Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
    Hej,hej dziewczyny.
    Ja kolejny dzien spedzam nie oddalajac sie zbytnio od kibelka...powiedzcie po czym rozpoznac czy nie ma sie np;zatrucia salmonella?
    kurcze powiem ci ze nie wiem,ale mysle ze czulabys sie chyba coraz gorzej a jak jest lepiej to chyba nie jest az tak źle

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
      Hej,hej dziewczyny.
      Ja kolejny dzien spedzam nie oddalajac sie zbytnio od kibelka...powiedzcie po czym rozpoznac czy nie ma sie np;zatrucia salmonella?
      Kurcze dotka nie mam pojęcia jak rozpoznać zwykłe zatrucie od salmonelli.
      Jak mały był z biegunką w szpitalu to robili mu jakieś badania

      Skomentuj


        olcia myśli miałyśmy takie same

        Skomentuj


          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
          olcia myśli miałyśmy takie same
          noooooooooo faktycznie hihihihih

          Skomentuj


            mamakarolka no wlasnie malemu juz przechodzi wiec nie bylismy w szpitalu ale teraz mi sie udzielilo...chyba jednak przejde sie do lekarza ,poobserwuje malego jeszcze dzisiaj i jesli kupy beda rzadkie albo bedzie mial goraczke to jutro idziemy do lekarza.

            Skomentuj


              No własnie,sama zobaczysz a w razie czego mozesz zawsze do lekarza podjechac

              Dziewczyny,spadam,zaglądne tutaj wieczorkiem
              mILEGO DZIONKA wAM ZYCZE
              Last edited by olcia79; 27-07-2009, 14:25.

              Skomentuj


                witam
                widzę, że jak przyszłam, to nikogo nie ma
                Sikornik wszystkiego dobrego zyczę Johnnemu! niech mu już te kolki miną, żeby się chłopak nie męczył.
                Dotka dużo zdrowia dla ciebie i synka.
                ja tez choruję, byłam dziś u lekarza i dostałam trzy-dniowy antybiotyk. mam nadzieję, że pomoże. na razie jestesmy w Gdańsku u mojej babci, która męczy się z "robiącą wszędzie porządki" Joasią.

                Skomentuj

                •    
                     

                  witam wszystkie drogie panie sobota i niedziela za nami wiec nastepny tydzien i tak w kółko oczywiscie w sobote i niedziele pogoda niezbyt fajna ,ale tak juz jest jak maz przyjezdza to pogoda zlosliwa ha ha ha

                  Skomentuj


                    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA Jonatana SIKORNIK ,ale ten czas szybko leci nie ....

                    Skomentuj


                      melchior u nas też pogoda lipna! Asia nowy wóz dostała, myślałam, że teraz będziemy sobie podróżować po całym Trójmieście a tu chmury i do tego mi się przypłątało jakieś zapalenie gardła i siedzimy w domu. chociaż do wieczora jestesmy u babci, zawsze można chociaż trochę odpocząć.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        helo babki

                        magda i jaki w końcu pojazd dla Asi kupiliście?

                        a mój Johnny coś mi od kilku dni mało je jak na swój wzrost", wszystko go rozprasza...
                        i rozpoczęła się zabawa nóżkami i przyglądanie włsnym rączkom
                        ale z R. mamy ubaw!!!

                        ano melchorku leci czas, leci - Johnny ma niby dopiero 3 miechy a ja się czuję jakby był ze mna od zawsze
                        zmienia się i rośnie w zastraszającym tempie

                        Skomentuj


                          Hej Sikornik wszystkiego najlepszego dla Jonatana

                          Skomentuj


                            Sikornik taki jak wy macie. wzięłam sobie granatowy, najbardziej mi się podobał. zastanawiałam sie nad innymi coneco (tej Liry, która ma Olcia nie było), ale ten był najlżejszy, a biorąc pod uwagę, że sama za dużo nie ważę, każde dwa czy trzy kilo więcej dźwigania robi mi jednak różnicę. dziś juz wypróbowalam go i normalnie tak lekko się jechało i jakiś taki mały ten wózeczek, aż nie mogę się przyzwyczaić!

                            Skomentuj


                              sikornik najlepsze zyczonka z okazji rozpoczetego kolejnego miesiaca zycia synka
                              My Poldkowi przez pierwszy rok co miesiac kupowalismy jakis prezencik.
                              Teraz fajny okres sie dla was zaczyna bo maly jeszcze nie chodzi i nie broi ale za to coraz bardziej bedzie sie bedzie kumaty robil.
                              Last edited by dotka238; 27-07-2009, 16:47.

                              Skomentuj


                                dziekujemy za życzonka
                                Johnny tez ładnie dziękuje... i pyta gdzie prezenty ciotki, co???

                                wysyłam zdjęcie z dzisiejszej sesji kiedy ostatecznie schował sie pod kocyk bo latałam przed nim juz z kamerą
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X