Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hej
    moja śpi od 12.30 przyszedł rowerek treningowy, bym sobie pojeździła ale trzeba go złożyć, a to dla mnie czarna magia
    pogoda też do d...




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      witam
      u nas też brzydka pogoda - w sensie, że chłodno i szaro. ale byłam z Asią na spacerze, wyhasała się i pod domem padła jak kalafiorek
      w ogóle opiekunka strzeliła dzisiaj focha powiedziałam jej tylko, żeby nie usypiała Asi w wózku, a ona na to, że inaczej przecież nie zaśnie, napuszyła się i sobie poszła

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Witam,
        dzień dziś pochmurny ale samopoczucie mam nawet dobre.
        Syla ja myślę,że nie powinnaś dzwonic,najlepiej żebyś tylko pisała smsy do Twojej teściowej jeśli chcesz wiedziec co słychac.Jak mała by usłyszała Cie przez telefon to na pewno jeszcze bardziej by zaczęła tęsknic a i Tobie by było ciężko jakbyś słyszała że np.płacze.



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Wczoraj cały dzień padało i nawet nie dało sie na chwilkę wyjśc.W końcu kiedy wieczorem nadal lało zdesperowani wzieliśmy parasole i we trójkę godzinę spacerowaliśmy po deszczu.Przyszliśmy orzeźwieni i dotlenieni
          Co sie dzieje z Sikornik? i Olcia sie też już dawno nie odzywała



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Marti jak jest deszcz to zawsze uciekam szybko do domu, albo gdzieś żeby się schronić przed zmoknięciem. będę kiedyś musiała spróbować tak wyjśc jak Wy.
            Sikornik ostatnio wpadła napisać, że idzie randkować z Radziem a tak ogólnie to R. ma chyba teraz urlop i mieli gdzieś wyjechać. a Olcia pewnie jeszcze sie urządza.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Moje dziecię chore zapalenie krtani, do 5 nad ranem nie spaliśmy
              Biedny jest bardzo
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Tree dużo zdrówka dla Julka
                i Silkowa wczoraj pisała że jej mały ma zastrzyki, też dużo zdrówka życzę
                oj biedne te dzieciaczki
                dobrze że moje już lepiej choć Majce chrypka straszna sie pojawiłą i kluchy takie w nosie straszne


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Tree dużo zdrówka dla Julka! od czego to zapalenie krtani się wzięło?

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    to widze ze pogoda wszedzie okropna ,lepiej niech juz bedzie ta zima porzadna niz ta chlapa ..... Wszystkim chorym dziecia zycze duzo zdrowia .My cały dzień w domku dzieci dostawaja tzw. swira ide grac w karty .

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      Moje dziecię chore zapalenie krtani, do 5 nad ranem nie spaliśmy
                      Biedny jest bardzo
                      DUŻO ZDROWIA .....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                        hej

                        mała właśnie spi ja powinnam cos sprzątac i obiad nastawić ale mam lenia potwornego

                        a poza tym byłam już 3 razy na dworze w taką zlewę i wózek nawet nie zdąrzy przeschnąć a my znowu musimy wychodzić. Najpierw do skzoły 2 razy a teraz Julkę na 1 w życiu dyskotekę wyprawiłam, nawet se oczy na różowo pomalowała jak ten czas ucieka
                        Pierwsza z zyciu dyskoteka wielka sprawa dla dziewczynki ...... super

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Ja nie wiem dziewczyny skąd to.... na podwórko wychodziliśmy o 11-12 w południe, ciepło było, chyba przez tę wilgotną pogodę. Rok temu też w listopadzie zachorował na zapalenie krtani.
                          Trafiliśmy dzisiaj nie do naszej lekarki i przepisała Julkowi antybiotyk, ale kurka nooo.... ja nie wiem czy on jest potrzebny.
                          Powiedziała, ze gardło bardzo brzydkie,węzły powiększone i bardzo go dusi. Ehh..... ale nasza by chyba nie dała antybiotyku sama nie wiem
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Family współczuję Julkowi bo wiem jaki to ból zapalenie kratni-sama kilka razy miałam a dopiero jak musi bolec takie małe dziecko



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              ja też miałam zapalenie krtani dwa lata temu i wszyscy się ze mnie smiali, że nic mówić nie mogę ale ja przez klimatyzjację zachorowałam.
                              jeszcze raz dużo zdrówka dla Julka!
                              w ogóle własnie robię obiad dla mnie i m., m. wszedł do kuchni i stwierdził, że dzisiaj zrobiłam kotlety mutanty :d jakieś takie wielkie mi wyszły - jeden na całą patelnię dużą.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Dużo zdrówka dla chorujących dzieciaczków.Moja już zdrowa,tylko czasem jeszcze trochę kaszlnie.
                                FAMILY mojej małej na zapalenie krtani lekarz przepisywał Encorton a nie antybiotyk.Pamiętam jak byłyśmy w szpitalu była tam dziewczynka z zapaleniem krtani to dostawala Dexametazon.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X