Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dołączam Się Do życzeń Dla Natalki Sto Lat!
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      PO mału robi sie tłum
      Amelka śpi nadal , i wygląda na to że prześpi całą noc
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        hej! jestem już byliśmy z m. na zakupach, bo w lodówce tylko światło zostało no i dokupiłam sobie farbę, bo mi na pół ściany zabrakło
        Sikornik chyba każda mama jak popada w rutynę, to ma takie myśli.
        wiecie co, nakupowałam Asi słoiczków po 4-tym miesiącu, bo ostatnio jeść nie chce. na spróbowanie otworzyłam słoiczek dyni, a ta skubana cały zjadła aż jej się uszy trzęsły! cieszę się z tego bardzo, ale dlaczego w takim razie nie chce jeść zwykłych obiadów?!

        Skomentuj


          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          hej! jestem już byliśmy z m. na zakupach, bo w lodówce tylko światło zostało no i dokupiłam sobie farbę, bo mi na pół ściany zabrakło
          Sikornik chyba każda mama jak popada w rutynę, to ma takie myśli.
          wiecie co, nakupowałam Asi słoiczków po 4-tym miesiącu, bo ostatnio jeść nie chce. na spróbowanie otworzyłam słoiczek dyni, a ta skubana cały zjadła aż jej się uszy trzęsły! cieszę się z tego bardzo, ale dlaczego w takim razie nie chce jeść zwykłych obiadów?!
          Madziu jak idą zabkiprzy gryzieniu gryzie , a taka papka po 4m-cy to tylko połyka.Moja obecnie dzień w dzień zupy je bo gryźć przez zęby niechce
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
            Madziu jak idą zabkiprzy gryzieniu gryzie , a taka papka po 4m-cy to tylko połyka.Moja obecnie dzień w dzień zupy je bo gryźć przez zęby niechce
            ale jej idą jedynki - nimi przecież nie gryzie, tylko odgryza. no i dziś zjadła dwa plastry melona i wtedy jej nic nie przeszkadzało. zresztą owoców papek też nie chciała ruszyć

            Skomentuj


              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
              PO mału robi sie tłum
              Amelka śpi nadal , i wygląda na to że prześpi całą noc
              no to sie Amelka ale wyspi JA TEZ TAK CHCE ....

              Skomentuj


                o Iza byłaś u tego lekarza?
                melchior ja też chcę, bo dziś normalnie masakrę miałam w nocy. widać człowiek nieprzyzwyczajony do nocnego wstawania

                Skomentuj

                •    
                     

                  Johnny to może i śpi ale "na pirata" i jednym okiem kontroluje czy aby nie odeszłam za daleko

                  Skomentuj


                    SIKORNIK bo on cie pilnuje zebys mu nie zwiala...

                    Skomentuj


                      Madziu a przedtem jadła CI obiady?
                      Nie bylam u lekarza gdyz Amesia zaczela jesc
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no wszystko jadła, bez różnicy czy ze słoiczków czy domowe, wszystkie smaki, żadnego marudzenia. a teraz wrzask jest mleko pije, kaszki je (sama buzię otwiera), ewentualnie jogurt zje.

                        Skomentuj


                          To przez ząbki kochana.Amelka też tylko płynne jedzenie ale już wraca do normy.Uzbrój sie w cierpliwość.A swoja droga to Ty wcale daleko nie mieszkasz od mnie
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                            SIKORNIK bo on cie pilnuje zebys mu nie zwiala...
                            oj pilnuje i to jak hehe
                            ale najbardziej to pilnuje swojego ojca - jak R. ma wolne to podrzucam mu Młodego na kolana i mam 2 godzinki "wolnego" - tak sie fajnie bawia razem Młody az kwiczy (dosłownie) z radości

                            Skomentuj


                              ja to tak jestem wykończona kolkami że zębów boje sie panicznie
                              a kiedy sa pierwsze symptomy że coś zaczyna sie dziać w paszczy???

                              Skomentuj


                                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                                ja to tak jestem wykończona kolkami że zębów boje sie panicznie
                                a kiedy sa pierwsze symptomy że coś zaczyna sie dziać w paszczy???
                                Wiesz to zależy.Jedne dzieci maja w 4 m-cu inne poźniej i kazde inaczej to przechodzi.Ale zazwyczaj slini sie dziecko i ma spuchniete dziasla.Choc amelka slinila sie tylko na 1
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X