Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    agnesb1 nie wiedziałam że Ty też z WLKP.

    Skomentuj

    •    
         

      magda tacy goście to tylko stres i o doope rozbić takie odwiedziny
      Ja to nie mam takich stresow,choć musze się przyznać ,że jak moja babcia ma przyjsc to podlewam kwiatki bo zawsze sprawdza czy podlane hehehehehehe,a ja ZAWSZE zapominam,ale rosną hehehehe

      mamakarolka no to niezła burza...
      u mnie tylko dośc mocno pogrzmiało i przeszło,lekko popadało ale byłysmy na spacerku,przewietrzyliśmy się i moja emilka odrazu inna,zeby już nie padało bo to wscieku doopy idzie dostać
      Last edited by olcia79; 29-06-2009, 19:42.

      Skomentuj


        Olcia, a Ty to chyba z okolic Nysy jesteś, tak? Jakoś tak mi się wydaje, że gdzieś czytałam.


        Skomentuj


          teraz mam taką refleksję że nawet jak wyjade do mojego lubego z Młodym to jak przewiozę cały swój/nasz dobytek 150 km

          firma transportowa - pewnie to majątek, co?

          zawsze pod górkę

          Skomentuj


            Witam szanowne panie mamuski
            Moj synek tak szalal dzis w ogrodzie ze padl w kuchni siedzac na swoim krzeselku i czekajac na kaszke o 19.30
            Sikornik fajnie ze sie u was rozchmurzylo,u nas niestety bez zmian i pewnie tak szybko dobrze nie bedzie ...
            Co do firmy przewozowej to niekoniecznie musi byc drogo,poczytaj jakies anonse,czasami ludzie samochod do przeprowadzki wynajmuja tylko graty samemu nosic trzeba i jest taniej.

            Skomentuj


              dotka
              Radek dalej nie wie że ciut mi przeszła złość
              ale napisał że jutro i pojutrze po 12 godz. w robocie poleci oglądać mieszkania w Koszalinie - no i że bardzo nas kocha

              mięknę chyba, a to mało wychowawcze - wiem, wiem okrutna jestem, ale on zachowuje sie jak mój syn, a nie jak facet
              zreszta zauważyłam że nie tylko ja tak mam

              pisz jak u Was sytuacja - coś poradzimy!!!
              ale ostrzegam - ja jestem wredna jak ktoś mnie zrani - mogę ugryść

              Skomentuj


                dotka
                podsunęłaś mi świetny pomysł - już znalazłam jednego faceta co przewozi prywatnie busem na pewno taniej niż firma transportowa

                oki, szukam dalej...

                gdzie Wy sie dziewczęta pochowałyście
                tęsknię...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez patka79 Pokaż wiadomość
                  Olcia, a Ty to chyba z okolic Nysy jesteś, tak? Jakoś tak mi się wydaje, że gdzieś czytałam.
                  patka dokładnie z Nysy,a dlaczego pytasz?

                  sikornik JA JESTEM
                  Last edited by olcia79; 29-06-2009, 20:23.

                  Skomentuj


                    sikornik aleprzeciez ty tez go kochasz ,nie...?
                    Dogadacie sie,bezdie dobrze zobaczysz,wazne ze sie cos ruszylo,ze sie o was stara.
                    U nas problemow naroslo,nie da sie od reki zalatwic,on mnie generalnie nie szanuje.Wiem ze to brzmi dosc ogolnikowo ale nie chce tu nikogo szczegolami zadreczac bo powiesc moznaby napisac.Dlatego pomyslalam ze moze jak wyjade do rodzicow na jakis czas to go to troche sprowadzi na ziemie i albo zacznie mnie normalnie traktowac albo pewnie sie pozegnamy.
                    On dorastal w fr wiec jest tu u siebie,ja nie mam tu nikogo.On wykorzystuje ten fakt w kazdej klotni.Posuwa sie w swoich chamskich pyskowkach coraz dalej,potrafi tez np.po drobnej sprzeczce o duperel nie odezwac sie do mnie przez tydzien...to ma byc cos w rodzaju kary dla mnie
                    Tesciu z nami mieszka i sie nie wtraca ale dla mnie taka publicznosc jest upokarzajaca...
                    Gdzies tam wciaz go kocham ale nie widze jakos dalszej przyszlosci raem.Ja chcialabym wiecej dzieci,zaczynam nabierac ochoty na slub a on...szkoda gadac.
                    Nie lata po knajpach,ani za "dupami"ale on chyba poprostu mnie nie kocha.sen sie "wysnil" i tyle.

                    Skomentuj


                      witam babeczki

                      sikornik taki ten Twój Radek na fajnego gościa mi wygląda, tak się angażuje teraz bardzo! oby tak zostało i więcej takich złości, co byś nie musiała gryźć!

                      u mnie właśnie burza, a leje jakby ktoś ściany wody lał! a pól nieba błękit a drugie pół aż strach patrzeć!

                      idę Julka wykąpać, dzisiaj tatuś gra w nogę, więc mój dyżur

                      ps. a propos ostatniego nowego wątku.... a wy jakie komórki chcecie sprzedać? szok!
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                        witam babeczki

                        sikornik taki ten Twój Radek na fajnego gościa mi wygląda, tak się angażuje teraz bardzo! oby tak zostało i więcej takich złości, co byś nie musiała gryźć!

                        u mnie właśnie burza, a leje jakby ktoś ściany wody lał! a pól nieba błękit a drugie pół aż strach patrzeć!

                        idę Julka wykąpać, dzisiaj tatuś gra w nogę, więc mój dyżur

                        ps. a propos ostatniego nowego wątku.... a wy jakie komórki chcecie sprzedać? szok!
                        Iza ja nie sprzedaje zadnych ale chetnie kupie kilka MOZGOWYCH KOMOREK dla mojego faceta

                        Skomentuj


                          dotka kurcze przykro mi bardzo... z powodu Twojej sytuacji,
                          najgorsze to właśnie odczuć ten brak szacunku ale może rzeczywiście w waszym przypadku wyjazd zdziała cuda i się ten tatuśko ocknie !
                          teraz muszę iść kąpać Julka, ale wieczorkiem wpadnę tu do was, może na coś się przydam...
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            DOTKA powiem ci ze ten twoj pomysł z wyjazdem jest dobry
                            Ja byłam kilka lat temu w podobnej sytuacji,kłotnie,ciche dni i wogole,on zdecydował się wówczas na wyjazd na misje,nie było go 6miesiecy,przyjechał na 3 tyg na urlop a pozniej znowu na 6 miesiecy i powiem Ci ze ten jego wyjazd uratował nasze małżeństwo,wiec mysle ze powinnas wyjechac i zobaczysz sama co dalej

                            Skomentuj


                              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                              patka dokładnie z Nysy,a dlaczego pytasz?

                              sikornik JA JESTEM
                              A tak, bo ja z Brzegu całkiem niedaleko i sytuacja pogodowa też u nas podobna


                              Skomentuj


                                Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                                On dorastal w fr wiec jest tu u siebie,ja nie mam tu nikogo.On wykorzystuje ten fakt w kazdej klotni.Posuwa sie w swoich chamskich pyskowkach coraz dalej,potrafi tez np.po drobnej sprzeczce o duperel nie odezwac sie do mnie przez tydzien...to ma byc cos w rodzaju kary dla mnie
                                Tesciu z nami mieszka i sie nie wtraca ale dla mnie taka publicznosc jest upokarzajaca...
                                Gdzies tam wciaz go kocham ale nie widze jakos dalszej przyszlosci raem.Ja chcialabym wiecej dzieci,zaczynam nabierac ochoty na slub a on...szkoda gadac.
                                Nie lata po knajpach,ani za "dupami"ale on chyba poprostu mnie nie kocha.sen sie "wysnil" i tyle.
                                właśnie to jest najgorsze że czasami sama miłość nie wystarcza
                                i coś sie pieprzy nawet nie przez osobe trzecią

                                co to znaczy upokarza
                                no w pysk bym strzeliła...

                                a podejrzewasz dlaczego taki zwrot w waszym związku?
                                o co mu kaman?

                                nie wiem, czy nudno, czy po prostu ma taki charakter, przepraszam że to napiszę - podły, ale zachowuje...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X