Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez olcia79
    majek dwa pierwsze te co twoja corka pokazala hahahaha

    majek czy ty jak kupujesz buty to bierzesz pod uwage córci gust?
    bo ja nieraz jak widze co kamilowi sie podoba to sie za głowe łapie hahahaah
    Olcia ja własciwie wiekszość rzeczy kupuję co jej sie podoba
    w tamtym roku jej kupiłam taką brązową tunikę i była w niej ze dwa razy bo jej sie nie podoba i co mam ją zmuszać bez sensu. Jest juz na tyle duża że może decydować. No ale jak coś wybiera że się w ogóle nie nadaje to jej tłumaczę a raczej pzredstawiam wszystko przeciw tylko żeby tego nie wzieła i często skutkuje.


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez olcia79
      chyba jest tak
      ze jak podpisujesz umowe na zawarcie ubezpieczenia oc z danym towarzystwem to musisz sie wywaizac z umowy,i jak nie placisz to musisz potem uregukować skladke do konca

      chyba ze w miedzyczasie sprzedalas auto to tylko ich powiadamiasz ze ciebie to juz nie dotyczy i wysylasz im umowe kupna-sprzedazy auta i oni sie kontaktuja juz z tamtą osoba .....chyba jakos tak hehehehe
      olcia ,wszystko zalezy od warunkow zawartej umowy,jesli auto zostalo sprzedane a w umowie zaznaczono ze nalezy powiadomic to raczej ciemno to widze..

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
        mama Karolka ,sprobuje,tylko nie wiem jak dlugo to brac ,maly od pon.do zlobka.
        Nam lekarka zawsze każe brać do 5 dni.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
          Dziewczyny tak z innej beczki
          Może wiece,bo ja nie wiem jak to jest kiedy skończyło się ubezpieczenie OC samochodu np.w sierpniu i nie mam zamiaru wykupywać teraz tylko np.za pół roku to będę musiała zapłacić za te miesiące,kiedy auto nie było ubezpieczone??
          tz. będę musiała wyrównać te miesiące bo musi być ciągłość w ubezpieczeniu??
          No pewnie, że będziesz musiała zapłacić za te miesiące
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Annse ale Danielowi zalega coś na oskrzelkach czy nie ?? Bo jeśli nie to raczej syropy typu Eurespal czy Eloden chyba nie pomogą, a poza tym one są na receptę
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Cześć dziewczyny .. i jak się dzionek u Was zapowiada ? Bo u mnie od rana przygody maż rano przyprowadził mi najstarszego synka do pokoju i mowi ze Adi ma chyba goraczke i narzeka ze go boli gardełko, okazalo sie ze ma 39 stopni goraczki wiec szybko zawiozlam Nadie do przedszkola oczywiscie najpierw musialam odsniezyc samochod bo cały sniegiem zasypany (szok w polowie listopada) potem poszlam z mlodym do lekarza od 8 przychodnia otwierana aaa jak weszlam 5 po to juz 8 w kolejce byłam masakra tyle chorych dzieci, naszczescie choroba dopiero zaczela sie rozwijac wiec doktorka dala leki i powiedziala ze do soboty powinno mu przejsc- w sobote na wesele do mojej siostry idziemy..Dostał lipomal i eurespal i kropelki nasivin do noska aa na bolace gardelko tantum verde (naszczescie to nie angina tylko gardelko przyczerwienione)

              Musze sie za butami na zime dla nich rozejrzeć ale na bartka czy jakies inne to nas nie stac podwojny wydatek hehe aaa powiedzcie co myslicie o bytach z CCC ?






              http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                Annse a ten zielony katar to nie jest bakteryjny? miałam problem z Asią w weekend, bo miała niewielką gorączkę i wodnisty katar, zadzwoniłam spanikowana do pediatry (wiem, jestem szalona, żeby przy temp. 37st. dzwonic w niedziele do lekarza ) i powiedziała, żeby na razie obserwować, a jak katar zmieni kolor (albo coś innego zacznie się dziać) to wtedy przyjść na wizytę. także zielony albo żółty katar to chyba nic ciekawego?
                Magda to widzę, że Ty panikara jesteś. Jak moja Paulinka miała drugi dzień pod rząd gorączkę 39 stopni i nie dało się zbić tylko jeszcze rosła to wtedy pojechaliśmy do lekarza
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  kochana ja miałm z Majką tak w tamtym roku
                  ciągły katar spływający na gardło i gardło chore znowu było lepiej ale katar nie ustawał i tak cała zima i wiosna, a wymazy z nosa ok zawsze były
                  współczuję
                  a na katar nam pomógł mucofluid do psiukania - rozrzedza wydzielinę ale po miesiącach walki innymi preparatami
                  ototo ,majek to jest chyba to co mi jest potrzebne,zapomnialam napisac ze gardelko jest leciusienko czerwone ,wiec objawy sa podobne do twoich.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Annse a próbowałaś Flavamed bo on to typowo na kaszel jest?

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość

                      Musze sie za butami na zime dla nich rozejrzeć ale na bartka czy jakies inne to nas nie stac podwojny wydatek hehe aaa powiedzcie co myslicie o bytach z CCC ?
                      Steffka duzo zdrówka dla synka
                      no my mielismy butki gufo i nawet mogą być
                      i widzisz dumam tak o jaki tu jeszcze sklep zachaczyć więc i do ccc padniemy


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                        Magda to widzę, że Ty panikara jesteś. Jak moja Paulinka miała drugi dzień pod rząd gorączkę 39 stopni i nie dało się zbić tylko jeszcze rosła to wtedy pojechaliśmy do lekarza
                        no własnie lekarka mi powiedziała, że dla dziecka 37 czy nawet 38 stopni to nic, niedobrze jest dopiero jak jest ponad 39 stopni ale to była pierwsza gorączka Joasi, jeszcze do tego doszedł ciągły płacz i wieksza ilość kup i spanikowałam trochę. w ogóle jeszcze mówię, że dziecko ma biagunkę, a pediatra pyta ile kup, a ja że trzy a ona na to: czy to moje pierwsze dziecko? hahaha

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          ja po mojej przygodzie z anginą/odrą tez bym odrazu pojechała do lekarza ja butki tez tańsze muszę wybrać ale mieszkam w małej miejsowości i un as takich sklepów niema, a pozatym niewiem co rocznemu dziecku kupić-tyle tego jest i niewim które będą profilowane a które niby profilowane





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Annse ale Danielowi zalega coś na oskrzelkach czy nie ?? Bo jeśli nie to raczej syropy typu Eurespal czy Eloden chyba nie pomogą, a poza tym one są na receptę
                            no wlasnie na oskrzelach nic nie ma podobno a i tak mu furkocze jak diabli ,lekarz mowila ze to ten katar tak brzydko splywa i drazni gardlo wiec jej ufam,ze mowi prawde.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              czesc dziewczyny. ua nas dzis wielka plucha po wczorajszym sniegu.
                              Froszek- my jak auto sprzedawalismy to trzeba bylo ubezpieczycielowi wyslac umowe i wypowiedzenie umowy z nim.
                              A niestety OC trzeba placic bo jest obowiazkowe, wiec pozniej bedziesz musiala z wyrownaniem zaplacic.

                              Majek -fioletowe butki calkiem calkiem.ja dzis albo jutro sie do sklepu chce wybrac.

                              mnie dzis cos zoladkowego łamie.Niestety wczorajszy kot mial jednego z nielicznych wirusow ktory sie moze na ludzi przeniesc i nie wiem czy czegos mi nie sprzedal

                              A nie wiem juz kto pytał ale Eurespal jest na recepte;"

                              AMELCIA ur. 08.02.2007

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                                Steffka duzo zdrówka dla synka
                                no my mielismy butki gufo i nawet mogą być
                                i widzisz dumam tak o jaki tu jeszcze sklep zachaczyć więc i do ccc padniemy
                                a te buty elefanten? są lepsze od ccc? poradźcie jeszcze niedoświadczonej w kwestii butów mamie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X