Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dziękuję w imieniu Natalki
    Natalka - 24 lipca 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      Syla najlepsze życzonka dla córeczki mój synek jest tylko troszke młodszy urodzil się 30.07.2008

      Skomentuj


        hej
        Iza nie przejmuj się, bedzie dobrze.
        dzisiaj u nas cyrk jest. Marysia jak zobaczyła tyle zwierzątek naraz to az buźke otworzyła ze ździwienia
        teraz śpi. a wczoraj przed burzą uciekaliśmy




        Skomentuj


          Syla- gratulacje
          COLORKA-Głowa do góry

          A co do jedzenia to zawsze zostawiam. jak wczoraj zostawiłamkiwi i truskawki na 2 sniadanie. to kiwi dala, i jeszcze bulke i serek, a co do truskawek to powiedziala malej ze sa kawasne i nie dobre i nawet dzis jesc nie che. a sa slodziutkie.

          A WCZORAJ JESZCZE POWIEDZIALA ZE JEST GLUPIA ZE DO NAS PRZYJEZDZA.

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            Jestem ponownie.
            U nas też był cyrk ale my nie byliśmy na występach, dzień wcześniej widzieliśmy tylko słonie i mały też był pod wrażeniem. A bilety w pierwszym rzędzie to 80 złotych kosztowały

            Skomentuj


              Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
              Witajcie.Pogoda u nas do d..y, jeny kiedy będzie prawdziwa letnia pogoda.
              U nas noc była straszna ,mała ryczała przez 2 godziny niewiadomo dlaczego.Co do teściowych to ja wiem co to znaczy mieszkać z teściami.Ja niby osobno mieszkam ale na tym samym podwórku i mam za przeproszeniem przesrane.A i jeszcze brat teścia mieszka z nami i czasem jeszcze z samego rana daje małej czekoladki, a ona jeszcze nie jadła śniadania.
              Mam pytanie czy się orientujecie jak to jest z tym przewożeniem na przednim siedzeniu.Syn ma 11 lat jeżdzi na podstawce właśnie z przodu bo z tyłu ma chorobę lokomocyjną, a mamy poduszkę powietrzną i jest wiele opini na ten temat.
              Jak zwykle mojego postu nikt niezauważył


              Skomentuj


                no to po co przyjeżdża?
                colorowa współczuję, ale to tak zawsze jest - siedzisz w domu, więc inni uważają, że nic nie robisz.
                a u nas ładna pogoda długo była, aż cały wczorajszy dzień dziś już znowu zimno i pochmurno.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzieci na porzednim siedzeniu

                  Ania zauważył
                  A co do przewozenia dzieci na przednim siedzeniu.Wg. policjantów stołecznej drogowki na przednim siedzeniu moze jechac dziecko przodem do kierunku jazdy w foteliku do tego przystosowanym czyli minimum II (czyli nie te kołyskowe). jesli samochód ma poduszki powietrzne. Jedyną możliwościa przewozenia kołyski przodem jest wyłaczenie poduszli lub jej brak - jednak nie jest to mile wiedziane i moze zakończyć sie pouczeniem, gdyż foteliki te ogolnie wzmacnaiane sa tak by chronić jesli sa polożone tyłem.

                  Odkąd moja Amelcia jeżdzi ze mna z przodu to mam zupełnie inny komfort jazdy na dłuższych trasach- mala wiecej widzi- wiec jest zajeta , poza tym widzi i mnie.

                  dzis pogoda od rana do bani;(alez mam lato. Wczoraj bylo super a wieczorem burza , że niebo sie otwierało.

                  AMELCIA ur. 08.02.2007

                  Skomentuj


                    Dominika dzięki.


                    Skomentuj


                      Nasz synek przez pewien czas jeździł z przodu na foteliku i też mamy poduchę z tego co ja się orientuję to nie wolno tak przewozić dzieci tylko w fotelikach tych co są tyłem do kierunku jazdy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No i z odpowiedzią się spóźniłam

                        Skomentuj


                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          Witajcie.Pogoda u nas do d..y, jeny kiedy będzie prawdziwa letnia pogoda.
                          U nas noc była straszna ,mała ryczała przez 2 godziny niewiadomo dlaczego.Co do teściowych to ja wiem co to znaczy mieszkać z teściami.Ja niby osobno mieszkam ale na tym samym podwórku i mam za przeproszeniem przesrane.A i jeszcze brat teścia mieszka z nami i czasem jeszcze z samego rana daje małej czekoladki, a ona jeszcze nie jadła śniadania.
                          Mam pytanie czy się orientujecie jak to jest z tym przewożeniem na przednim siedzeniu.Syn ma 11 lat jeżdzi na podstawce właśnie z przodu bo z tyłu ma chorobę lokomocyjną, a mamy poduszkę powietrzną i jest wiele opini na ten temat.
                          ANNA31 kodeks drogowy określa że na przednim siedzeniu można przewozić dziecko do lat 12 w specjalnym foteliku ochronnym nie wolno jedynie tyłem do kierunku jazdy jak są poduszki powietrzne to wiadomo że małych dzieci pytanie tylko czy podstawka jest"fotelikiem ochronnym" podobno nie ale policja raczej się nie czepia podstawek tak że można tak jeździć
                          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                          Skomentuj


                            Mamakarolka Jaroszka dzięki ja też tak myślalam ale mąz był innego zdania.


                            Skomentuj


                              czesc dziewczyny

                              ja tylko na chwilke,mam problemy kompem,złapał wirusa i nie moge go usunąć,musze so piatku czekac az moj robciu wroci,wiec pisanie na forum i wogole gdziekolwiek graniczy z cudem

                              anna moj syn już d jakiś 4 lat jeżdzi z przodu( teraz ma już 12 lat) bez rzadnej podstawki tyle tylko ze on wysoki,ale tezmialam ten sam problem,bo u nas tez choroba lokomocyja...najwazniejsze zeby mu pasy przez szyje nie przechopdziły, no jakoś sobie nie wyobrazam tego przepisu ze dziecko 12 latma jezfdzić w foteliku czy tej podkladce,moj kamil ma 164cm to prawie tyle co ja( ja mam 168) mnie sie wydaje ze wszytsko jest uznine od wzrostu,nas ki8lka razy kontrola złapała ale tak rutynowo i nikt nigdy nam uwagi nie zwrocil

                              DZIEWCZYNY PRZEPRASZAM ZA BŁEDY I LITERÓWKI ALE YTO WINA TEWGO CHOLERNEGO WIRUSA

                              Skomentuj


                                My już po obiadku, Karolkowi zupa ogórkowa smakowała ja też ją bardzo lubię.
                                Teraz położyłam go spać a ja chwilkę odpocznę, wypiję kawkę i muszę zebrać się do prasowania

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X