Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mamakarolka ja w sumie tez wole na dworze tylko ze ostatnio zmuszam sie do tych wyjsc


    melchior u nas tez pełno tych tablic na wózkach

    emilka lepi ze mna kluski

    Skomentuj

    •    
         

      No Mati też już sobie trochę pobiega i w piaskownicy pobawi ale po godzinie pada i śpi w wózku a ja siedze na ławce, bo nawet jakbym chciała iść do domu i cos porobic to zanim się wdrapie na 4 piętro to on juz sie budzi i potem jest zmierzły
      Przez to czasami wole wogóle z nim nie wychodzić(wredna matka ze mnie)




      W DOMU PEŁNYM DZIECI
      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

      Skomentuj


        Mój synek chwilę temu się obudził i zjadł cały jogurt jagodowy, mam nadzieję że kłopoty z niejedzeniem już za nami

        Skomentuj


          No właśnie też bym wolała żeby sie na dworze wybiegał a w domu spał




          W DOMU PEŁNYM DZIECI
          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

          Skomentuj


            Beti313 wszystko sie ułoży na pewno i mały będzie zdrowy najważniejsze ze jest poprawa i to duża.
            Co do zabawek u nas na razie jest mata edukacyjna i bujak rybki FisherPrice. w macie urządza sobie wygibasy takie że czasem aż płakac ze śmiechu można. No i młody ostatnio odkrył że jest fajowo jak się krzyczy co praktykuje z zawziętością .
            Natomiast spacery są na porządku dziennym do południa 2-3 godziny chodzimy a po południu wystawiam młodego do ogrodu albo tam sobie siedzimy . Jak Oskar był młodszy to spał całe spacery teraz oczy wielkie i wszystko oglądać ale w międzyczasie dzrzemka jest zaliczona.
            Oskar Michał
            1 kwiecień 2009
            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


            Skomentuj


              [QUOTE=magda8528;113501]Olcia i Treedzięki za ocenę. właśnie zaczęłam się rozglądać za prezentem dla Asi i dalej nie wiem co kupić. szczerze mówiąc, to wiem, że wiele matek jest nim zachwycona, ale ja mam obawy, że zostanie on rzucony w kąt, bo Asia już ma swoją ulubioną przytulankę - tak jak pisałam.
              Magda ja mogę polecić gąsienicę gawędziarkę z fisher price, Paula lubi się nią bawić
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                cholender nawet się nie przywitałam a więc cześć dziewczyny. Witam nowe mamusie
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez MALGOS28 Pokaż wiadomość
                  Witam Mamusie.mam na imie Gosia jestem mama 13,5 prawie 14 mies Nikolki mam nadzieje ze mnie przyjmiecie ;-)
                  pewnie że przyjmiemy OLCIA dzięki za pocieszanie wstałam rano niewyspana ale w dzień to jakoś lepiej człowiekowi miałam tyle zajęć że nie patrzyłam co pisałyście nadrobię potem tak poza tym to witam bo jeszcze się nie przywitałam
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj


                    Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                    Magda ja mogę polecić gąsienicę gawędziarkę z fisher price, Paula lubi się nią bawić
                    Anik dzięki, ale ja już chyba przy tej kosiarce pozostanę.

                    Skomentuj


                      widzę że temat zabawek mój szkrab uwielbia wszystkie które hałasuja a im głośniej tym lepiej
                      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        muszę spadać bo mój syn nie ma ochoty pozwolić mi na chwilę relaxu
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          jaroszka nie ma za co.............polecam się na przyszłość

                          A wracając do tematu spaerów,to do południa nieraz udaje mi sie wyjsc jak mam jakiś obiad bo tak to musze zrobić cos na ciepło żeby ten mój DUŻY SLIZDOGON zjadł wrrrrrrrrrrrr.......... bo w sumie emilka to wciagnie wszystko,ja tam tez nie wybrzydzam zbytnio,robert w warszawie a tylko kamilowi wiecznie cos nieodpowiada!!!!!

                          Skomentuj


                            cholender nawet się nie przywitałam a więc cześć dziewczyny. Witam nowe mamusie
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              Anik dzięki, ale ja już chyba przy tej kosiarce pozostanę.
                              Przy jakiej kosiarce? A zapomniałam, że jestem do tyłu z 6 stron i dopiero później Was doczytam, bo teraz jedziemy do Kościoła, bo odpust u nas i msza za dzieci Moja Paula znowu jak diabełek brudna wróci
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                                Przy jakiej kosiarce? A zapomniałam, że jestem do tyłu z 6 stron i dopiero później Was doczytam, bo teraz jedziemy do Kościoła, bo odpust u nas i msza za dzieci Moja Paula znowu jak diabełek brudna wróci
                                takiej zabawkowej robiącej hałas

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X