Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
    Ja tez ekonomistka
    ".
    he he ja też jestem ekonomistką




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
      he he ja też jestem ekonomistką
      no to witaj w klubie
      Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hej hej

        u nas tez spadł snieg ale nie duzo,spacerek był maly sie wybiegał ale sniegu nie chciał dotykac mówił że fujpotem poszłam z nim do ROOSEMANNA bo otworzyli mi pod nosem kupiłam nowy tusz i podkład i sie az lepiej poczułam,musze jeszcze brwi zrobic sobie i zdjecia potem ,nowy dowodzic trzeba zrobic

        ja kompletnie teraz przed swiętami nie mam czasu pisac nic ,dziewczyny jak ozdabiacie sobie domki?


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          ja z zawodu jestem informatykiem ale takim niepełnym haha poniewaz tylko po 2 letnim studium,podstawy znam i te ważniejsze programy,wirusa potrafie napisac

          tak to pracowałam jako fakturzystka więc w sumie tez cos z ekonomia


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            hej dziewczyny!
            trochę mnie nie było, ale dużo miałam zajęć i Asia też się uwagi domagała. teraz też długo nie posiedzę, bo zaraz do szkoły uciekam. ale dziś ostatni raz przychodzi opiekunka, a mi jeszcze trzy dni zajęć zostały i WOLNE
            widzę, że pisałyście o swoich zawodach, ja jeszcze żadnego nie mam, ale możecie mi mówić Pani Klimatyzator hehehe. od środy jestem wpisana na Chłodnictwo i tak się do nas zwracają teraz
            Silek ja dzisiaj idę do Rossmanna kupić sobie podkład, tusz ostatnio kupiłam

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hey Dziewczyny

              madzia jaki podklad sobie kupujesz?
              widze,ze przewaga ekonomistek,,,,
              ja juz po kawie, standardowo musze ogarnac chatke
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Cześć
                To ja ze swoim zawodem - chemik jestem w osamotnieniu

                U nas było dzisiaj -12 st i teraz znów zaczął padać śnieg
                Last edited by mamakarolka; 18-12-2009, 09:16.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej.U nas mroźno i słonecznie,leży z 15 cm śniegu.Ja już po kawie i zakupach na śniadanie,musiałam jechac samochodem,myślałam że mi tyłek przymarznie do siedzenia he he
                  I ja dołączam do klubu ekonomistek to moje wykształcenie


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Witam

                    Widzę, że ekonomistek u nas na potęgę. Dotka, Hanta poco wyjeżdżałyście, trzeba było ratować nasze nędzne (pod względem ekonomicznym) państewko

                    A ja jestem materiałoznawcą (mogę uczyć pokrewnych przedmiotów), ale mogę być też nauczycielem informatyki i techniki.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej
                      Madziu własnie sie wczoraj zastanawialam gdzie sie podzialaś
                      U nas -9 , sniegu po kostki zima przyszła
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        U nas jest -11. Więc zimnoooooo.....

                        Madzia nooo własnie ja się też zastanawiałam gdzie Ty jesteś, czyś czasem nie uciekła nam.

                        Silek ja na razie mam tylko pomysł na dekorowanie, jak wszystko udekoruje to na pewno się pochwalę
                        Będzie choinka, śniegiem sztucznym okna przystrojone, no i takie wiszące bubelki.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Ja póki co mam skarpety rozwieszone i duże ozdobne bombki a w nich świeczki, no i lampki na balkonie i wokół okna co strasznie korci Amesie ze by je pozrywać
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            A ja zawsze zawieszałam lampki na świerkach rosnących na zewnątrz a w tym roku nie da rady bo niemam wyjść kabli na zewnątrz bo po remoncie elewacji robotnicy ich nie zostawili


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Aaa..widzisz Family Ty masz studia a ja nie i zastanawiam się czy nie jestem za stara aby dalej się uczyc.Marzy mi się farmacja może nie magistra ale technika mogłabym sobie zrobić.Moja szwagierka jest technikiem farmacji i bardzo sobie chwali tą pracę.


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Ja jeszcze nie mam nic ale dzisiaj zamierzam zawiesić lampki w kuchni na oknie, choinkę chcę ubrać w niedzielę.
                                Zawsze też ubieram taras przed domem wężem świetlnym ale przy takim mrozie to on się robi strasznie sztywny poczekam w przyszłym tygodniu mróz ma zelżeć

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X