Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć dziewczyny, kawka to świetny pomysł Moja Tosia właśnie zasnęła po spacerku. Agnes, jeśli chodzi o tort to wszystko krem, tylko zabarwiony barwnikami spozywczymi, tzn do ozdoby bo w środku normalny. A do tego lentilki i ja np dałam kwiatki opłatkowe. Gdzieś jest taki pięęękny wklejony przez Goplanę, to gdzieś w wątku właśnie o tortach na roczek. Mój to się nawet w połowie nie umywa


    Skomentuj

    •    
         

      hej laski
      MArysia śpi. mąż w pracy a ja gotuje zupkę malutkiej.
      po obiadku na spacerek. Marysia nie chce mi ostatnio kaszki jeść. napije się i oddaje.
      na Marysi urodziny tort robiła moja tesciowa, był pyszny




      Skomentuj


        hej kobitki
        melduję się po tygodniowym urlopie
        ŁUKASZ 08.09.2006

        NATALIA JULIA 30.11.2007



        Skomentuj


          dziś z Radkiem mamy rocznicę, ale mój chłop na 18 idzie do roboty
          trzeba będzie imprezę przełożyć
          choć część prezentu ode mnie już dostał hehe

          u nas też cieplutko i na szczęście bezdeszczowo

          Skomentuj


            Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
            hej laski
            MArysia śpi. mąż w pracy a ja gotuje zupkę malutkiej.
            po obiadku na spacerek. Marysia nie chce mi ostatnio kaszki jeść. napije się i oddaje.
            na Marysi urodziny tort robiła moja tesciowa, był pyszny
            Monia może Marysia już całkiem chce zrezygnowac z kaszki.Alan mając roczek całkiem odrzucił mleko i kaszkę.Krzywił sie i nie dało sie go zachęcic do picia mleka.Kupowałam mu też takie smakowe,bananowe albo waniliowe ale tego również nie chciał pic.Przestał jeśc kaszki i pic mleko.Uzupełniałam wapń w diecie podając mu danonki które wcinał bardzo chętnie.



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
              hej kobitki
              melduję się po tygodniowym urlopie
              Akinomb jak minoł urlop?gdzieś byłaś?ja mam urlop od 18 lipca-aż dwa tygodnie-ale sie ciesze.Będe leniuchowac całe dnie.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                dziś z Radkiem mamy rocznicę, ale mój chłop na 18 idzie do roboty
                trzeba będzie imprezę przełożyć
                choć część prezentu ode mnie już dostał hehe

                u nas też cieplutko i na szczęście bezdeszczowo
                Sikornikplanujecie jakąś większą imprezę czy kolacje przy świecach?



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć dziewczyny nikogo nie ma ja też na chwilkę muszę wziąć prysznic i chyba pójde spać bo ten upał jest nie do zniesienia.Moje chłopaki szalały dzisiaj w basenie, ja już się nie zmieściłamA na dodatek mąż kupił mi dzisiaj niskokaloryczny jogurt czyżby aluzja

                  Skomentuj


                    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                    Sikornikplanujecie jakąś większą imprezę czy kolacje przy świecach?
                    nie, nie tylko w dwójkę lub w trójkę jak Młody nie będzie chciał spać
                    tak długo nie byliśmy razem sami że teraz lgniemy do siebie jak cholera

                    romantyczna kolacyja a potem może już być dla mnie mniej romantycznie hehe

                    Skomentuj


                      Hej dziewczyny. Ja tylko na chwilkę. Sikornik wszystkiego naj w rocznicę. Muszę Wam opisać pewną historię. Taka moja daleka znajoma dwa tygodnie temu zostawiła trójkę małych dzieci ( najstarsze 8 lat), męża i do tego wszystkiego zabrała wszystkie pieniądze z domu i normalnie zwiała. Nikt nie wie gdzie jest. Pewnie dupsko ją zaswędziało i poszła w długo. Ale ciężko mi zrozumieć jak można swoje dzieci zostawić? Smutne. U mnie przygotowania do roczku pełną parą, ale już prawie wszystko gotowe....
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hejka hmmm..przygotowania do roczku jeszcze miesiac temu i u mnie byly pelana para tort do polnocy robilam i na koncu z wieelkiej imprezy nic nie wyszlo bo zostalismy sami, tzn.tescie przylecieli z Polski a pozostali nagle sie powykrecali to praca to popsuty samochod, heh takze zycze milej imprezki urodzinowej najlepsze zyczenia dla solenizanta,-tki?
                        A co do tej matki o ktorej piszesz Anik12 to watpie czy ktokolwiek moze ja zrozumiec meza jak meza ale dzieci a co one zawinily? samolubna .....

                        Skomentuj


                          Witam drogie panie.
                          widze wakacyjne pustki. u nas znow upałek juz za oknem. A dzis z mala mykamy sobie do dziadkow
                          milego dnia

                          AMELCIA ur. 08.02.2007

                          Skomentuj


                            hej widze ze wieczorem pustkami świeciło to przez wakacje , u nas pogoda w kratke ale tak ma byc przez cały tydzien . Ta matka co zostawiła te dzieci to jakas dziwna tak jak pisaliscie męża mozna zostawic ,ale dzieci obłed moze wakacje sobie zrobiła .... ide posprzatac jakis obiadek wstawic no i prasowanie mnie czeka...... Sikornik wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy .....

                            Skomentuj


                              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                              ide posprzatac jakis obiadek wstawic no i prasowanie mnie czeka...... Sikornik wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy .....
                              Hej Melchiorku:*

                              ja ma dokładnie to samo muszę odgruzować kuchnię bo Młody mi wczoraj nie dał wieczorem nic zrobić
                              i jeszcze całą góra ciuchów moich dwóch przystojniakó do prasowania
                              ale muszę się Wam do czegoś przyznać - prasowanie to mój fetysz i obsesja, ja muszę mieć wszystko na kant

                              no i obiad a kompletnie nie mam pomysłu - mam co prawda już upieczony w piekarniku i zamrożony kawał schabu ale co z nim poczynić

                              idę działać ale będę rzucać okiem na f.

                              Skomentuj


                                cześć dziewczyny! mój m. ma urlop i siedzi na kompie cały dzień :/ ale dzisiaj jest ładna pogoda, więc mam nadzieję, że gdzieś się wybierzemy. chociaż ja już po śniadaniu, umyta, ubrana, a on jeszcze śpi!
                                Sikornik wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!
                                wiecie co, przed urodzinami teściowa dzwoniła z pytaniem co byśmy chcieli dostać, stwierdziłam, ze pościel, dodałam, że my potrzebujemy dwa takie same komplety (mamy dwie kołdry), no i dostaliśmy...trzy różne komplety.... a łóżko mamy ramowe, pościel jest na widoku. ja sobie próbuje tu domek ładnie urządzić, pościel w kolorystyce pokoju kupuję, kilka ozdobnych koców (kocy?), pełno poduszek, a tu dostaję TRZY ROŻNE komplety, chociaż wyraźnie mówiłam, że MUSIMY MIEĆ TAKIE SAME. i jeszcze jedna jakaś niebieska w dziwne kwiaty, druga zielona w liście, a trzeciej nawet już nie byłam w stanie obejrzeć.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X