Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Iza- kurcze ja malej jeszcze antybiotyku nie dawalam,sama tez biore juz w ostatecznosci, ale przyznam ,że wypisuje dosć czesto. Katar jesli jest zółto zielony wcale ni musi być taki straszny. czesto jest tak że kolor wydzieliny samej w sobie jest inny tyle , że utlenia sie pod wpływem powietzra i dlatego w efekcie widzimy żółto- zielone paskudztwo. My katar leczymy w zależności od rodzaju mucofluidem,nasivinem i róznymi sterimarami.
    A tak ogólne to mała dostaje witaminy wapno i okresowo tran lub jeżowke. na razie jkos sie trzymamy choć katar nas nie mija.

    AMELCIA ur. 08.02.2007

    Skomentuj

    •    
         

      ehh i po co te nasze pociechy tyle choruja?
      Amelia ur.21.06.2008r

      Skomentuj


        Hej

        Współczuje Wam kobiety , i dzieciom że borykają się z chorobami a i jeszcze antybiotyki.
        Ja dziękuję Bogu że Amelka zdrowa i jeszcze ani razu nie miała antybiotyku.

        Dziś przebiły się dolne 2 wkońcu
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          czesc dziewczyny ja tylko na chwile bo jestem padnieta do was zagladam...
          moj synek od jakiegos tygodnia walczy mimo zmeczenia zeby nie zasnac a mi juz powoli wysiada cierpliwosc,wciaz sie klade z nim i wstaje,biegam za nim po domu znowu klade itd...az za ktoryms razem sie udaje i maly zasypia.
          co wy wszystkie z tymi POLKAMI
          trzeba sie tam rejestrowac czy co?

          Skomentuj


            jezuuniu a co to jest? ja tez mam tam profil ale ja nie chce

            Skomentuj


              Dominika pewnie masz rację, ale lekarz chyba rózróżnia katar ropny od
              po prostu żółtej wydzieliny. Chociaż kto to wie....
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Z punktu widzenia lekarza pisze: nie zawsze rozróznia. Niestety w Polsce wiekdzośc lekarzy lubi dawac antybiotyki na wszelki wypadek;( To przykre. Co gorsza nie wszyscy przypominaja o solonie zołądka!!w czasi ich podawania.

                AMELCIA ur. 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej creyzolki ze sie tak wtrace co do dawania antybiotykow to u mnie w usa wcale nie jest lepiej...mojej kolezanki corka co tydzien wg lekarki ma zapalenie ucha i nie wazne jakie by miala obiawy ta wypisuje wciaz atybiotyk i tak dziecko 4 letnie od urodzenia jest na tak silnych lekarstwach...no ale jak tlumaczymy tej kolezance zeby zmienila lekarza to ona nic z tym nie robi...echh pozdrawiami zycze zdrowka maluszka
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    olcm80 slyszalam o podobnym przypadku ale tak okazalo sie ze te infekcje uszek byly spowodowane jakas wada w budowie uszka i potrzebna byla operacja.Takze moze przydalyby sie jakies dokladniejsze badania itp ?
                    Moj brat co 2 tygodnie chorowal n azapalenie plus i gdyby ni epomysl by zrobic mu testy alergologiczne tez by wcinal antybiotyki latami.

                    A tak wogole to WITAM
                    Maly jeszcze spi - co sie dziwic pogoda pozostawia wiele do zyczenia - znow kiblowac w domu bedziemy

                    Skomentuj


                      Witam Was w ten pochmurny brzydki dzień. Co do antybiotyków to moja w swoim dwuletnim życiu wzięła już około 15 Może w to nie uwierzycie ale to prawda. I co się okazalo że wcale niepotrzebnie bo ona nie miala typowych bakteryjnych zapaleń płuc czy oskrzeli tylko była to reakcja na alergeny i potrzebne byly leki na alergię i astmę a dziecko bez potrzeby tyle się truło.Dopiero jak zmieniłam lekarza na prywatnego mała dostala inne leki to jest oki.Ostatnio znowu dostala kataru poszlam do lekarza (tego od antybiotyków) i znowu jej przepisał bo miala zielony katar. Ja mu mówię ze może znowu atak astmy a on że może i tak ale najpierw zaleczyć trzeba antybiotykiem a gdyby niepomagało to dać wziewne i rzeczywiście antybiotyk nie działa a jak wczoraj zaczęłam podawać Flixotide to jest widoczna poprawa.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Anna u mojego brata bylo podobnie. Jednak tak malym dzieciom nie wykonuje sie czesto testow alergologicznych z racji tego ze podobno ( i tu zdania sa podzielone ) moga byc niewiarygodne. No ale jesli np w rodzinie sa alergicy to moze dac do myslenia.

                        Skomentuj


                          Z racji tego że mąż i starszy syn mieli alergię mała miała w 8 miesiącu robione testy z krwi i niczego nie wykazały A ma alergię na pleśnie, roztocza, mleko, cytrusy, truskawki i czekoladę.


                          Skomentuj


                            Widzisz okazaly sie niewiarygodne ale faktycznie lekarz mogl powiazac "rodzinne alergie" . Ponoc do 3 r.z z tymi alergiami bywa rozne. Dzis maluch jest uczulony a za miesiac juz nie.Dobrze ze znacie juz zrodlo infekcji.

                            Skomentuj


                              Tak do trzech lat różnie to może być stąd testów nie wykonują. To samo tyczy się grupy krwi. Chciałam oznaczyć Julkowi ale pani w laboratorium stwierdziła, że dopiero po trzech latach bo przez ten czas krew ulega "przebudowie".
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                hej
                                Marysia śpi ale w nocy marudziła, nie wiem może to przez ząbki tak marudzi. ale nic tam nie widać. a mi sie już cierpliwość kończy
                                dzisiaj już więcej zjadła. rano kaszkę a po 9 płatki na mleczku.
                                mam nadzieje ze będzie już dobrze bo kręgosłup mi już nie wytrzymuje.
                                co do antybiotyków Marysia przyjmowała przy zapaleniu ucha i anginie .




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X