Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Wróciłam z młodym od pediatry, ten kaszel nie przechodzi i nie przechodzi
    po prawie 2 tygodniowym leczeniu no i w końcu ma antybiotyk tego się
    obawiałam. Stwierdziła, ze nie będzie go dłużej męczyć poza tym
    kaszel nie zbyt fajny nadal. Ehh...
    Biedny Julek mojemu Alanowi przeszło na szczęście bez antybiotyków.Ale długo miał kaszel.Dużo zdrówka życzę.



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Jeśli chodzi o antykoncepcje to tabletki hormonalne są u mnie wykluczone bo mam żylaki na nodze.Myślałam nad spiralą ale najpierw musze wyleczyc nadżerke.Narazie mogę tyko śpiewac mężowi:"Załóż gume na instrument"



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        treerównież zdrówka dla twojego Julkaczęsto Ci choruje to twoje dzieciątką moja nadal słabiutka,ale ma juz chęci na wstawanie i jedzenie.
        ja wlasnie wróciłam z biura paszportowego,ale się wkurzyłam..uhh
        zrobiłam sobie piekne zdjęcia do paszportu-podoba mi sie jak na nich wyszłam noi sie okazało,że babka w studiu foto,albo zapomniała,albo nie wiedziała(ja też)że trza kolczyk z nosa wyciągnąć
        i musiałam juz na miejscu robić takie do dupy ....w sumie zdjęcia mnie wyszły 50zł no ale paszport złożony
        FROCH

        Skomentuj


          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
          treerównież zdrówka dla twojego Julkaczęsto Ci choruje to twoje dzieciątką moja nadal słabiutka,ale ma juz chęci na wstawanie i jedzenie.
          ja wlasnie wróciłam z biura paszportowego,ale się wkurzyłam..uhh
          zrobiłam sobie piekne zdjęcia do paszportu-podoba mi sie jak na nich wyszłam noi sie okazało,że babka w studiu foto,albo zapomniała,albo nie wiedziała(ja też)że trza kolczyk z nosa wyciągnąć
          i musiałam juz na miejscu robić takie do dupy ....w sumie zdjęcia mnie wyszły 50zł no ale paszport złożony
          Froch to idź teraz do tego studia fotograficznego i zarządaj żeby ci oddali pieniądze za te zdjęcia,to ich obowiązek wiedziec co może byc na zdjęciu a co nie.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            czesc laseczki
            frosia fajnie ze Milence juz lepiej teraz z kazdym dniem bedzie pewnie widac duza poprawe
            my uwiezieni w domu od rana jestesmy bo robotnicy leja tynk przed wejsciem i drzwi folia zakleili,mam nadzieje ze zaraz skoncza i bede mogla z malym troche wyjsc bo on taki jest dzis niewyzyty ze mi wieczorem zasnac nie bedzie chcial...

            Skomentuj


              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              ja wlasnie wróciłam z biura paszportowego,ale się wkurzyłam..uhh
              zrobiłam sobie piekne zdjęcia do paszportu-podoba mi sie jak na nich wyszłam noi sie okazało,że babka w studiu foto,albo zapomniała,albo nie wiedziała(ja też)że trza kolczyk z nosa wyciągnąć
              i musiałam juz na miejscu robić takie do dupy ....w sumie zdjęcia mnie wyszły 50zł no ale paszport złożony
              ja miałam to samo
              ale ostatnio babka jak zobaczyła ile mam kolczyków w samych uszach kazała wszystko powyjmować - tylko w jęzorze został

              Skomentuj


                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                Sikornik zależy jak bo są dwie (różne generacje) miedziana i niemiedziana.
                Ta druga jest droższa i chyba 800zł kosztuje
                Hej dziewczyny,
                u mnie powiedzieli mi ze Mirella - ta hormonalna kosztuje prawie 1300 zł, u mnie po ciąży zadne tabsy mi nie leżą;( i sie zastanawiam nad wkładką miedziana. Ale sama nie wiem jeszcze co zrobie.

                Ja dzis zostawiam mala wieczorem z babcia bo ide na porywające szkolenie- ciekawe o ktorej pozjedzie spac?

                Milence i Julkowi życze zdrówka.

                AMELCIA ur. 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  majajula sto lat dla Majki
                  a co do spacerow to w deszczu czasem tez spacerujemy, a raz ze mala musi byc zdrowa a dwa ze nie moze byc ulewy jak dzis caly ranek poza tym ostatnio mniej sie w wozku Amelce podoba, zdecydowanie wolalaby chodzic na nozkach a kregoslup troszke boli jak caly dzien biegam za nia
                  Amelia ur.21.06.2008r

                  Skomentuj


                    dziewczyny ale te dzieci chorują, gorzej jak jesienią i zimą

                    Tree zdrówka życzę Julkowi, niech antybiotyk zadziała szybko, ale nie osłabi małego....
                    Ja po wielkich bijatykach z myślami o antybiotyku (dawać, nie dawać), który Julek dostał na katar odstawiłam go po 2 dobach.....
                    poza tym mój Julek sam sobie go odstawił, bo odmówił przyjmowania, więc się z nim nie siłowałam. Katar przechodzi.

                    froch Milenka niech też szybko wraca do formy i zapominajcie o rota, a jutro jednak lecicie?

                    co do antykoncepcji to ja nie stosuję...ale uważamy hihi

                    dzisiaj mam doła, mam syndrom Kury domowej i matki polki
                    już mi się nie chce takiego życia,
                    a i nie mam gdzie do pracy wracać, więc muszę szukać a to dodatkowo mnie dołuje ...
                    no i Julek do przedszkola? mam wątpliwości czy się nadaje
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj


                      izabelka też czasem mam takiego doła, dobrze chociaż, że do szkoły raz-dwa razy w tygodniu jeżdżę, chociaż jakaś mała odskocznia od tego życia codziennego.

                      dziewczyny, mam takie pytanie, jutro właśnie jadę do szkoły i tak mi głupio godziny zaliczeń zrobili, że musze na cały dzień Joasię z opiekunką zostawić. czy w takim przypadku muszę jej jakieś jedzenia zapewnić? pierwszy raz na tak długo dziewczyna przychodzi, zawsze na 2-3 godzinki, więc tylko zostawiałam ciastka, owoce, kawkę, herbatkę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        magda to zależy jakie masz układy z opiekunką, to co zostawiasz jest ok,
                        możesz delikatnie wspomnieć, że gdyby zgłodniała niech sobie zrobi jakąś kanapkę, pewnie nie zje, bo się będzie czuła skrępowana...tak myślę,
                        a jak pójdzie z małą na spacerek może sobie kupi jakąś bułkę
                        może z głodu nie padnie...
                        a jak wie, że ma dłużej opiekować się Twoją córeczką to się przygotuje jakoś
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          cześć! w końcu jakiś ładny i słoneczny dzień nastał
                          Izabelka dzięki za odpowiedź, też myślałam o kanapkach, bo akurat nic na obiad nawet nie mam :/
                          no to ja uciekam, miłego dnia wszystkim życzę!

                          Skomentuj


                            Ja Też Zyczę Miłego Dnia
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Czesc Madzia, poodzenia na zaliczeniach.
                              Izabelka-Ja tez mam ostatnio doła;(dom, bezowocne szukanie pracy, Amelka do przedszkola (a na razie nawet na nie nie zarobie;(), A o tego Amelka od rana strzela fochy i die drze bez powodu.
                              Ale pogoda może dziś bedzie ładniejsza.

                              AMELCIA ur. 08.02.2007

                              Skomentuj


                                Dzień Dobry. U mnie przed chwilą znów padał deszcz Kiedy to się w końcu zmieni

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X