak sie przyzwyczail ze jak jest zmeczony to chodzi trzymajac sie mojej nogi i nuci po swojemu ze smokiem w buzi a ja jestem roztopiona jak maselko na patelni
                  Silek ty masz 2 lobuzy wiec juz te tematy pewnie przerabialas a ja troche momentami panikuje chociaz staram sie nie byc przewrazliwiona.
                  Last edited by dotka238; 10-08-2009, 23:19.

                  Skomentuj


                    Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                    Ulzylo mi troche bo maly jest dla mnie najwiekszym skarbem i nie rozumiem skad ta agresja...moze nasze dzieciaczki testuja nasza cierpliwosc?
                    Chyba sprawdzają na ile mogą sobie pozwolić, ale zobaczysz z czasem to przejdzie (mam nadzieję, bo ja wyglądam jak po małżeńskiej bijatyce, a to tylko moje słodkie, niewinne dziecko)
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      bo tak jest ze oni nas teraz sprawdzaja i wogóle

                      anik ty nie czekaj az przejdzie jej!!po prostu jej nie pozwalaj na to!!i sadzaj tak jak pisałas dobrze robisz ona wie ze zle zrobiła wtedy i bądz konskwentna
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Idę spac babuszki moje
                        do jutra do poklikania
                        Sylwia 9 latek
                        Damianek 17 m-cy


                        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                        Skomentuj


                          Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                          Chyba sprawdzają na ile mogą sobie pozwolić, ale zobaczysz z czasem to przejdzie (mam nadzieję, bo ja wyglądam jak po małżeńskiej bijatyce, a to tylko moje słodkie, niewinne dziecko)
                          anik ja bylam w ubieglym tygodniu podciac wlosy i fryzjerka pyta ile ma obciac ,na co ja ze zniszczone koncowki.Ona obejrzala moj lepek i mowi ze wlosy sa ogolnie nie zniszczone tylko dziwne ze przy czole mam wyszarpana jakby-grzywke.Pyta czy mi sie od czegos przypalily albo cos...nie to moj synus mnie tak urzadzil !!!

                          Skomentuj


                            Dobranoc silek ,kolorowych snow
                            Ja tez bede uciekac, do jutra pa pa

                            Skomentuj


                              Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
                              bo tak jest ze oni nas teraz sprawdzaja i wogóle

                              anik ty nie czekaj az przejdzie jej!!po prostu jej nie pozwalaj na to!!i sadzaj tak jak pisałas dobrze robisz ona wie ze zle zrobiła wtedy i bądz konskwentna
                              Ja jej nie pozwalam bić, ale ile razy przytula się do mojej nogi i ugryzie. jak jej powiem z groźną miną nie wolno i pogrożę palcem to ona daje mi buzi, przytula się i normalnie przytulona ekspresem się odwinie i mnie użre gdzie popadnie diablak wcielony
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                                anik ja bylam w ubieglym tygodniu podciac wlosy i fryzjerka pyta ile ma obciac ,na co ja ze zniszczone koncowki.Ona obejrzala moj lepek i mowi ze wlosy sa ogolnie nie zniszczone tylko dziwne ze przy czole mam wyszarpana jakby-grzywke.Pyta czy mi sie od czegos przypalily albo cos...nie to moj synus mnie tak urzadzil !!!
                                Ja też mam małe placki łysawe
                                Ja też uciekam. DOBRANOC DZIEWCZYNY
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X