Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Magdalena_Dz Pokaż wiadomość
    Witam dziewczyny... jestem mamą Sebastiana i Maćka... czy mogę się dołączyć do waszych pogadanek
    Zapraszamy

    Kruszyna tak pierwszy raz zawsze jest najtrudniejszy

    Jaka u Was pogoda? u nas pada , wieje totalna zmiana pogody.
    Dziś krócej śpimy
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Cześć dziewczynki
      Color u nas też dzisiaj pogoda do d...y, wieje i co chwila pada
      Witam nową mamusię

      Fajnie że zmieniamy czas, może moje dziecko będzie się później budziło. Dość mam pobudek przed 7

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dobry wieczór dziewczynki,
        Colorku u nas dzisiaj trochę chłodniej i było zachmurzone ale ogulnie nie było źle.
        Magdalena witamy w naszych skromnych progach

        Jakoś nie mam za bardzo weny żeby coś pisac,byłam w pracy a teraz mi sie nic nie chce.Muszę na święta obowiązkowo zrobic tego waszego słynnego 3 bita,jadłam go u Family i jest poprostu boski-niebo w gębie



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
          Cześć dziewczynki
          Color u nas też dzisiaj pogoda do d...y, wieje i co chwila pada
          Witam nową mamusię

          Fajnie że zmieniamy czas, może moje dziecko będzie się później budziło. Dość mam pobudek przed 7
          hej
          u nas też pogoda okropna.
          mamakarolka przed 7 ? moja czasami po 5 potrafi wstać. chciałabym pospać przynajmniej do 7




          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            MoniaB a jak u Was staranka o bejbika?fajnie,że sie zdecydowaliście,pamietam,że jeszcze nie dawno nie chciałaś za badzo drugiego



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
              MoniaB a jak u Was staranka o bejbika?fajnie,że sie zdecydowaliście,pamietam,że jeszcze nie dawno nie chciałaś za badzo drugiego
              wiesz musieliśmy dojrzeć do tej decyzji.
              ze staraniami dałam na luz, nie myślę o tym.
              jak zajdę to zajdę,może tak będzie lepiej.
              a co tam u Ciebie?




              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hey Dziewczyny

                witam nową Mamusie Magdalenę
                właśnie kruszyna ten błękit tak jak pisałam pasuje do pomarańczu,albo do żółtego

                u nas pogoda dziś w kratkę,byłam z MIlą na mieście,kupiłam mojej mamie i teściowej perfumy
                dopiero teraz siadłam na kompa
                faktycznie crezy odżywia....fajnie może jakieś nowe Mamy jeszcze dołączą??
                magda widzę,że dzieciaczki z dużą różnicą wieku??Maciuś planowany??
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  witam dziewczynki ja juz ide do łózka dzis cały dzien na dworze mnie zmeczył ide poprzytulac sie do meza miłej nocy. Miss i jak to dzis bedzie z twoim zajaczkiem ,bo ostatnio pisałas ze masz zajaczka codziennie w łozku ha ha ha ha

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    melchior

                    a co? zazdrościsz?? że tak się dopytujesz
                    zajączek już czeka na łóżku
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                      melchior

                      a co? zazdrościsz?? że tak się dopytujesz
                      zajączek już czeka na łóżku
                      pewnie ze zazdroszcze ja mam swojego zajaczka tylko sobote i niedziele ha ha ha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                        pewnie ze zazdroszcze ja mam swojego zajaczka tylko sobote i niedziele ha ha ha
                        to nie masz tak najgorzej,bo niektóre dziewczyny mają tylko w Wielkanoc
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Color u mnie też pogoda do d..., ale pewnie to wiesz, bo mieszkamy w miarę blisko siebie
                          mamakarolka mój Maciuś często wstaje już o 5... także 7 to luz... a najgorsze jest to, że jak był młodszy to spał nawet do 7.30, rozpuścił mamusię, a teraz bach poranne wstawanie...
                          miss bo ja jestem na odwrót Sebuś był nie planowany (miałam 19 lat) a Maciuś jak najbardziej... wcześniej nie było okazji, bo najpierw studia, potem praca, własny kąt... aż to wszystko mieliśmy i mówię do męża koniec odkładania TERAZ I KONIEC, BO PÓŹNIEJ BĘDZIE ZA PÓŹNO... no i musiał się zgodzić
                          ach mój zajączek też tylko w weekendy w łóżku...






                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej.
                            No i pospaliśmy do 7.24więc już nie przed 7
                            Dziewczyny ja już też przerabiałam wstawanie o 5 rano. Karolek jak był młodszy to robił mi takie wczesne pobudki.

                            Widzę ze dzisiaj za oknem troszkę więcej błękitnego nieba może uda nam się wyjść na krótki spacerek

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Magadalena witamy Czuj się jak w domu. Chłopców masz uroczych.

                              Colorka o TY daleko mieszkasz!!! Ale widzę, że Magdalena jest z Gdańska więc nie daleko

                              Kasiu życzę zdrówka dla Ciebie i chłopców. Oby nic poważnego z tego się nie rozwinęło.

                              Docia i jak było ?? Masz jakieś fotki ?

                              Godzinę nam przesunęli, zanim się przyzwyczaję minie pewnie tydzień.

                              Moje dziecko nigdy nie robiło takich pobudek, teraz wstaje po 7 ale jeszcze nie tak dawno wstawał nawet po 9.
                              Ale ja się cieszę, że teraz tak wstaje, bo kurcze człowiek z niczym się wyrobić nie potrafił. Zanim ogarnęłam siebie i Julka była 10, a gdzie śniadanie, posprzątanie...
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Hej babeczki
                                MAGDALENA witamy i zapraszamy,widzę że masz sporą różnicę między dziećmi to tak jak u mnie
                                KASIA oby maluszkom nic nie było,moja niestety znowu ma ataki astmy wczoraj wieczorem złapała taki kaszel że aż wymiotowała
                                FAMILY moja budzi się po 6 marudzi widzę że jeszcze jest niedospana i muszę ją usypiać od nowa niestety o 7 wstaje całkowicie i jest tak codziennie
                                A ja mam zajączka bardzo rzadko i wcale za nim nie tęsknię,ostatnio mamy z M konflikty także sprawa sama się rozwiązuje he he


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X