Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    U mnie nie ma przygotowań do świąt bo nie będzie mnie w domu.Wiecie ja jestem chyba jedną z niewielu osób,które wolą święta Wielkanocne niż Bożonarodzeniowe.Lubie Wielkanoc bo jest ciepło a w powietrzu czuc wiosne i śmigus dyngus uwielbiam.Mam 24 lata ale w śmigus dyngus cofam sie w rozwoju o 20 lat



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      A ja Wam powiem, że lubię taki szał sprzątania przed świętami. Jasne,że też sprzątam na bieżąco, jednak nie co tydzień odsuwam szafki w kuchni, czy piorę dywany, wywalam wszystko z szaf i układam na nowo, piorę narzuty itp. Uważam, że święta to taki fajny okres przed którym można zrobić generalne porządki, a w święta odpoczywać

      Co do ozdób to właśnie co nie co już powyciągałam, kupiłam palmę, bazie i bukszpan .... także wazony już zapełnione.

      Jeszcze mi jedna firana została do prasowania i powieszenia... już mi się nic nie chce,ale jak mus to mus.

      Aha... no i kto jak kto ale nie każdy miał tak lekko z odstawieniem smoka
      U nas nie bylo fajnie, co za tym idzie po 2 godzinach płaczu w nocy zlitowałam się nad biednym dzieckiem i oddałam mu smoka.
      Zauważyłam, że co raz częściej oddaje smoka i mówi "be"nie ciąga go już tak za sobą jak kiedyś. Więc nie myślę na razie o odstawieniu. Nie dawno się dowiedziałam, że ja porzuciłam cumla jak miałam 3 lata i 8 miesięcy

      I jeszcze co do mleka, mój nadal pije modyfikowane i oby pociągnął do tych 3 lat. Ponoć zwykłe krowie mleko wypłukuje wapń z organizmu, w krajach azjatyckich gdzie ludzie nie piją mleka a nawet nie jedzą przetworów z niego bardzooo rzadko chorują na osteoporozę. Czyli to mleko krowie wcale do szczęścia potrzebne nie jest
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Family O kurcze!!! Ale porządki u Ciebie!!! Mi by do głowy nie przyszło takie przedświąteczne zamieszanie. W sumie na nowym mieszkamy dopiero od października, więc zakładam, ze jest czysto

        Co do smoka, to wydaje mi się, że u mnie z Miłoszem będzie podobnie jak u Ciebie.
        A co do mleka krowiego mam takie samo zdanie-osobiscie nie mam enzymów do jego trawienia, wiec nawet na zapach mi się wszystko podnosi. A dzieci póki co lubią, ale oczywiście modyfikowane. Krowiego nawet nie smakowały

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hello
          Marti kochana ja uwielbiam Wielkanoc, natomiast Bożego Narodzenia nie
          znoszę. Dla mnie Wielkanoc to właśnie spokojne, rodzinne i nie
          napompowane Ja sobie tak ładuję moje akumulatory w tym czasie, że szok.
          Jedziemy do moich rodziców, więc sprzątać za bardzo nie musze. Ale jakieś
          drobne porządki i ozdóbki mamy.


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Cześć

            Postanowiłam sobie nie podczytywać tego wątku, tylko codziennie coś napisać

            Wiecie... martwię się troszkę.... Julek w ciagu całego dnia robi siku 3 góra 4 razy. Pije chyba normalną ilość, zatwardzeń nie ma.
            On np wstał dzisiaj o 7 i do tej pory jeszcze nie zrobił siku Pytam go co chwilę czy chce siusiu, a on ciągle odpowiada przecząco. Dlaczego on tak rzadko siusia ?? Jak to wygląda u Waszych maluchów?

            Kasiu wiesz coś może na ten temat ?
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              family a Ty często sikasz?? pewnie w lecie będzie częściej sikał bo więcej pił będzie..chyba masz normalnie,dla porownania napisze jak było u mojej wczoraj..kiedy się obudziła -w pampersie coś było,ale pierwsze siku zrobila koło 10 a potem koło 12,po południu było jeszcze ze 2 razy...
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Misska ale on ostatnio siusiał przed 20 wczoraj.
                I właśnie nie wiem czy to jest normalne ?? Chodzi o to, że on tak cały czas mało siusia. Wiesz... boję się czy z nereczkami wszystko ok i czy dzieci mogą tak rzadko siusiać.
                Wiesz ja korzystam z toalety częściej, ale ja pijam kawę, herbaty itp. on tylko wodę.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej ,
                  Tree ja nie liczyłam ile razy moja robi siusiu ale napewno kolo 10 razy jak nie więcej w ciągu dnia.Amelka pije hektolitry picia
                  Znalazłam w necie że średnia ilość oddawania moczu przez dziecko to 5-7 razy na dobę.
                  Last edited by ColorWomen; 26-03-2010, 09:04.
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    tree a zawsze tak mało sikał czy teraz od pewnego czasu??
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Iza no widzisz... ja chyba też przejdę się z młodym na badania.

                      ooo teraz w końcu zawołał siusiu i narobił pół nocnika

                      Misska jak robił w pampersy to robił częściej, w nocy pampers zawsze był zsikany.
                      Czasami obudzi się nad ranem na siku, ale ostatnio przestał, więc w nocy nie siusia.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Tree moja wstała o 8 a już zrobiła 5 razy siku
                        Z tym że rano wypila cały kubek picia (jak co rano zresztą)
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Iza mój młody zanim zrobił siku wypił 150ml mleka i pół szklanki wody.
                          Jak ja wstaję to pierwsze co idę to do kibla. Nie wiem czy dzieci tak mogą mieć, może chłopcy tak rzadko siusiają?? Mam nadzieję,że jest wszystko ok

                          On w ogóle jest ostatnio jakiś dziwny... chyba mu piątka następna wychodzi. Jęczy i płacze w nocy, w ciągu dnia jest marudny i tylko by się przytulał. A wczoraj z placu zabaw chciał wracać do domu, siadał mężowi na kolana i się przytulał.

                          jak myślicie jest już koniec zimy ? Zastanawiam się czy już pochować wszystkie zimowy kurtki i kombinezony
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Tree ja już wsio zimowe schowałam
                            Może faktycznie Julkowi idzie ząb i tak przytulaśnie to przechodzi
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Witam i ja
                              Widzę że ruch się tutaj zrobił
                              Tree mój Karolek sika na potęgę więc nic ci nie doradzę.
                              Może to faktycznie przez zęby u nas dwie piątki dolne już się przebiły i w tym czasie był lekki katarek i biegunka.
                              Ja zimówek jeszcze nie pochowałam bo od jutra u nas ochłodzenie zapowiadają

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witajcie laski Widzę że WIELKI POWRÓT nastąpił
                                Co do smoczków i butelek to nie pomogę bo moja Milunia nie używała tych rzeczy ostatnio niechce już pić pepti i bardzo dobrze bo jest już zdrowa,serki i jogurty w zupełności jej wystarczą a mleka krowiego nie chcę już jej podawać chociarz mam eco bo teściowa ma krowę.
                                Ja jakoś ostatnio nie mam czasu na kompa,poczułam wiosnę i wpadłam w wir porządków ale na podwórku i w ogrodzie bo w domu to cokolwiek posprzątam bo tuz po świętach planuję malowanie pokoju syna i kuchni.W związku z tym mam pytanie do was CZY KOLOR NIEBIESKI CIEMNY BĘDZIE PASOWAŁ DO WRZOSOWEGO LUB LAWENDOWEGO?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X