Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    to dlaczego nie mieszkacie blizej miasta?tylko na zadupiu?
    kochana to nie zadupie......... tam się tak mieszka !
    moja aśka w vero beach na florydzie tez na przedmieściach mieszka i do pracy ma godzine jazdy autem

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
      to dlaczego nie mieszkacie blizej miasta?tylko na zadupiu?
      Misska to w Polsce też tak jest ... im dalej centrum tym bogatsi ludzi mieszkają
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        no dajcie spokój dziewczyny! Miss 42?! nigdy bym nie pomyslała. naprawdę! to ja czasem muszę sobie kupić bluzę 38, bo jakaś przymała jest albo rękawy za krótkie.

        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Misska to w Polsce też tak jest ... im dalej centrum tym bogatsi ludzi mieszkają
          no moze i racja...
          FROCH

          Skomentuj


            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Misska to w Polsce też tak jest ... im dalej centrum tym bogatsi ludzi mieszkają
            PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            ZOBACZCIE ile kosztuja domy pod duzymi miastami gdzie autem mozna 15-30min diojechać ,ceny z kosmosu

            Skomentuj


              co do wymiarów sie nie wypowiadam poczekam aż skończycie temat
              Oskar Michał
              1 kwiecień 2009
              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


              Skomentuj


                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                o boże ....to ja 38-40 (zalezy która częśc ciała) hahahaha dól 38 góra 40(marze aby było mniejsze co nieco hahaha)
                to normlanie sie dowartościowałam
                To jak Ty mówisz o boże przy gabarytach Focha to przy moich byś padła chyba
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
                  co do wymiarów sie nie wypowiadam poczekam aż skończycie temat
                  hehe noo dokładnie
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Tree czy ja wiem czy bogatsi? im dalej centrum tym tańsze ziemie czy mieszkania. np. znajomy m. kupował mieszkanie w gdańsku i m2 kosztował ok. 7tyś., u nas cena wynosi już niecałe 4tyś.
                    w przyszłości zamierzamy kupić mieszkanie albo wybudować dom i w centrum napewno mieszkać nie będziemy, a bogaczami nie jesteśmy przecież.

                    Skomentuj


                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      To jak Ty mówisz o boże przy gabarytach Focha to przy moich byś padła chyba
                      buhahaa bylo by UMIERAM hehhe
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        WY CHYBA TROSZKE PRZESADZACIE

                        FROCH WIDZIAŁAM FOTKE NA facebook,jak ty masz 40-42 to ja padam na moje wielkie cyce!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        chciałabyś chyba miec tyle,dziewczyno ,w życiu nie masz takiego rozmiaru.gruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuba przesada!


                        family ciebie to nie widziałam ale mysle ze tez tam przesadzacie !!!!!!!!

                        do ogródka przesadzac a nie tu hahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Skomentuj


                          no widzicie, ja też jestem niezadowolona ze swoich gabarytów, bo wszyscy bez przerwy tylko mi zadają pytania typu: czy ty coś jesz? czy to aby nie anoreksja? a u psychiatry byłaś? bardzo miłe to jest szczególnie z tym psychiatrą.

                          Skomentuj


                            Napisane przez pawimi
                            bo po piersze lubie wioche, a po drugie gdzie w centum miasta moglabym wybudowac 500 m kw chalpe na akrowej dzialce nad jeziorem?

                            zreszta tu sie tak mieszka, im kto lepiej sytuowany tym bardziej na zadupiu mieszka. Wyjatkiem jest NY np, ale i tak wiekszosc tych co posiadaja penthous'y przy central park na manhattanie ma swoja domy na zadupiu na Long Island.
                            nooooooooooo pawimi to Ty wieśniara jesteś hahahaha
                            a tak powaznie to masz racje,im dalej od centrum tym drożej
                            U nas tez to powoli wchodzi,ludzie uciekaja od zgiełku,hałasu ,chcą cisze i spokój!!!!!
                            Ja Ci tam zazdroszcze domu (i tego jeziora.........booooooooooooooosko,pawimi jade do Ciebie!@!!!!!!)i oczywiście kazdej z was która ma dom i ogród !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Skomentuj


                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              Tree czy ja wiem czy bogatsi? im dalej centrum tym tańsze ziemie czy mieszkania. np. znajomy m. kupował mieszkanie w gdańsku i m2 kosztował ok. 7tyś., u nas cena wynosi już niecałe 4tyś.
                              w przyszłości zamierzamy kupić mieszkanie albo wybudować dom i w centrum napewno mieszkać nie będziemy, a bogaczami nie jesteśmy przecież.
                              Madzia u Was to jest inna inkszość. Bo Gdynia czy Gdańsk to są stricte miasta nadmorskie, tam się wszystko kręci wokół turystki. A mimo wszystko do Pruszcza Gdańskiego mało kto turystycznie jeździ.

                              U nas jest tak, że w Katowicach mieszkania są tańsze, u mnie na osiedlu (typowe blokowisko), ale jest fajnie, bo wszystko jest, mieszkania są droższe, a w dzielnicy gdzie mieszkają teściowie (a jest to wielka dziura obrośnięta lasem) ceny są kosmiczne.
                              Kupić tam działkę to by trzeba było na bank naskoczyć.
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                                WY CHYBA TROSZKE PRZESADZACIE

                                FROCH WIDZIAŁAM FOTKE NA facebook,jak ty masz 40-42 to ja padam na moje wielkie cyce!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                olcia daj adres to ci moj rozmiar majtek przesle....
                                lepiej padaj na moje cyce bo ja mam E,a kiedy urodzilam mialam G
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X