Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Wróciłam niedawno od gina,przyznam,że dosc mocno bolało.
    Widzę,że tu znowu cisza,pewnie wszystkie mamusie kładą swoje pociechy spac,mój już od ponad godziny.



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Joasia nie chce w ogóle spać :/
      Marti widzę, że zabrałaś się za sprawy zdrowotne, najpierw zylaki, teraz nadżerka. ale to dobrze. Każdy powinnien o siebie dbać.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
        Joasia nie chce w ogóle spać :/
        Marti widzę, że zabrałaś się za sprawy zdrowotne, najpierw zylaki, teraz nadżerka. ale to dobrze. Każdy powinnien o siebie dbać.
        Masz racje Madziu,postanowiłam o siebie zadbac,zbyt długo z tym wszystkim zwlekałam.Zwlekałam bo zawsze szkoda mi było pieniędzy na mnie bo chodzę do specjalistów tylko prywatnie,ale wreszcie mam wszystko pozałatwiane



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          a na to wypalanie poszłaś prywatnie? będę musiała też iść teraz do gina, ostatnio jak byłam, to powiedział, że nadżerka sie bardzo zmniejszyła i może jeszcze zniknie, a jak nie to do obserwacji. zobaczymy co teraz powie.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej dziewczynkizaraz was troszke doczytam

            kurcze mały mój tez ma antybiotyk Lincocin tzn w formie zastrzyków i juz rozumie że dostanie w pupke a co się z tym wiąże bardzo się boi i płaczejak widzi siostre to płacze i mówi PAPA IDZ TAM i pokazuje na drzwi i tuli sie tak nie daje sciagnąc pampka ja juz nie mam sił serce mi krwawi wiem ze to dla jego dobra ale cięzko mi bardzo,jest niby lepiej bo zaczeło mu się odrywac więc kaszel mokry i bolesny,katar leci,i temp sie jeszcze pokazuje,ale powoli odzyskuje apetyt-nie cierpie jesieni bo wtedy zawsze choróbska sa

            jeszcze Sylwie mi bierze gardło ja boli bardzo no szlag mnie trafi ,malemu jeszcze jakies bąble czerone plamki wylazły na karku i za uchem czort wie co to??????


            my z mężem juz zdrowina szczęscie na samą przeprowadzke dzieci nam sie pochorowały

            dziewczyny jak mozna pomóc dziecku z waszych doswiadzczen przy zapaleniu oskrzeli?


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Silek Asia miała zapalenie oskrzeli jak miała 3,5 miesiąca, ale ona miała tylko mega katar i kaszel. antybiotyku pani doktor nam dać nie chciała, zapisała same inhalacje z atroventu i krople do nosa i jeszcze oklepywanie przecków (po obu stronach kręgosłupa, ręką ułożoną w łodeczkę).

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                dziewczyny jak mozna pomóc dziecku z waszych doswiadzczen przy zapaleniu oskrzeli?
                ja klepalam plecki od dolu do gory (wazne) raz z prawej stony raz z lewej i inhalacje stosowalam ale juz nie pamietam jakie byly skladniki inhalacji
                u nas na tyle jest dobrze ze sprzet do inhalacji wypozycza sie w aptece ,ale jesli mlody bedzie mi czesto chorowal to napewno zakupie
                Last edited by hanta; 12-11-2009, 22:09.
                Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  w Polsce też podobno można w aptece albo w przychodni wypozyczyć inhalator. Inhalacje można robić z samej soli fizjologicznej albo dodać do tego coś co lekarz zaleci.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Damianek ma rowniez zapalenie gardła paskudne i stad ten antybiotyk,węzeł jest ogromny i pozatym to 3 razy dziennie po pół łyz syropu prawoslazowego i mam euphorium do nosa i tyle...i jeszcze ma jelitka rozluznione więc mamy równiez żywe kultury bakterii,jejku ja nie umiem oklepywac a sa jakies stale pory czy raz np dziennie?
                    tak mysle moze o jakiejs masci np PULMEX BABY moze olejek na podusie inhalujacy


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      własnie doczytałam że Julek równiez chory bidulek i Maje znów cos bierze więc duzo zdrówka!!!

                      Madzia strzeliła focha opiekunka?i dobrzenie przejmuj sie tym bo to twoje dziecko i ty decydujesz jak je wychowywac i jak się nim zajmowac


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Silek to rób może tak jak lekarz zalecił. nie wiem czy przy chorym gardle można te inhalacje robić.
                        Najlepiej podobno po kąpieli oklepywać, ale ja klepałam częściej, bo Joasia malutka była, cały czas leżała i trzeba było się jakoś pozbywać kataru i innych wydzielin
                        no opiekunka się obraziła wkurza mnie to że idzie na łatwiznę, co to za problem dziecko w wózku uśpić?! dla niej to chwila, a potem my się z m. męczymy, bo Asia wyje włożona do łóżeczka.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Madzia ciekawe co ona robi jak mała tak szybko zasnie ...ma czas wolny?

                          płacisz i wymagasz i tyle


                          a jak w szkole?

                          nie wiecie co się dzieje z Colorcia?nawet jeje na gadaczu nie ma


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Silek nie uwierzysz - jak Asia uśnie, to ona nadal siedzi i ją buja ze dwa czy trzy razy wróciłam wcześniej i taką sytuację zastałam. zawsze wózek znoszę na dół, a ta babka sobie go przynosi. za bardzo nie miałam okazji z nią porozmawiać, bo zazwyczaj się mijamy, a w tamte dni widocznie musiało mi się coś innego nie spodobać i sprawa bujania zeszła na dalszy plan, ale dziś powiedziałam, żeby zaprzestała tej metody i focha strzeliła buhahaha.
                            w szkole nawet ok. zaliczenia się powoli zaczynają. we wtorek mam jedno. mam nadzieję, że zdam, już się nawet nauczyłam na to
                            a Colorka może z tym swoim ochroniarzem na spacerach czas spędza.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              no mam nadzieje ze z ochroniarzem oby mała zdrowa byla

                              nie no przesadza hehe zrób cos z tym bo sobie rady potem wy nie dacie.....
                              duzo 6 zyczę w szkole!!!

                              mały sie krztusi slina i gluty mu nawet przez sen leca ja jestem obok i co chile go głaszcze po głowce bo popłakuje biedny

                              Magda ty malowałas kuchnie,wiesz ja na nowym mieszkaniu mam mała ale z duzym jasnym oknem ,i nie wiem na jaki kolor malowac ja?dodam ze szafki beda takie ciemno orzrechowe

                              a gdzie sie Hanta podziała?


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                myślę, że do orzechowego kolru pasowałby taki jasny fioletowy albo jasny zielony - taki bardziej przytłumiony kolor, typu oliwkowy, ale nie ciemny (trochę to zagmatwałam ), ale skoro piszesz, że kuchnia jest mała, to może jednak jakiś beżowy kolor albo jakiś inny jasny ale ciepły? niby u mnie też ten fiolet jest jasny ale kuchnia wydaje się być ciemniejsza niż wcześniej (wcześniej była brzoskwiniowa).
                                a od jakiej strony masz to okno? kurcze, nie wiem jak jest u mnie, ale słońce jest od 7 do 12, potem do końca dnia świeci nam w pokoju (jest po przeciwnej stronie niż kuchnia)
                                może zapytaj pielęgniarkę jutro o to oklepywanie? to powinno pomóc Małemu odkrztusić/wypluć to co mu przeszkadza.
                                Last edited by magda8528; 12-11-2009, 22:48.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X