Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nie ma sprawy, zgłosuję jutro. kurcze, fajnie tak brac udział w konkursach i wygrywać, ale ja jakoś nie mam odwagi nie wiem dlaczego. chociaż jeden konkurs już wygrałam, a raczej Joasia, ale wtedy niezależne jury podejmowało decyzję, nawet nie było możliwości, żeby ktoś komuś głosy zaniżał specjalnie. teraz się czaję na jeden konkurs, zobaczymy.
    a ubranko fajne. zawsze młody będzie mógł normalnie biegać. garnitury i pełne sztywnych falbanek i kokardek sukienki, może i są fajne, ale jak dziecko ma się w tym swobodnie poruszać?
    Kiya my jeszcze nie miałyśmy okazji się poznać. zatem witam

    Skomentuj

    •    
         

      witam drogie panie
      mam pytanko jak wrzuca sie u was zdjęcia>
      Oskar Michał
      1 kwiecień 2009
      3710 ; 59 cm ; 10 pkt


      Skomentuj


        Co do konkursow - ja jesli juz cos wygram to tez dzieki jury, w glosowaniach zawsze polegam czy gram fair czy nie fair.
        A co do ubranek - ja nei lubie falbaniastych sukieneczek jak niektorzy ubieraja na chrzciny, po prostu mi si enei podoba to i tyle. Garniturki takie strikte gangi coz ... maluch ma w tym biegac i szalec na weselu wiec wole cos takiego jak pokazalam bo wlasnie i na codzien bedzie mogl w tym wyjsc. Nie kupie garniturku za 200 zl a on mi go uswini zupka albo wytrze parkiet

        Skomentuj


          kiya albo wchodzisz do galerii, wybierasz sobie jakiś temat i na górze w pasku jest wyślij i tam wysyłasz jakieś zdjęcia. albo jak chcesz zamieścić zdjęcie na tym forum, to pod odpowiedzią masz opcje dodatkowe, zarządzaj załącznikami i stamtąd wstawiasz zdjęcie.

          Skomentuj


            Kiya jak piszesz posta to masz albo taki spinacz - wtedy dodajesz foto z kompa jako zalacznik i moga je zobaczyc tylko zalogowani lub jest taki obrazek jakby pocztowki - tam umieszczasz fotki jesli masz do nich adres .

            Skomentuj


              Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
              A co do ubranek - ja nei lubie falbaniastych sukieneczek jak niektorzy ubieraja na chrzciny, po prostu mi si enei podoba to i tyle. Garniturki takie strikte gangi coz ... maluch ma w tym biegac i szalec na weselu wiec wole cos takiego jak pokazalam bo wlasnie i na codzien bedzie mogl w tym wyjsc. Nie kupie garniturku za 200 zl a on mi go uswini zupka albo wytrze parkiet
              ja dostałam trzy takie sukieneczki od teściowej i na szczęście Asia dostaje w nich szału, także biega w dżinsowej i jest ok i też nie widzę sensu kupowania takich drogich rzeczy na jedną okazję, jak od kogoś dostanę, to ok, ja na to kasy nie wydawałam

              Skomentuj


                dzięki postaram sie coś wrzucić
                Oskar Michał
                1 kwiecień 2009
                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                Skomentuj

                •    
                     

                  A ja choc corki jeszcze nie mam i nie wiem czy bede kiedy smiala to jednak ubranko do chrztu dla niej mam

                  Skomentuj


                    sukieneczkę z falbankami? ale takie gatki z falbankami z tyłu mi się podobają

                    Skomentuj


                      Hej Madziu, Kiya, no i w końcu Gopi trochę się rozpisała na CRAZY

                      i na tym kończę bo właśnie Johnny zaczął sie drzeć w niebogłosy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mam takie cos jak w zalaczniku
                        Sikornik spoko oko musze poklikac bo jak maz bedzie w domu to moge to sobie w glowy wybic
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          o i w końcu spodnie na chrzest a na mnie jak wszyscy się patrzyli! jakbym jakieś przestępstwo popełniła - bo zamiast sukieneczki biało-srebrne legginsy się pojawiły.

                          Skomentuj


                            U nas chrzci sie dodatkowo bardzo male dzieci wiec nie wyobrazam sobie takiej 2 miesiecznej niuni w sztucznej sukience z nieoddychajacego materialu A to ubranko wygralam - jakbym je miala kupic to kosztowalo by mnie 350 zl ale to reczna robota .

                            Skomentuj


                              widzę że temat - chrzest
                              u mnie to się non stop przesuwa w czasie
                              rodzice chrzrestni wybrani i na tym stanęło przez te przeprowadzki
                              chyba dzis przysiądę i poszukam w końcu jakiegoś ubranka dla Brzydala mojego w roz. co najmniej 74, bo jaki jest potem

                              Skomentuj


                                potem masz kochana rozmiar 80 co 6cm się chyba zmienia. ale z tymi rozmiarami jest różnie, zalezy gdzie kupujesz. Asia ma i rzeczy na 3-6 miesiecy i na rozmiar 92, który jest chyba juz dla dwulatka. największe rzeczy są w wójciku - mamy dwie bluzy r.80 i jeszcze wiszą jak płaszczyk
                                Last edited by magda8528; 07-08-2009, 08:57.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X