Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    beti moja sąsiadka co mieszka naprzeciwko mnie też miała wczesniaka,urodził sie ponad 2,5 miesiaca za wczesnie.......teraz ma 2lata,pieknie mówi i wogóle byś nie powiedziała że był wcześniakiem,a tez nie było wesoło tam,był taki moment ze dawali mu nikłe szanse na przeżycie,a tu prosze Adaś pieknie rosnie
    Wogóle to Ci sąsiedzi oprocz małehgo Adasia maja 2 prawie dorosłych synów bo jeden ma 17 a drugi 16 lat a tu im sie taka niespodzianka jeszcze trafila hehehehe

    Ja własnie spod prysznica wylazłam

    pinklady
    KOBIETO DORGA!!!!!!!!!!! CIEBIE TO 100 LAT NIE WIDZIAŁAM!!!! CZARNA DZIURA CIE WESSAŁA CZY JAK ???????

    Skomentuj

    •    
         

      Beti ja tez wczesniak jestem z 7 miesiąca , ważyłam 1,9 kg a teraz baba ze mnie że w życiu byś nie pomyślała ze wcześniak
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        Betti własnie, nie załamuj się. to że mały jest wcześniakiem nie oznacza od razu, że będzie miał jakies problemy. mój m. jest wcześniakiem, dwa miesiące przed terminem urodzony i nic po nim nie widać, ja co prawda byłam urodzona w terminie, ale w ostatniej chwili przez cc mnie wyjęli w zamartwicy, miałam 4 punkty, 10 chyba dopiero po 30-stu minutach, a żyję i mam się dobrze. jest wiele takich przypadków i dzieciaczki wychodzą z tego całe i zdrowe. trzeba być dobrej myśli. a czytając Twoje posty widać, że wszystko się układa i wychodzi na prostą.

        Skomentuj


          Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
          Beti ja tez wczesniak jestem z 7 miesiąca , ważyłam 1,9 kg a teraz baba ze mnie że w życiu byś nie pomyślała ze wcześniak
          hahahahaha no widzisz beti to sie nie ma co martwić popatrz na pinklady jaka fajna laska z niej wyrosła

          Skomentuj


            Pinki ja od 5 lipca w Piasecznie siedzę bo mąż w Warszawie pracuje i dosyć miałam zycia na odległość


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              no w ogóle jak tak sie słucha rodziców wcześniaków jak to się ludzie dziwią ze te dzieci takie fajne, zdrowo rosna i nigdy by nie przypuszczali że to wcześniak, to mi się wydaje że przyjął sie stereotyp dziecka wcześniaczego jako jako drobne lichutkie dzieciątko z podkrążonymi oczkami, czemu tak jest nie wiem.
              Wiadomo że co do rozwoju do tego drugiego roku życia trzeba korygować wiek o te kilka, kilkanaście tygodni.




              W DOMU PEŁNYM DZIECI
              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

              Skomentuj


                może dlatego, że kiedyś nie było tak medycyny rozwiniętej i wcześniaki nie miały aż takich szans na przeżycie, co więcej na normalne życie? albo mamy i babcie się nad takimi użalały, że takie to mizerne, chude... itp.?

                Skomentuj

                •    
                     

                  po moim małym też byście nie przypuszczali że jeszcze powinien być w brzuch takie ma grubiutkie poliki he he i drugą brode, śmieje się, a i wzrok ma bucowaty po tacie,
                  szkoda że nie wiem jak się wkleja te fotki co wyświetlają sie pod napisanymi postami to bym sie wam pochwaliła Aleksem




                  W DOMU PEŁNYM DZIECI
                  NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                  Skomentuj


                    Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                    no w ogóle jak tak sie słucha rodziców wcześniaków jak to się ludzie dziwią ze te dzieci takie fajne, zdrowo rosna i nigdy by nie przypuszczali że to wcześniak, to mi się wydaje że przyjął sie stereotyp dziecka wcześniaczego jako jako drobne lichutkie dzieciątko z podkrążonymi oczkami, czemu tak jest nie wiem.
                    Wiadomo że co do rozwoju do tego drugiego roku życia trzeba korygować wiek o te kilka, kilkanaście tygodni.
                    beti bo na poczatku tak jest....pamiętam Adasia,miał własnie podkrążone oczka,chudzinka straszna wyglądał jakby ciagle był chory!!!

                    Skomentuj


                      [ATTACH]2498[/ATTACH]




                      W DOMU PEŁNYM DZIECI
                      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        beti fajny ten twój synuś:P

                        Skomentuj


                          UDAŁO SIEale ze mnie haker hehe




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            hihihihihih nooooooooooooooooo

                            Skomentuj


                              słodki szkrabik

                              Skomentuj


                                jaka ma ciemna karnację!
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X