Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cześć Izuś

    nie martw się, w końcu pracę znajdziesz. Nie załamuj się, dopiero zaczynasz... cierpliwości a telefony bedą się urywać
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      cześć dziewczynki

      idziemy na 10 do pediatry Julek ma gorączkę i katar, lekko pokaszluje. Niby nic wielkiego, wiem co by mu podać, ale jakoś nie chcę tak bez konsultacji.

      Madzia uuu... szkoda... ja mieszkam w K-cach od roku ale koleżanek mam sporo własnie z placu zabaw, tylko ja nie mam problemu by zagadać jak dziecko ma na imię, ile ma, poopowiadać trochę o Julku
      Spróbuj... nikt Cię przecież nie ugryzie a możesz zyskać kumpelkę niektóre mamy tak jak Ty nie mają śmiałości się odezwać a i większość się sprowadziła nie dawno, na prawdę.
      Hej
      Ja nie potrafie zagadac z Mamami na placu , nie ufam ludziom a gdy widze ze mamy siedze rozwiazuja krzyzowki , pisza sms a dzieci robia co im sie zywnie podoba (bija , plusa przeklinaja) to mi sie odechcewa rozmowy.Zawsze ide z kuzynka i to mi starczy.
      DUŻÓ ZDROWKA DLA JULKA!!
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Colorka to ci się mamuśki na placu trafiły
        Moje Mamuśki, to osiedlowe młode Mamcie, mieszkam w nowym bloku, więc jest nas pełno wieczorem tyle dzieci biega pod blokiem, że ciężko swoje znaleźć w tłumie....i tu mam fajnie, lubię te znajomości
        nikt nie bije dzieci, smsy się zdarzają...
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          witam!!!!!

          U nas dziś słoneczko
          Emilka już lepiej sie czuje,katar jakby sie zmniejszył,w sumie to wczoraj wieczorem Kamil cos niewyraźnie wyglądał,ale dzis rano już ok....

          Ja zaraz sie zabieram za odkurzanie bo juz wszytsko wysprzątałam a jak emilka zaśnie to standardowo mycie podłóg

          Skomentuj


            hey Mamusie

            my zaraz jedziemy do dziadków pokazać prawnuczke pozniej ikea,hipermarket i moze Galeria handlowa...wiec pojawie sie dopiero wieczorem..
            caly tydzien mamy nappiety jak worek u byka

            milego dzionka
            FROCH

            Skomentuj


              hej
              ja mam dziś doła jakiegoś
              wszystko mnie boli może chora będę bo w nosie kręci w glowie szumi
              Majka dalej zakatarzona no i Julka też

              Olcia a ja dopiero mam zamiar wziąśc się za sprzątanko
              a i mam całą stertę prasowania no i LENIA


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Hej kobietki

                Ja dopiero teraz weszłam tu bo siedziałam na babyboom,
                kule obserwuje zmagania dziewczyny której synek (wcześniak) leży w CZMiD w ligocie walczy o zycie i ma naprawde ciężko nawet już jej córeczkę ordynator wpuścił na oddział żeby braciszka zobaczyła, co tam jest katygoryczny zakaz wpuszczana dzieci, ale najbardziej irytuje mnie to że dziecko musi mieć zrobione usg serca i będzi miał je robione dopiero jutrobo kardiolog dopiero jutro wraca z urlopu, wkurzyło mnie to że taka placówka jak CZD nie ma kardiologa na zastępstwo, że dziecko musi się tyle godzin jeszcze męczyć i walczyć o życie a nie ma nikogo kto by mu pomógł, bo lekarze z oddziału nie maja juz pomysłu na leczenie.
                Kiedyś kłopotem był sprzęt teraz gdy różne fundacje pomogły w wyposażeniu szpitali nie ma lekarzy

                A poza tym pogoda u nas nawe nawet słoneczko świeci ale nie wiem jak z temperaturą, tylko w nocy pranie mi zmokło na balkonie,
                Mateusz przespał spokojnie całą noc w łóżeczku ba nawet wieczorem w nim zasnął, szybko sie chłopak uczy,




                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dziewczyny co to jakaś epidemia dopadła to forum co drugi post to ktoś chory jak nie dzieciaczek to mamusia
                  WSZYSTKIM CHORÓBKOM ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA




                  W DOMU PEŁNYM DZIECI
                  NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                  Skomentuj


                    beti no widzisz......lekarze niektórzy czują sie jak bogowie !!!!!!!!!
                    poprostu nie skomentuje więcej tego tematu bo nie bede tu brzydkich słow używać!!!!
                    a tak wogóle to witaj

                    majajula no to tak jak u mnie,chociaż emila juz lepiej mi tez juz katar przeszedł miejmy nadzieje ze u Kamila nie rozwinie sie nic wiecej

                    froch no to faktycznie,grafik napiety jak stringi na grubym tyłku hahahahaha
                    Prawie jak jakis vip jesteś rozchwytywana!!!!

                    Skomentuj


                      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                      hej
                      ja mam dziś doła jakiegoś
                      wszystko mnie boli może chora będę bo w nosie kręci w glowie szumi
                      Majka dalej zakatarzona no i Julka też

                      Olcia a ja dopiero mam zamiar wziąśc się za sprzątanko
                      a i mam całą stertę prasowania no i LENIA

                      weź sobie coś na szybko, jakiś gripex, witaminę C itp.
                      Ja się byczę, nie ma dziecka to nie jestem zorganizowana wcale
                      szukam kursów językowych, muszę poszlifować angielski....
                      Majajula a jak Ci się mieszka w Piasecznie?
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Olciadokładnie
                        swoją drogą to się ciesze że mój synek był tam przywieziony tylko na kilka dni na zabieg, wcześniej chciałam aby tam został bo bliżej bym miała do niego ale teraz dziękuje bogu że jest w częstochowie, fakt widze go tylko raz w tygodniu ale już niedługo będzie w domu a tu w ligocie nie chce nawet myśleć jaki mógłby być finał,
                        A tak w ogóle to nie wiadomo kogo obwiniać, lekarzy,szpital, administracje, NFZ czy tych całkiem na gorze
                        Last edited by Beti313; 16-09-2009, 10:06.




                        W DOMU PEŁNYM DZIECI
                        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                        Skomentuj


                          majajula ja wczoraj poprasowałam,oglądałam kryminalne zagadki miami to mi szybko poszło

                          beti to faktycznie nie wygląda to ciekawie tam w tej ligocie,no ale synuś z każdym dniem nabiera sił więc juz za nidługo będziecie razem
                          A właśnie kiedy jest mozliwośc że go wypuszczą do domku????

                          Skomentuj


                            jak tylko nauczy się jeść z butelki, narazie bardzo się przy tym męczy że aż saturacja mu spada ale mówią że to też może być wina antybiotyku który go osłabia. Od wczoraj nie ma już antybiotyku więc teraz powinno już iść z górki

                            Mam nadzieje ze do piątku mi go wypuszczą bo na sobotę planuję imprezke na jego powitanie i z okazji urodzin m.

                            Ja osobiście dziękuje Ligocie za pomyślnie przeprowadzony zabieg u mojego synka




                            W DOMU PEŁNYM DZIECI
                            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                            Skomentuj


                              Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                              weź sobie coś na szybko, jakiś gripex, witaminę C itp.
                              Ja się byczę, nie ma dziecka to nie jestem zorganizowana wcale
                              szukam kursów językowych, muszę poszlifować angielski....
                              Majajula a jak Ci się mieszka w Piasecznie?
                              Izabelka dziękuję mieszka się super
                              trochę brudne to miasto i przeludnione
                              ja za to już się zorganizowałam, choć jak dziś bywają gorsze dni
                              rano sprzątanko, pranko obiadek na 13 do szkoły potem place zabawi zakupy
                              o 16:30 po Julkę we wtorki jeszcze z Julką na tańce a w czwartki na basena
                              takżę mam biegania trochę

                              a i pracy szukam bo mieszknie drogie i z jednej pensji na 4 trochę ciężko

                              a Ty w jakiej branzy szukasz pracy???


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                witam!
                                no miss jak miło cię widzieć i czytać!!!!!! teraz cię pewnie wszyscy znajomi i rodzinka rozrywa żeby do każdego wpaść!


                                u nas na szczęście nikt nie chory, tylko na szczepieniu byliśmy ale wszystkim zdrowia życzę.

                                a mam pytanie ten Bioaron c to w syropie czy w czym i czy moge go półtoraroczniakowi dawać? bo mój mały potwór nic nie chce jeść ostatnio.

                                izabelka nie martw się , zaczną dzwonić wszyscy na raz tak jak u mnie było więc głowa do góry!

                                majek a gdzie ty teraz mieszkasz bo ja nie w temacie?????
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X