Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    u nas chyba zęby idą, młody pakuje wszystko do buzi a jak zagryza aż mruczy, ślinotok taki żeby cała wannę uzbierał, jak smaruje maścią to na chwilę jest dobrze a potem znowu marudny, tylko że na dziąsłach nic nie widać. Tylko lekko napuchnięte i lekko czerwone.
    Oskar Michał
    1 kwiecień 2009
    3710 ; 59 cm ; 10 pkt


    Skomentuj

    •    
         

      jak to zrobić żeby mieć tak zdjecia jak wy , czyli własną galerię? pod napisem posty.
      Oskar Michał
      1 kwiecień 2009
      3710 ; 59 cm ; 10 pkt


      Skomentuj


        kiya ja nie pamuietam jak to sie robiło,bo mi dziewcZyny pomagały hehehehe
        Może ktoras Ci pomoże

        Skomentuj


          dzięki pokombinuję sama i czekam na pomoc.
          Oskar Michał
          1 kwiecień 2009
          3710 ; 59 cm ; 10 pkt


          Skomentuj


            a ja sie własnie wprosiłam na obiad do mojej mamy,brak weny tworczej do gotowania obiadu
            a oczywiscie prasowanie dalej czeka,przez te wszystkie akcje ostatnio co mam nie mam chęci na nic a tym bardziej na prasowanie!!!!gdyby nie emilka to bym nawet z łóżka nie wstawała((to chyba jakaś depresja mnie dopada!!!)

            Skomentuj


              kiya jeśli umieścisz jakieś zdjęcia w galerii MamaCafe to wtedy Ci się pojawi taki odnośnik po słowem"posty"
              Tylko pamietaj, że tych zdjęć już się nie da usunąć.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                family no właśnie,podaj jakies namiary na administartora tego naszego forum bo kurcze chciałabym usunąc foty a nie ma opcji usuń!!!!!!!!
                szperam i szperam i nie moge zxnalesc

                Skomentuj

                •    
                     

                  olcia znajdź uzytkownika 'Admin' i napisz do niego prośbę. Ale musisz się
                  nastawić na długieeee czekanie na odpowiedź
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    no właśnie, co to za forum , na którym nie da sie administrować własnej galerii - dlatego ja juz zdjęć nie dodaję

                    dziś zapadła w mym umyśle ostateczna decyzja - obcinam włosy na krótko
                    wciąż wypadaja mi garściami i nie potrafie sobie z tym poradzić, zwłaszcza psychicznie i obcinam

                    ale jaką wybrać
                    muszę przekopać internet...

                    Skomentuj


                      sikornik a no właśnie.... ja też zdjęć nie dodaję.
                      A co do włosów, miałam do pasa też po prostu doprowadzało mnie do nerwicy ich walanie się po całym mieszkaniu. Ale nie obciełam na krótko, do ramion tylko. Teraz znów są dlugie.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        kurcze,szkoda ze nie wiedzialam wczesniej o tej galerii.......wrrrrrrrrr..............takie z was kolezanki ze nie powiedziałyscie WY CZAROWNICE!!!
                        No wiec jak ma któraś jakies namiary na tego administratora czy nie????????

                        Skomentuj


                          A kiedy zaczęły Wam włosy wypadać?

                          Skomentuj


                            Witam kobitki
                            Moj komp wyzional ducha bezpowrotnie wiec chwilowo moge tylko czasami na starym lapku poczytac co sie u was dzieje.
                            Widze ze nowe mamusie dolaczyly do krejzolek,kurcze zupelnie nie wtemacie jestem

                            Skomentuj


                              http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=3146

                              Olcia wejdź w ten wątek - jest założony przez admina i napisz do niego wiadomość na PRV.

                              Skomentuj


                                olcia napisałam Ci już Znajdź użytkownika o nikcu "Admin" i napisz do niego prywatną wiadomość

                                Carin mnie zaczęły wypadać, jakieś 3-4 tygodnie po porodzie i wypadały jeszcze długgooooo po zakończeniu laktacji czyli po 6 miesiącach.
                                Last edited by FamilyTree; 11-09-2009, 14:24.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X