Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a jaki ma katarek?wodnisty czy zielonkawy?mój jak miał długo to mu psiukałam tetrisalem-to só fizjologiczna chyba a tak to taki hemoopatyczne zapomniałam nazwy na "e" euphorbium czy jakos takdobry jest i maść majerankowa pod nosek

    tylko ze Damiankowi nie zeszło tylko spłyneło do gardła i podrazniło je i w ostatecznoci była angina i antybiotykale moze przejdzie mu
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      dobranoc Pinki i owocnej nocy
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        baj Pinki
        i ja sie pozegnam ucikam spac
        dzieki Silus jestes niezastapiona

        Skomentuj


          pa Edys dobranoc
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Podoba mi się na Crazy Mums Dobranoc
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
              Jeśli mały ma 4,5 miesiąca, to możesz dla uspokojenia siebie pojechać,
              mój synek (2latka i 4mce) ostatnio też miał mocno zatkany nos, nic nie leciało a potem po jakimś czasie dostał zielonego kataru (delikatnie zielonego), tak jakby to co zalegało tyle czasu dopiero zaczęło spływać, lekarka przepisała antybiotyk, ale w końcu go nie wybraliśmy, bo nie miał żadnych innych objawów choroby i przeszło,
              od dwoch dni moj synek tez ma taki gesty katarek.Narazie tylko wyciagam ten katar,byl na poczatku wodnisto bialy ,pozniej zielonkawy.Bardzo go zapycha tym katarem mimo odciagania,zwlaszcza jak pije mleko.Teraz wrocil do barwy bialawej.Nie wiem co robic,jesli nie ma temp.to chyba sie obejdzie bez lekarza?Mam taka nadzieje..

              Skomentuj


                Witam,
                widze ze puchy, wszytkie zajeete;0 pogoda wiec na dworzem, albo gotuja. mnie po pracy czeka robota.
                do wieczorka

                AMELCIA ur. 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam ,chciałam powiedzieć że chyba ta woda morska pomaga w nocy Konradzik oddychał swobodnie rano znowu mu ściągnęłam i narazie tylko troszkę siorbie miał wieczorem troszkę podwyższoną temperaturę ale nie podnosiła się więc nie panikowałam a dziś nie ma może to jednak rzeczywiście z tego suchego powietrza bo skwar i duchota u nas straszna
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj


                    Jest już późno ale wróciłam z pracy i musiałam do Was zajrzec.Widze,że wszystkie korzystałyście z takiej pięknej pogody-ja niestety nie mogłam za bardzo skorzystac ale jutro mam wolne więc wizyta w parku obowiązkowa.



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Widze ze pustki wiec tylko raport zloze.
                      Mlody spi - wyszlismy dzi so 9 rano z domu i niedawno wrocilismy Siedze sobie przed kompem i wcinam pieczonego kurczaka i frytki z majonezem - pol sloiczka juz nie ma - uwielbiam to Maz rowniez konsumuje i oglada Bonda - leniwe popoludnie niedzielne

                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        yo yo czy ktos mnie jeszcze pamieta????????

                        znów komputer szwankowal,wiec dlatego zaginelam w akcji hehehehe

                        widze ze tu bloga cisza,wiec zagladne wieczorkiem buziaki

                        Skomentuj


                          witam laseczki
                          ja już po przeprowadzce, jestem w Koszalinie tzn. jeszcze się rozpakowuje
                          mieszkanko fajniusie - jestem bardzo zadowolona

                          Radek w pracy na nockę więc dziś sama z Młodym w obcym mieście
                          ale jestem baaardzo szczęśliwa

                          całuję i lecę dalej się urządzać...

                          Skomentuj


                            cześć dziewczyny! ja juz po imprezie. wczoraj do 17 prawie w ogóle z kuchni nie wyszłam, ale wszystko zrobiłam i nawet dużo zostało z tego zjedzone, więc chyba było dobre
                            Asia w miarę spokojna była,po 21 zaczęła płakać, marudzić, ale moja mama powiedziała, żebym ja już kąpała, ona juz będzie się zbierać i na szczęście za nią cała reszta poszła. w sumie już było po cieście i wszyscy tylko siedzieli.
                            a dziś cały dzień odpoczywamy

                            Skomentuj


                              aha moje dziecię bez stresu przyjęło nowe miejsce
                              w nocy przespało bez pobudki 8 godzin SZOK

                              moi rodzice sa załamani i nawet mi ich szkoda - ojciec sie do mnie nie odzywa że zabrałam wnuczka z domu a matka dzwoni co godzine i płacze mi do słuchawki mam wyrzuty sumienia...

                              no i jeszcze jedno miałam w nocy srtaaaaszny sen - nawet nie wiem czy powinnam go opowiadać... chyba sie domyślicie jakiej treści
                              Radek godzinę mnie uspokajał a ja płakałam już do rana...

                              Skomentuj


                                sikornik co ty za sny masz ,opowiadaj bom nie w temacie


                                A WOGOLE TO KTORA MOZE MI POMOC I PODPOWIE JAK MOZNA USUNąć Zdjęcia ???? bo kilka musze usunac a nie wiem jak,wszytsko przeszperalam i nic
                                Last edited by olcia79; 05-07-2009, 19:36.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X