Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam kochane ,ja wczoraj tylko poczytałam co pisałyście nie miałam siły wczoraj pisać

    Majajula ty to sie masz z dziewczynkami ,jak nie jedna chora to drugaduzo zdrówka zyczę!!!

    Iza zrób obiad,odkurz rób tyle aby dla higieny i bezpieczeństwa a ciuchy braci olej bo składać i po sobie to oni sie muszą nauczyć!!!mój mężuś na początku tez lumpki po katach zostawiał ,tak gadałam i gadałm aż mu obrzydlo i terz od razu chowa,a skrpetki jak zostawił koło łóżka to mu w nocy na podusi kładłam i teraz od razu do prania idąnie wolno pozwolić i dawać sie wykorzystywać!!!
    a co do Amelki to mój identycznie Izus przechodził czwórki co ja sie nie namęczyłam,lekarka mi kazała przez dwa tyg aż do wyrznięcia dawać mu 2xdziennie viburcol,a koleżanka dawała na noc pół łyzeczki depherganu
    ale mojemu viburcol pomagał.

    Anna moja córcia ma 9 lat i 144 cm wzrostu ,jeżdzi od roku z ptrzodu bo ma chorobe lokomocyjną i na podkładce,od 2 tyg jeżdzi tylko przypieta pasem ,znajomy policjant pozwolił a tak na marginesie to co dajecie na chorobę lokomocyjna?moja dostawała lokomotiv ale juz nie pomaga.....
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      Dominika jak mała?są nadal krostki?współczuje teściowej....moja nie lepsza ale nawet nie przychodzi na szczęście no chyba że kase chce....wredota ,tzn jest miła jak cos chce heheh ale już się przyzwyczaiłam


      olcia zainstaluj antywira czy coś ,moze security i zeskanuj cały system a jak nie pomoze to wgraj windowsa jeszcze raz
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Silek Cocculine® podobno dobrze działą- to homeopatyczne wiec nie daje sennosci.
        no i herbatki z imbirem.
        Last edited by dominika81; 24-06-2009, 12:54.

        AMELCIA ur. 08.02.2007

        Skomentuj


          Jejuś to Wy duże dzieci macie mój ma 11lat ma 135 cm i waży 28 kg
          Na chorobę lokomocyjną synowi daję Aviomarin i jest ok.córce 2 l podaję Dephergan w syropie.


          Skomentuj


            Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
            cześć Wam

            Colorowa wspolczuje Ci, dlaczego nawet rodzina jest taka denerwująca

            moja Natalcia za chwile, o 11.25 skończy 11 miesięcy
            wszystkiego najlepszego dla Natalki

            Skomentuj


              Mój synek jak tak dalej będzie szybko rósł to koszykarz murowany, ma 16 miesięcy a ciuszki na 92 mu zakładam a jak ktoś nas nie zna to małemu 2 lata daje

              Skomentuj


                Natalka -wszystkiego najlepszego

                dominika a to są jakies zelki czy co?bo ja lubie homeopatyczne leki

                no moja duza dziewczynka ma 9 lat skonczyła w maju i ma 144,sorci etraz mirzyłam 145cm wzrostu ale ąż tez wysoki bo ja kurdupel mam tylko 158 cm tak ze mała mnie dogania
                Sylwia 9 latek
                Damianek 17 m-cy


                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                  Mój synek jak tak dalej będzie szybko rósł to koszykarz murowany, ma 16 miesięcy a ciuszki na 92 mu zakładam a jak ktoś nas nie zna to małemu 2 lata daje
                  mój tez juz nosi na 92 i ma 16 m-cy ale on bedzie po tacie wysoki i chudy hihi bo wazy 9,30 kg
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    Color współczuje ci bardzo , ale bedzie dobrze pogoda do niczego i kazdy chodzi naburmuszony , wszyscy kochaja twoja córeczke ,ale nieraz sie powie o 2 słowa za duzo . co do braci , to zrób tzw. olew niech sami sprzataja swoje ciuchy . trzymaj sie masz super córeczke i tak trzymać pa

                    Skomentuj


                      Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
                      mój tez juz nosi na 92 i ma 16 m-cy ale on bedzie po tacie wysoki i chudy hihi bo wazy 9,30 kg
                      Mój też chyba po tacie bo też ma dopiero 10 kg nawet lekarka mi się pytała czy on w ogóle mięsko je skoro taki "chudy" jest

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        braciszek to przeciwieństwo siostry bo ona ciut za duzo waży ale teraz lato więcej sie bedzie ruszać to zrzuci juz ja sie postaramrowerek,rolki mamie i córci dobrze zrobi
                        Sylwia 9 latek
                        Damianek 17 m-cy


                        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                        Skomentuj


                          W przeciwiństwie do brata Marlenka ma 2 latka i 4 m waży 15 kg i ma 98 cm i jest duża jak na swój wiek


                          Skomentuj


                            moje dziecko samo sobie gimnastykę robi - dziś jest wyjątkowo ruchliwa, wspina się po meblach, po leżaczku, już prawie przwróciłaby stojak z płytami.
                            mam pytanie - od kiedy można surową marchewkę dziecku dawać?

                            Skomentuj


                              I mnie troszkę sportu by nie zaszkodziło

                              Skomentuj


                                Madzia ale w całości?bo ja dawałam startą drobno juz po 4 m-cu...a taka w całości to tylko gotowana mu daję do rączki bo sie boję żeby się nie zadławił,ma 16 m-cy wszystko łdnie gryzie ale z marchewka mu nie wychodzi i sie dławi jeszcze
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X