Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Madzia zapytam bo on sie meczy i nie umie odkrztusic
    mi sie bez nie widzi tam ale ten zielony moze albo wrzosowy hmmma moze cytrynka?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      heja,
      oj to duzo sily wam zycze na noc przy chorych maluszkach, bo u mojego wystarczy soczysty katarek,a ja mam noc w plecy.

      my dzisiaj nie zrobiliśmy młodemu drzemki bo w nocy sie wybudzil a potem pospal jak nigdy do 9.30 , zobaczymy mam nadzieje ze dzis da nam pospac normalnie.

      mysmy byli na deszczowym spacerze i mlodemu tak sie podobalo lazenie po kałużach ze nie chcial wracac.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        może bardziej jakiś miodowy kolor? ja bym stawiała na coś ciepłego.
        to oklepywanie nie jest trudne. tzn nie wiem czy Małego jeszcze jesteś w stanie trzymać jedną ręką pod brzuch? w takiej pozycji oklepywałam Asię. jedną ręką ją trzymałam pod brzuch, tak żeby głowa była niżej niż pupa i wtedy po obu stronach kegosłupa, klepałam ręką złożoną w łódeczkę. Asi się to podobało

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
          mysmy byli na deszczowym spacerze i mlodemu tak sie podobalo lazenie po kałużach ze nie chcial wracac.
          ja musiałam swojej tłumaczyć, że ślizgawka jest mokra i nie będzie zjeżdżania dzisiaj na szczęście zadowoliła się jakimś bujakiem.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            ja już uciekam. m. wrócił z siłowni.
            dobranoc!

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Madzia jak ja go na brzuszek dam to on w ryk bo sie boi ze zastrzyk bedzie

              Dobranoc Magda!!!

              Pieczulka gratuluje fasolkiciekawe co sie wykluje zdrowego i dorodnegio dzidziusia zycze!!!
              no własnie co do deszczu to ja nie mam kaloszyi musze kupic sylwi i małemu ,ale ja nie lubie wychodzic w deszcz na dwór

              ja tez ide juz do łózka dobranoc


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                no ja omijam place zabaw jak taka pogoda,ale u mnie na osiedlu to nic trudnego.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  dzien dobry!
                  jak mi dzisiaj się wolno strony otwieraja na mc

                  mój mały jeszcze spi , jak wstanie to do chirurga idziemy do kontroli a potem mały spacerek może bo nie pada jak na razie.
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    U nas nocka lepsza a i dzisiaj słyszę, że jest poprawa, głos juz nie taki załamujący, nie dusi go i przede wszystkim nie płacze przy kaszlu - więc jak dla mnie super

                    Jakieś słoneczko wychodzi, ale my niestety w domu siedzimy, w niedzielę najprędzej dopiero wyjdziemy

                    Pinky powodzenia u chirurga
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej
                      Pinki powodzenia u chirurga
                      Tree to super że Julkowi juz lepiej i niech wraca jak najszybciej do formy


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Majek a co u Was słychać ? Czytałam, że Julka wczoraj na dyskotece była i jak jej się podobało ?
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Hej
                          Oj widzę że na forum paskudne choroby panują
                          Mój Karolek od wczoraj ma biegunkę, już nie wiem co mam robić?
                          Tree ty niedawno też to przechodziłaś z małym? co mu pomogło?

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hejka
                            Cyprianek też katarek podłapał, mam nadzieje że nic większego z tego niebędzie-w ciągu 2,5miesiąca był już 4 razy chory





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                              Hej
                              Oj widzę że na forum paskudne choroby panują
                              Mój Karolek od wczoraj ma biegunkę, już nie wiem co mam robić?
                              Tree ty niedawno też to przechodziłaś z małym? co mu pomogło?
                              Możesz mu podawać banany, albo gorzką czekoladę- i najlepiej orsalit kupić w aptece, ja swojemu podawałam.





                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Karolkowa.... oooo.... współczuję wiesz co nic mu nie pomagało, po 3 dniach jak zęby się przebiły samo przeszło.
                                Ale oczywiście rób co mozesz... Kruszynka poradziła orsalit, podaj gotowaną marchewkę, jagody, jakąś smectę. Może coś pomorze. A Karol ma tę biegunkę od ząbkó ??
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X