Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    my jedziemy na AVENTcie, ale oni nie robia bidonów, tylko właśnie niekapki
    chociaż ostatnio wyłamaliśmy sie z AVENTU i kupiłam butelkę wielofunkcyjna LOVI i jest za*****...
    no widzisz aja sprzedałam tę butelkę, bo Asia zasysała smoczek takie łapczywe to moje dziecię. osobiście lubię firmę Nuby - łyżeczki są dla mnie rewelacyjne, mam też butelkę ze smoczkiem trójprzepływowym i smoczki z wypustkami masującymi dziąsełka. no i wygląd tych smoczków jest super - jak pierwszy raz włożyłam smoczek Asi do buzi, to myślałam, że się posikam ze śmiechu zaraz znajdę zdjęcie, to Wam pokażę.

    Skomentuj

    •    
         

      Madzia napewno za którymś razem Asia zaskoczy,Amesia na początku przechylała bidon tak jak butelkę
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        no i NUBY robi właśnie bidony

        szuka, szukaj tej foty

        Skomentuj


          o zapomniałam Wam napisać (w końcu to taka błahostka ) - jutro mam wychodne! idę sobie pozałatwiać parę spraw w Gdańsku i od razu pojadę do hurtowni zobaczyć ten wózek.
          a to zdjęcie śpiącej Asi ze smoczkiem
          i ten smoczek mam być podobno jak cycek u mamy - się tak rozciąga jak dziecko go ssie
          Last edited by magda8528; 27-10-2009, 12:23.

          Skomentuj


            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
            o zapomniałam Wam napisać (w końcu to taka błahostka ) - jutro mam wychodne! idę sobie pozałatwiać parę spraw w Gdańsku i od razu pojadę do hurtowni zobaczyć ten wózek.
            a to zdjęcie śpiącej Asi ze smoczkiem
            i ten smoczek mam być podobno jak cycek u mamy - się tak rozciąga jak dziecko go ssie
            Miała taki sam , i to był pierwszy smoczek Amelki.Ale go zminiłam gdyż zasłaniał całą buzie
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              wózek trzeba zobaczyc na zywo - fakt
              ale ten smok wielki - Johnny miał smoczek w buźce może z 4-5 razy w życiu
              no nie chce, nie toleruje, ignoruje i wypluwa

              Skomentuj


                spróbuje przenieść małego terroryste do łóżeczka - podejście numer 2
                może sie tym razem uda, trzymajcie kciuki

                Skomentuj

                •    
                     

                  teraz już normalnie wygląda, na tym zdjęciu Asia była jeszcze malutka - miała 7 tygodni.
                  w poniedziałek była u mnie koleżanka, która nie planuje mieć dzieci, bo one płaczą. no i tak ja podpytuję co by zrobiła, jakby jednak jej się dziecko "przytrafiło" i by płakało, a ona, że by mu smoczek włożyła i po sprawie (), a ja dalej ją pytam co by zrobił, jakby to dziecko smoczka nie tolerowało, a ona: jak to by nietolerowało?! ma ssać i koniec!

                  Skomentuj


                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    teraz już normalnie wygląda, na tym zdjęciu Asia była jeszcze malutka - miała 7 tygodni.
                    w poniedziałek była u mnie koleżanka, która nie planuje mieć dzieci, bo one płaczą. no i tak ja podpytuję co by zrobiła, jakby jednak jej się dziecko "przytrafiło" i by płakało, a ona, że by mu smoczek włożyła i po sprawie (), a ja dalej ją pytam co by zrobił, jakby to dziecko smoczka nie tolerowało, a ona: jak to by nietolerowało?! ma ssać i koniec!
                    Jakaś terrorystka
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      hehe też tak kiedys myślałam, ale to żaden sposób...
                      mój jak płacze lub się wścieka to trzeba wziąć na ręce ponosić a zaraz potem położyć na swoich kolanach i wycałować stópki - zadziała bankowo chyba że to płacz i wrzask przez kolke
                      to nic nie działa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Sikornik no i fajnie masz, przynajmniej nie będziesz odzwyczajać od smoczka. a u mnie jak nie ma smoka, to straszliwa tragedia się dzieje.

                        Skomentuj


                          mój mały też smoka nie chciał i dobrze potem problem oduczyć nawet butelkowego nie chce i mam problem mu soczki dawać ostatnio kubek niekapek się sprawdził choć jeszcze taki mały to już pije
                          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                          Skomentuj


                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            Sikornik no i fajnie masz, przynajmniej nie będziesz odzwyczajać od smoczka. a u mnie jak nie ma smoka, to straszliwa tragedia się dzieje.
                            właśnie tego chciałam uniknąć pamiętam jak moje rodzeństwo histeryzowało jak się gdzieś zagubił a oduczanie jak mieli 4 lata mama zaczęła i krzyk był straszny
                            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                            Skomentuj


                              no dokładnie, jeden problem mniej. ja dałam, bo Asia inaczej cały dzień przy przy cycku wisiała. i tak późno jej dałam, bo jak miała skończony miesiąc. ciekawe czy też by tak ssała, jakby od początku na butelce była?

                              Skomentuj


                                Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                                właśnie tego chciałam uniknąć pamiętam jak moje rodzeństwo histeryzowało jak się gdzieś zagubił a oduczanie jak mieli 4 lata mama zaczęła i krzyk był straszny
                                ja już ogłosiłam wszem i wobec, że skończy rok i wszystkie smoki lądują w koszu. teraz wydałam ostatni raz pieniądze na nie. trudno, będę się męczyć i słuchać płaczów i wrzasków - chociaż po ostatnich dniach już nic mnie nie ruszy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X