Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
    jak teraz wygląda to widziałyście a ta foteczka nie jest za ciekawa ale jak ktoś chce to może sobie porównać jak było
    [ATTACH]2501[/ATTACH]
    całkiem pierwszej fotki nie wkleje bo to tylko płakać można
    słodka, wzruszająca kruszynka....ale jaka silna za to !!!!
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      beti kurcze ale on był malusi .......szok...... normlanie kruszynka!!!
      teraz to bez porównania

      dominika daj link z tymi imionami ........bo ąz nie moge uwierzyc w to co przeczytałam....bez urazy ale ja to bym nawet tak psa nie nazwała!!!!

      Skomentuj


        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
        Betti ja sie upierać nie będę, bo jak pisałam nie znam się, teściowa tylko mi tak mówiła. Asia też była taka ciemna na początku
        Ja też się upierać nie będe że NIE ma żłotaczki ale chyba jakby miał to by mi powiedzieli cos na ten temat ze nie schodzi albo coś




        W DOMU PEŁNYM DZIECI
        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

        Skomentuj


          w liceum jeden nauczyciel mówił, że jego znajomy uparł się, zeby nazwać syna Przemysł. na szczęście były z tym jakieś problemy i chłopak ma normalne imię.

          Skomentuj


            jeju ludzie to chca być oryginalni! takie imiona wymyslaja że szok!

            Beti no to teraz to juz duży chłopak!
            mój tez miał taka karnację ale krótko bo to była żółtaczka fizjologiczna
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              a ja właśnie przeglądam forum na stronie e-mama z tematem "mama muzełmanka" linka dostałam od kumpeli...... to już wogóle masakra jakaś!!!!!
              Nie moge jak to czytam!!!!!!!!!

              Skomentuj


                Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                Ja też się upierać nie będe że NIE ma żłotaczki ale chyba jakby miał to by mi powiedzieli cos na ten temat ze nie schodzi albo coś
                wiesz co, to może być taka w granicach normy, ja spojrzałam w książeczkę i mam zapisane, że żółtaczka była, ale i tak nas wypuścili w trzeciej dobie, bez żadnych naświetlań. także nie wiem jak to jest z tą karnacją. może rzeczywiście ma po Was.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  wiesz co, to może być taka w granicach normy, ja spojrzałam w książeczkę i mam zapisane, że żółtaczka była, ale i tak nas wypuścili w trzeciej dobie, bez żadnych naświetlań. także nie wiem jak to jest z tą karnacją. może rzeczywiście ma po Was.
                  U nas było tak samo

                  Skomentuj


                    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                    beti kurcze ale on był malusi .......szok...... normlanie kruszynka!!!
                    teraz to bez porównania
                    No i to w miesiąc taki postęp, teraz to wygląda jak mały noworodek a jak sobie pomyśle że przy normalnym toku rzeczy ten człowieczek jeszcze by u mnie teraz w brzuchu był to normalnie nie wierze w to co się dzieje




                    W DOMU PEŁNYM DZIECI
                    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                    Skomentuj


                      olcia linka nie dam bo to jest w gazecie Dziecko z wrzesnia tego roku- ale moze na edziecko.pl jest ten artykuł.
                      mnie tez zdziwiły pomysly dlatego wam napisalam.

                      Ale to nie sa najdziwniejesz
                      ze 3 lata temu jak szukalismy imienia
                      to w statystykach byly imiona: Barek, żurek, Zgredek, Złośliwka ,Neska, Wiski wiec te nie sa jeszcze najgorsze

                      AMELCIA ur. 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        żółtaczka żółtaczką ale niektóre noworodki są czerwone,mój synek był od razu biały a córeczka chyba przez miesiąc byla właśnie taka czerwona


                        Skomentuj


                          ale on juz ma 1,5 miesiąca. Mam jego fotke z tych pierwszych dni no i tam jest normalnie żółty tylko nie wiem czy to z tych siniaków które mu poschodziły czy z żółtaczki hehe




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            my idziemy na spacer póki słońce świeci! miłego dnia dziewczyny!

                            Skomentuj


                              Olcia to linka zapodaj

                              AMELCIA ur. 08.02.2007

                              Skomentuj


                                Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                                olcia linka nie dam bo to jest w gazecie Dziecko z wrzesnia tego roku- ale moze na edziecko.pl jest ten artykuł.
                                mnie tez zdziwiły pomysly dlatego wam napisalam.

                                Ale to nie sa najdziwniejesz
                                ze 3 lata temu jak szukalismy imienia
                                to w statystykach byly imiona: Barek, żurek, Zgredek, Złośliwka ,Neska, Wiski wiec te nie sa jeszcze najgorsze
                                Brat mi opowiadał że gdzieś za granicą rodzice nadali córce imię Fish a synowi Chips to byli bliźniaki, i mieli o to sprawę w sądzie bodajże zarzut pokrzywdzenia dziecka czy coś tam, i musieli im zmienić imiona




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X