Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzięki. Jest coraz lepiej. Dzisiejszy dzień już bez wymiotów, a biegunka też już powoli mija. Tylko nadal brak apetytu i to mnie dobija, bo muszę z Viki walczyć o każdy zjedzony kęs.


    Skomentuj

    •    
         

      Pewnie przez te kilka dni co nic prawie nie jadła, żołądek się pomniejszył i teraz nie czuje głodu aż tak wielkiego. Bądź cierpliwa, podawaj jej co jakiś czas jedzonka a za parę dni wszystko wróci do normy.

      leżałam chwilę z Julkiem i jakby ten nosek drożniejszy, oby mu powoli przechodziło
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        lece do wyrka

        Dobranoc Lulla.... karaluchy pod poduchy
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Miłej nocki Tree


          Skomentuj


            A kuperki pod kołderki (przypomniało mi się że mój brat tak mówi )


            Skomentuj


              Hej
              Amelka dziś spała do 9aż byłam w szoku.Może dlatego że poszła spać o 21
              U nas pogoda taka sobie , niby słońce ale chłodno.
              Lecimy na rynek Ciao
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                moje małe kochanie już potrafi przejść cały pokoj. już prawie nie raczkuje.
                teraz w ruch poszedł jeździk, czasami sobie nim pomaga. już nie długo bedzie biegać a jak to słodko wygląda.
                zaczeła też słuchać czytania bajek. czasami chce zeby jej 10 razy jedną książeczke czytać i słucha z uwagą. moje dziecko tak szybko rośnie.
                Gratulacje Monia,każde osiągnięcie naszego dzieciaczka to taka ogromna radośc dla nas.Będzie niedługo biegac ja jak Alan zaczoł biegac to zaczęłam tęsknic za tym jak sobie tylko siedział-takie maratony za dzieciaczkiem to fajny trening
                Alanek 14.09.2006

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  A ja już nie kupuję, bo już nie ma nic ciekawego.Kupowałam jak byłam w ciąży i potem jeszcze przez 3 miesiące jak się okazało, że po pół roku znów był temat żywienia niemowląt i zamieścili ten sam schemat żywienia. Jota w jotę... po co mi te same informacje.
                  Więcej się na forum dowiem Ale też kupowałam "Mamo to ja"

                  A właśnie .. kupujecie jakieś gazety ?? Ja tylko "Focus" Mogę polecić. Ale chciałabym jeszcze coś takiego plotkarskiego a nie wiem co wybrać
                  Ja lubię kupowac Party
                  Alanek 14.09.2006

                  Skomentuj


                    cześć dziewczyny,
                    co ja bym dała, żeby mój synek pospał chociaż do 7.15
                    co dziennie pobudka 6.30 i mniam mniam, dziecko głodne się budzi i nie ma przeproś! trzeba wstawać, bo jest awantura!
                    a ja od rana zanim nie wypije kawy chodzę wściekła, potem się rozkręcam..i jest ok, ale pobudka po 6 to dla mnie horror!!!!
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj


                      Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                      izka22 pożary są straszne...

                      ja wytnę,zalaminuję i powieszę ten mój post w MTJ hehe
                      a tak między nami to majajulkowy post był aż 2 razy w gazecie,miesiąc po miesiącu....bo ja kupuję z gazet tylko ta i wiem
                      a o prawa autorskie nikt się nie pytał
                      ja nie kupuję więc nie wiedziałam, a Froszku o czym tam pisałam ???


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hello
                        Moja Gwiazda przerzucila sie tylko na jedno spanie w ciągu dnia...i przez to idzie wczesnie spać i wcześnie wstaje.dziś pobudka o 6:00 rano i pierwsze jej słowo to EŚĆ(jeść) ale ją przeczymałam godzinę,z głodu nie umarła...i teraz śpi..
                        u nas dziś taka piękna pogoda.

                        Skomentuj


                          majek już nie pamiętam,ale wiem żeś była te 2 razy tyle jest tematów na F,a oni wybierają jakiś fajny z kilkoma postami

                          nie ma co się podniecać. forumowiczka [B]polec[/B miała artykuł w Mamo To Ja i wygrała czajnik i coś jeszcze.a brała udział w tych konkursach co mamy je na stronce

                          Skomentuj


                            Hej!
                            Wezcie mnie nie straszcie tymi wczesnymi pobudkami, przeciez ja bede miala wakacje =P
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              djab wiadomo,że pewnie przez pierwszy m-ąc będziesz miała totalny brak organizacji, w nocy się nie wyśpisz,ale pamiętaj w dzień jak Fabian będzie spał Ty też masz się klaść z nim.....a nie na forum

                              Skomentuj


                                froch wlasnie sobie myslalam, ze bede spala razem z dzieckiem, bo w koncu domu prowadzic nie musze, moj jedyny obowiazek to Fabian.
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X