Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    izabelka w sumie to chcielismy kupic jakies mieszkanie ale doszlismy do wniosku ze nie bedziemy tylu peniedZy inwestowac skoro mozemy dostac to mieszkanie z wojska,tu w nysie mamy swoje mieszkanie wiec po co się wkopwac w jakies kredyty ..... więc spokojnie czekamy,moze to potrwac rok,dwa,trzy zobaczymy jak sie to wszytsko ułoży

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      pewnie ta pogoda, cały rok się czeka na lato, a tu lipa, deszcz, szaro, buro.
      ja też miałam iść do miasta po kolorowe kartki - chcę narysować dla Asi Kubusia Puchatka i nad łóżeczkiem powiesić. ale chyba zaczekam aż M. wróci i razem pojedziemy.
      Ja dla synka ( wtedy jeszcze nie byłam taka leniwa) zrobiłam taki rysunek bezpośrednio na scianie. Powiększyłam po prostu rysunek z kolorowanki poprawiłam bardzo miękkim ołówkiem i odbiłam na ścianie. potem pomalowałam i bardzo ładnie to wyszło muszę sie pochwalić


      Skomentuj


        dominika ja też chciałam stąd zwiewać gdzie pieprz rośnie,
        dobiła mnie utrata pracy po porodzie i stąd takie myśli,
        dziś na spokojnie wiem, że powrót do rodzinnego miasta nie byłby dobrą decyzją, bo męża miałabym na weekendy, a tego bym nie przeżyła chyba

        teraz żyję skromnie i spokojnie, bo z jednej pensji, wychowuję synka nie płacę jakiejś tam niani, oddam Julka do przedszkola we wrześniu sama zacznę szukać czegoś i wtedy pewnie się zacznie walka z czasem warszawskim
        już się boję...
        Dominika trzymam kciuki za nową pracę, w warszawie jest trochę możliwości
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          Family ja zazwyczaj jem 2 razy dziennie tylko
          A co do glosowania ... zenada - inni obnizaja punktacje rywalom po to by samym wygrac - w ciagu 20 minut moje przepisy ze sredniej 5 spadly na 2.8. Szkoda ze w dzisiejszych czasach tak nie fair ludzie graja.

          Skomentuj


            Olcia w wojsku jest o tyle fajnie, że można dostać mieszkanie, a na to warto wyczekać.... kredyty to koszmar!
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
              Family ja zazwyczaj jem 2 razy dziennie tylko
              A co do glosowania ... zenada - inni obnizaja punktacje rywalom po to by samym wygrac - w ciagu 20 minut moje przepisy ze sredniej 5 spadly na 2.8. Szkoda ze w dzisiejszych czasach tak nie fair ludzie graja.
              no właśnie widziałam, że średnia niska....jakaś
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                Famili, ehh z tej czesco etatu co ja mam to wychodzi terazpo podwyzcze kolo 600 złotych
                a odjac dojazd
                wiec zobaczymy, bylam na rozmowie jak cos sie wyklaruje to wam napisze. zobaczymy jak dizs bedzie w pracy?
                gopi wlasnie widzialam wczoraj jak glosowalam bylo 5 a dzis 2,,8??

                AMELCIA ur. 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                  Olcia w wojsku jest o tyle fajnie, że można dostać mieszkanie, a na to warto wyczekać.... kredyty to koszmar!
                  no i taką decyzje podjęliśmy,ze bedziemy czekac a do tego czasu niestety widzimy się weekendowono cóż,życie w tych czasach nie jest łatwe i proste ,na mojej głowie wszytsko ale jakoś daje rade

                  a pozatym jak to w zyciu bywa,róznie się dzieje więc nigdy nie wiadomo kiedy zawitam w okolice stolicy hehehe
                  mój mąż mieszka na rembertowie na ostatniej ulicy w warszawie(e.gierczak hehehehe) mają chłopaki wojskowe mieszkanie za ktore nie płacą ani grosza bo pracodawca czyli mon musi im zapewnić lokum a ze wszyscy z opola byli to dali im mieszkanie a nie pokoje w internacie

                  Skomentuj


                    Laski bo tak wyglada "zdrowa" rywalizacja. No ale coz - moze jury mnie doceni a nawet jak nie to gotowanie to moja pasja i jakies glupie babsztyle zanizajace oceny i wklejajace nie swoje foty mnie nie zniecheca

                    Skomentuj


                      wychodzi na to że tylko ja taka żarłoczna jestem, jem raz dziennie- od rana do wieczora. teraz zaczynam być lekko podenerwowana, bo słodycze się skończyły. myslę, że to juz jest uzależnienie
                      goplana, a co to za trukawkowy konkurs? są tam jakieś przepisy? jak tak, to mogłabys podać linka? chętnie tam zajrzę.
                      patka ja też juz na ścianie malowałam - w kuchni mam kwiata - najlepsze jest to, że mozna było takie w ikei dostać naklejane, ale o tym dowiedziałam się po fakcie. no i w pokoju też mam dwukolorowe ściany tzn dwie są w innym kolorze niż reszta. no cóż, ciąża, szczególnie ostatnie jej tygodnie to taki twórczy okres!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Magda nie ma zadnych przepisow tylko foty. Jesli szukasz fajnych przepisow to polecam strone www.mojegotowanie.pl
                        Olcia Twoj to wojskowy ? Fajnie Moj mezus tez chcial isc na zawodowego - dostal sie nawet do szkoly oficerskiej ale " z przyczyn technicznych" jej nie skonczyl moze to i lepiej
                        Last edited by antalis; 22-06-2009, 12:49.

                        Skomentuj


                          antaliswłasnie oglądam twopje przepisiki ....... aż mi slinka pociekła
                          jezzzzzzzzu tylko pozazdrościć takich zdolnosci,ja tam umie gotować ale nie specjalnie lubie siedzieć w kuchni hehehehehe

                          jak emilcia zaśnie to napewno zagłosuje
                          a tymi babsztylami które nie "grają fair" się nie przejmuj

                          Skomentuj


                            Gopi zagłosowałam... a powiedz... można codziennie oddawać głos ?
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Nie , tylko raz z jednego IP.
                              Dzieki

                              Skomentuj


                                Goplana dzięki, napewno przejrzę jak Asia pójdzie spać. tez bardzo lubię gotować tylko że na razie nie mam dla kogo mój M jest wcześniakiem rozpieszczonym przez mamę i efekty są takie, że nic nie je (nie mówiąc już o wielu innych rzeczach). żadnych warzyw, żadnych owoców, tylko smażony makaron z kiełbasą.... dlatego muszę ukrywać warzywa jak dla dziecka normalnie. na szczęście dla Asi zupka albo drugie danie to najlepszy posiłek w ciągu dnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X