Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hahahaha dobre a jaki ma sexy avatarprzesadzili
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      hej Silek nie tylko Ciebie. nikogo nie pytali;( pustpo dzis jak nie wiem. ja mykam do łozka padnieta jestem , a jutro znów dyżur ehh... a niby wolny dzien.

      AMELCIA ur. 08.02.2007

      Skomentuj


        hejka babeczki
        ano pustki tu coraz czesciej ...silek z tymi polkami to my wszystkie w szoku jestesmy
        silek faceci to duze dzieciaki,przysiegam szukalammojego po sklepie wczoraj a on z przejeta mina siedzial w tym domku schowany...ochroniarze patrzyli na nas jak na glupkow...stwierdzil ze musimy DLA SYNKA z czasem taki domek kupic

        Skomentuj


          a moj M w ogóle nie chce po sklepach chodzić :/ ciągle tylko slysze "czas na zakupy w tej alejce już minął". jak mam z nim jechać na zakupy, to aż się chora robię.

          Skomentuj


            o co chodzi z tymi profilami? bo też nie jestem w temacie. myślą, że wszystkie dziewczyny będą to uzupełniać? widzę, że tam też są jakieś punkty. chyba kolejny konkurs.

            Skomentuj


              Dotka no tak dokładnie.zawsze jak jestesmy w hipermarkecie ,bo w tym małym to nie ma gdzie poszalecno ale tam....tam jest pole do popisupamietam jak szukalismy łózka do pokoju córy ,pojechalismy do meblowego i tam takie piętrowe fajne mój zaczął po tej drabinie skakać z małą itd zabawa w chwanego tez juz zaliczona ale w sumie to dobrze bo jak bym miała takiego powazniaka w domu to bym w depresje wpadła a tak to zawsze mnie rozbawi
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                witajcie mamcie,
                wpadłam do was trochę poczytać,
                mój mężuś szaleje dzisiaj, poszedł na pępkowe,
                chyba będzie spał w osobnym pokoju, żeby nie truć nam powietrza w nocy
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  no silek czasami to my tez sie razem tak wyglupiamy ze ludzie sie patrza
                  kurcze ja tak lubie to forum ale cos mi tu wyglada ze chyba nas przeniosa do polek bo po co caly ten cyrk z linkami i profilami?

                  Skomentuj


                    może na tych polkach mieli jakos zarobić, może chętnych nie bylo do rejestrowania sie tam i na sile próbują nas tam ściągnąć?

                    Skomentuj


                      byc moze cos kombinujątylko że ja lubie to forum na innych tak fajnie nie było,niestety zaczyna sie psuć...a szkoda
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Idę do wyrka dziewuszki,jakoś nie mam siły skrobać

                        oczy mi sie kleją.......trzeba męża dogrzać

                        dobrej nocki
                        Sylwia 9 latek
                        Damianek 17 m-cy


                        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                        Skomentuj


                          silek teraz mam pytanko troche z innej parafii bo widze na twoich zdjecia zesynek na rowerku siedzi jak on sobie radzi?
                          ja chcialam kupic rowerek dopiero na 2 lata ale w sumie dziadkowie nam wkrecili teraz i sie zastanawiam czy to nie troche za wczesnie (moj ma 13 m-cy i dobrze chodzi).

                          Skomentuj


                            dla ciebie dotka jeszcze zostanechwilkę

                            no cóż...rowerek już niewiele się przyda ponieważ mały tak wyskoczył w górę że kolanami brody dotykał i mąż musiał zdemontować podnóżkitak więć stópkami po ziemi jedzie a do pedałów jeszcze nie sięga bo są daleko

                            myślę że taki rowerek to od przedziału ok 7-8 mcy jak dzidzia pewnie siedzi do 2 lat i to też zależy od dziecka czy małe czy duże

                            jak masz już kupić to raczej wybierz inny ,bardziej stabilny i na dłużej,kiedyż Nusiak i Froch linki dawały do ładnych rowerków ,tamte chyba były na dłużej myślę,popatrz na allegro ale tego co mam to raczej nie polecam ,plastik noi mały sie długo nie nacieszy nim ,tyle ze ładny ,ale przecież nie chodzi tylko o wygląd
                            Sylwia 9 latek
                            Damianek 17 m-cy


                            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                            Skomentuj


                              Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                              silek teraz mam pytanko troche z innej parafii bo widze na twoich zdjecia zesynek na rowerku siedzi jak on sobie radzi?
                              ja chcialam kupic rowerek dopiero na 2 lata ale w sumie dziadkowie nam wkrecili teraz i sie zastanawiam czy to nie troche za wczesnie (moj ma 13 m-cy i dobrze chodzi).
                              tak się wtrącę moja znajoma ma roczną córeczkę i na urodziny kupiła jej rowerek, Mała sobie tylko siedzi w rowerku, a znajoma ją pcha. kijek z tyłu jest połączony z przednimi kołami i można normalnie skręcać.

                              Skomentuj


                                ok to jha uciekam papasie
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X