Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a wiesz jakie mam boskie lozeczko xD
    a pociel to przez przypadek w sumie kupilam pod kolor scian, nawet pozytywka Fabiana jest pod kolor. Tak kolorystycznie dobrany ten pokoj nigdy nie byl. W przyszlym tyg mam nadzieje pojade z rodzicami po reszte rzeczy dla Fabiana i komode zebym miala gdzie ten stos ciuszkow trzymac, bo poki co wieza hanoi jest z nich ulozona.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      jak juz się tak chwalisz to wrzuć fotkębo jesteśmy ciekawe

      Skomentuj


        froch to ja lece po aparat a ty mi napisz instrukcje jak sie fotki wrzuca :P za glupia na to jestem
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          jak wrzucisz sobie foto na kompa,to musisz je później zmiejszyć..chyba wiesz jak??(ja zmniejszam przez paint)
          jak piszesz posta to pod " zatwierdź odp" masz "zarządzaj plikami" wchodzisz w to i naciskasz "przeglądaj" i wybierasz z kompa dane zdjęcie i naciskasz "wyślij"
          i wskoczy Ci załącznik do posta

          Skomentuj


            Jakosc zdjec moglaby byc lepsza, ale sie nie starlam tylko raz dwa foty pstrykalam, bo bateria na wykonczeniu =P
            Attached Files
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              Djab piękne łóżeczko i bardzo ładny kolor ścian-taki przyjemny.Fabiankowi sie spodoba
              Alanek 14.09.2006

              Skomentuj


                http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ac21d181d.html
                http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...82fa4949b.html
                A to pokój Alana
                Alanek 14.09.2006

                Skomentuj

                •    
                     

                  Diabelecke Fabianek będzie zadowolony!
                  śliczne jaśniutkie łóżeczko (osobiście wolę z szufladą na dole-można pomieścić w niej mnóstwo podręcznych rzeczy)
                  ale masz fajnie, tak się szykujesz na nowego mieszkańca swojego pokoju, wszystko świeże, nowe, pościel jeszcze spakowana, ale to fajne uczucie

                  jeśli chodzi o wysypianie się z małym dzieckiem to różnie to bywa, mój przesypiał całą noc do 4go mca (z chwilowymi co 2-3 godzinnymi przerwami na cyca), po czwartym przestał spać, budził się nawet co 45 minut (albo na cyca, albo z powodu dokuczających ząbków) i trwało to do 2 lat.
                  teraz przesypia całą noc ale o 6.30 alarm na mniam mniam

                  aha a jak był maleńki to spaliśmy do 10-11 to były czasy

                  teraz mój synek padł, a ja piekę sernika tak mi się zachciało, ale się rozpisałam i chyba za bardzo go spiekłam
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Moja Julka śpi, ja coś se tu grzebię w kompie i cierpię. Mam całe czerwone
                    ramiona, tak się zjarałam. A to słoneczko niby takie niepozorne, niby wiatr
                    wieje. Oczywiście Julkę wysmarowałam kremem z fiśtrem, ale siebie już nie.
                    Nie wiem, czy myślałam, że mnie to słońce będzie omijać szerokim łukiem
                    czy jak
                    Przynajmniej teraz nie muszę tracić kaski na solar, bo tak to co jakiś czas
                    zawsze skoczyłam. A teraz z małą do piaskownicy i mam solar za free


                    Skomentuj


                      Nusiak wiem co przezywasz, bo ja sie tak na dzialce spalilam (brzuch mialam zakryty mokra czrana bluzka wiec jako jedyny uratowany). Umyc sie normalnie nie moglam, bo mam mydlo peelingujace i mi strasnzie skore podraznialo, ze az krzyczec z bolu chcialam, a teraz widze z piersi skora mi schodzi, ale przynajmniej jzu nie boli. Glupia bylam, ze wystawilam sie an slonce, a niczym nie posmarowalam.

                      A wlasnie dla noworodka krem z filtrem to moge normalnie kupic jako kosmetyk np ziaji czy w aptece spytac?

                      Kupilam memu synkowi dzisiaj karuzle nad lozeczko wiec o kolejna zabawke sie wzbogacilo xD

                      Iza to lozeczko moglo byc tez z szuflada ale mi jakos bardziej na opuszczanym boku zalezalo, a po za tym odkad mi garderobe wybudowano mam az za duzo miejsca na trzymanie roznych rzeczy, a jeszcze komode kupuje zeby rzeczy Fabiana byly pod reka.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                        hehe.moja Tosia ma na drugie imie Shannon
                        tak ??!! ładnie a coś oznacza to imię ?
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          nie wiem co oznacza shannon,ale mi się podoba
                          Djab śliczne łóżeczko będzie miał Fabian,podoba mi sie

                          Skomentuj


                            Noo łóżeczko świetne.

                            froch mój Julek też wczoraj o 19.30 padł, bo też miał tylko jedną drzemkę w ciągu dnia i dzisiaj o 5.10 pobudka już była. Wzięłam sobie to do serca i dzisiaj położyłam Zdziśka o 21

                            Nusiak ja dzisiaj też byłam na spacerku i mimo, że Julka posmarowałam kremem to schodzi mu skóra z nosa. Taka pogoda jest właśnie najbardziej zdradziecka, bo nie czujesz tego ciepla przez wiaterek, a słoneczko jednak podpieka
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              tak ??!! ładnie a coś oznacza to imię ?
                              a takie sliczne irlandzkie imie
                              shannon

                              Skomentuj


                                Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                                a takie sliczne irlandzkie imie
                                aha a wlaśnie jeszcze chciałam Ciebie shannon pytać, a Twój partner to
                                jest Polak czy Irlandczyk ?
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X