Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tree te piżamki są super, ja dla Karolka mam 4 takie. Najważniejsze że po praniu nic się z nimi nie dziejeale ja za 1 szt płaciłam 22zł

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
      Tree te piżamki są super, ja dla Karolka mam 4 takie. Najważniejsze że po praniu nic się z nimi nie dzieje
      otóż to
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        witam panie!!!!!


        Zaraz poczytam co naskrobałyscie
        widziałam tylko ze urodził sie niezły bobas hehehehe
        to macie tu linka jaki sie urodził chlopczyk w nysie w styczniu 2008roku hahahaha


        http://miasta.gazeta.pl/opole/1,35114,4882838.html

        tam pod zdjęciem jest galeria naszego giganta hahaha

        Skomentuj


          ale smok wielki,zastanawiam sie ile ta baba przytyła
          FROCH

          Skomentuj


            duże bobo

            ja uciekam dzieci sie stęskniły już potem wpadne


            Skomentuj


              Olcia tak, tak Bogusia to ja pamiętam. Wtedy było dwa miesiące do mojego porodu i pamiętam, że nieźle z mężem się wystraszyliśmy zaczeliśmy zastanawiać się coby było gdybym i ja takiego bejbiczka powiła
              Last edited by FamilyTree; 24-09-2009, 18:56.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                a my własnie wróciłysmy ze szczepienia
                Milenka ma 84,5cm i wazt 13kg..ile wasze dzieci maja pi razy drzwi
                Amelka ma 85 i 10,700
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  No Bogus był niezły hehehehehe
                  Ta pani pracuje z mojego roberta kuzynką,bardzo fajna rodzina,bo niektórzy mysleli że jak maja tyle dzieci to patologia,a to niestety nieprawda
                  Maja fajny dom pod nysą i sobie jakos radzą ,ale boguś dał rade
                  Moj ginekolog był przy porodzie,mówi ze się przeraźił jak zobaczył ta główke wielką hehehehe
                  Ale wszytsko odbyło sie bez kompikacji
                  Ale ja to bym nie chciała chyba takiego wielkiego kaczorka urodzić




                  EMILKA MA 86CM I WAŻY 11KG

                  Skomentuj


                    Noo wielki ... no ale niestety nie ma się wpływu na wielkość dziecka.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      no ja też mam taki plan by po drugich urodzinach się z nim pożegnać. Ja tego dokonałaś ??
                      o Tree ja już też mam odsmoczkowanie za sobą. już prawie dwa miesiące żyjemy beż smoka i jest ok. smoczki po prostu wyrzuciłam, bo wkurzała mnie zabawa Asi w wyrzucanie smoczka z łóżeczka, usypianie trwało wtedy godzinami. u mnie krzyku ani płaczu praktycznie nie było, może przez pierwszy dzień tylko.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez pawimi
                        daj mi swojego maila na priva to ci wysle zapr.
                        PAWIMI dawaj namiary na facebook
                        wysłałam Ci swoj profil na priv jakbys chciała oczywiście hehehehe
                        Last edited by olcia79; 24-09-2009, 19:11.

                        Skomentuj


                          Sikorniczku wiem, że masz trudną sytuację i ciężko Tobbie jest zachować spokój, ale chociaż przy Johnnym się nie kłóćcie. Ale faceci są rzeczywiście jak dzieci, mój tak samo, czasem potrafi cały wieczór siedzieć. jeszcze jakby wypełnili swoje obowiązki, to już bym przychylniej na to patrzyła (jakby nie było, my też trochę czasu przed kompem siedzimy)

                          Skomentuj


                            pawimi widziałam,dzieki wielkie,zaraz sobie oblukam naszą mamuskę hehehehe

                            froszek pozwoliłam sobie wysłac Ci zaproszonko na facebook

                            sikoreczka głowa do góry,bedzie dobrze

                            Skomentuj


                              No,no,no nasza pawimi wygląda jak nastolatka,normlanie w zyciu bym nie powiedziała ze masz syna nastolatka

                              Skomentuj


                                Hej dziewczynki




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X