Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mi pediatra powiedział że jak przestanie sikać to trzeba dać kroplówke.
    Marysia przy wymiotach też mało sikała. kazał tylko często dawać zimną wodę, kilka łyczków co jakiś czas aby nie za dużo naraz.
    dzisiaj byłyśmy na placu zabaw, Marysia nie chciała zejść ze zjeżdżalni .
    dostałam okres,więc w ciaży nie jestem. trochę mi ulżyło ale z drugiej strony chciałam żeby było inaczej.
    ale jak Marysia była chora potrzebowała mnie cały czas, non stop na ręku mi wisiała , nie wyobrażam sobie jak mogłabym ją zostawić a zająć się w tym czasie drugim dzieckiem




    Skomentuj

    •    
         

      dotka dzieki wielkie w takim razie przejade sie tam, pogadac. Rozumiem, ze polecasz z doswiadczenia?? jeszcze raz dzieki
      Amelia ur.21.06.2008r

      Skomentuj


        Czesc kobitki
        znowu tu zagladam w momencie jak was juz nie ma...

        froch wspolczuje ci Milenka pewnie sie strasznie meczy moj siostrzeniec raz miala rota i teraz co jakis czas mu wraca,to strasznie oslabia...

        sikornik synek sliczniusi,naciesz sie malenstwem bo dzieciaczki baaardzo szybko rosna

        sygita ja chrzcilam w ubieglym roku, nie jestesmy poslubie i tez wszedzie krecili ksieza nosem a tam nie (niemniej musielismy obiecac ze sie nad malzenstwem zastanowimy) dalismy przyslowiowe "co laska" czyli 100 albo 200zl moj placil wiec dokladnie nie pamietam.Kosciol moze nie jest widowiskowo piekny a chrzest odbywa sie w malej kaplicy przykoscielnej ale za to ksieza bardzo sympatyczni (mam nadzieje ze sie nic nie zmienilo przez rok).

        Skomentuj


          a czego tu nikogo nie ma??

          Froch życzę dużo zdrówka dla Milenki

          sikornik masz słodziutkie maleństwo

          Wczoraj mieliśmy Komunię, a rano wydarzył się mały wypadek- Natalka spadła z łóżka i obtarła sobie nosek. Teraz ma taką czerwoną plamę, kupiłam jej maść witaminową. A dziś byłam na losowaniu nagród w pewnym sklepie u nas w mieście, w którym kupowaliśmy zabawkę na Dzień Dziecka. Niestety dostałam tylko nagrodę pocieszenia, tzn. Natalka dostała, a mianowicie misia przytulankę i długopis BabyOno Wieczorem mąż zawiózł prezent dla swojej chrześnicy i jak wrócił to przywiózł prezent dla Natalki od rodziców chrześnicy, co mnie zaskoczyło, bo nie są jej chrzestnymi i się nie spodziewałam prezentu. Dostała basenik
          Natalka - 24 lipca 2008r.

          Skomentuj


            Hej mamcie cos sie dzis wyrobic nie mogłam ,malutki mi na rękach wisiał,ząbki dokuczają ,u mamy bezpiecznie sie czuje a taki kochany że nie mam serca go odepchnąć
            Sikornik jaki słodki i malutki Twój synuścudo
            Froszku współczuje bardzo i duzo zdrówka dla Miluni,ja nie przezyłam rota i cale szczęscie ,tyle co na internecie czytalam,biednaa mała ma jeszcze ciemiączko?bo zreguły się zapada przy początkach odwodnienia
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              Cześć Syla ja jestem na troszkę
              jak tam córcia?dzieci takie ruchliwe mój tez jak wariat biega aż ciarki przechodzą
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                hej
                Froch dużo zdrówka dla Milenki, och biedactwo się namęczy
                Sikornik śliczny synuś i taki malusi
                a moje panny zakatarzone, ale tp przez tą paskudną pogodę
                dzis zdo południa było 20stopni i słońce a potem deszcz wiatr i sama ciągam nosem

                to spadam menu na roczek dalej szykować


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  "Do tych matek ktorych dzieci mialy rota

                  powiedzcie mi czy wasze dzieci sikaly normlanie??bo moja choc pije to malo sika,nie wiem czy to normalne czy powinnam cos zrobic.mowilam lekarce dzis o tym a ona powiedziala zeby dawac pic

                  i dzis wogole nie bylo zadnej kupki,ani biegunki:/
                  a z tego co zauwazylam to wtedy kiedy malo sika to jest taka rozpalona,jakby temp miala,ale nie ma goraczki.... "


                  Mój synek miał biegunkę (nie był to rota) to mimo tego że dużo pił to przez jakieś dwa dni też sikał bardzo mało. tylko że w naszym przypadku ta biegunka zakończyła się 8-dniowym pobytem w szpitalu

                  Skomentuj


                    cześć dziewczyny! widzę, że dzisiaj znowu pustki.
                    u mnie znowu od rana deszcz leje widziałam dziś rano prognozę pogody i oczywiście w całej polsce pogoda całkiem ładna, a tylko tutaj niebieski obszar z chmurami i deszczem. co za chamstwo
                    Froch jak córeczka się czuje? mam nadzieję, że już choróbsko mija.

                    Skomentuj


                      dzień dodry

                      u nas walki z kolką ciąg dalszy
                      Jonatan walnął espumisan i pół flachy koperku
                      ma te napady gwałtowne ale dość krótkie na razie

                      madziu u nas pogoda jako taka - zaraz na spacer i do apteki bo znowu mam całą listę zakupów aptecznych niestety

                      aha! mam pytanie ile dzidziuś ma brać czasu wit. D bo nie mam pojęcia, pediatra zmniejszył nam dawkę ale ile brać jeszcze tygodni/miesięcy/lat
                      pytam tutaj bo nie mam czasu przeglądać wątku z witaminką - Jonatan szaleje mi od rana, ale za to nocka baaardzo spokojna

                      buziaki:*

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wit D. chyba do roku albo dwóch lat, nie jestem pewna. na razie dawaj tak jak lekarz mówi, a na nastepnej wizycie zapytaj. u nas na początku była jedna kropla dziennie, potem jedna co drugi dzień, a teraz w ogóle, a zamiast tego cebion multi.

                        Skomentuj


                          Nasza stara pediatra kazała barć do 2 lat z przerwą w okresie letnim.
                          Ale teraz zmieniliśmy lekarza i muszę się zapytać, co ona na to.
                          Ja teraz trochę na własną rękę dawkuję. Tzn jak jest słońce to nie daję,
                          a jak go nie ma to daję
                          Sikornik ale Ty dawaj tak jak zalecił lekarz
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            cześć
                            Natalka już usnęła, a ja muszę ugotować dla niej obiadek i nie mam pomysłu co jej zrobić podpowiedzcie coś
                            my jemy dziś pizze więc chociaż dla nas obiad mam z głowy

                            sikornik ja podawałam Natalce Infacol, żeby nie miała kolki. To kupuje się bez recepty i jak karmiłam piersią to 3 razy dziennie przed karmieniem dawałam. A jeśli chodzi o wit. D, to nie wiem do kiedy trzeba brać, ale Natalka jeszcze dostaje.
                            Natalka - 24 lipca 2008r.

                            Skomentuj


                              Sikornik i co.. małemu pomaga Espumisan ? U nas lepszy okazał
                              się Esputicon no i wspomniany Infacol (choć on już w mniejszym stopniu
                              był skuteczny)
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Jonatan zawsze mi tak na przekór robi hehe
                                jak już go planowałam ubierać (lekko - wiem, wiem, nie przegrzewać) to Mały mi zasnął i szkoda mi go szarpać - poczekam może nie zacznie lać tak jak wczoraj

                                kupiłam wczoraj krople sab simplex te z niemiecką ulotką i ni w ząb nie wiem jak dawkować - muszę przeszukać fora
                                już nie wiem jak mam biedakowi pomóc z tym brzusiem

                                pediatra kazał nam brać jakiś probiotyk - a może być Bio Gaja - cholera znowu połowy pytań mu nie zadałam - starość nie radość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X