Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Aniu myślałam że sytuacja u Was trochę lepszajuż

    A mąż nadal choruje czy już wrócił do pracy?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hey

      ja mam dzień rozbity już 10h a przed chwilą wstałyśmy....kurcze też minie tydzień zanim się przyzwyczaje i teraz mam dylemat czy kłaść MIlene w ciągu dnia czy nie? zawsze chodzi spać o 21 a teraz przecież nie pójdzie o 22
      trochę za późno...ehh jak ja nie lubię zmiany czasów
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Witam Miss
        u nas pogoda straszna, pada od wczoraj, nawet nieraz śnieg z deszczem.
        a ja sobie nagrabiłam u M, nakłamałam jego siostrze że nas niema a miała przyjechać do nas z zaproszeniem na komunie... i M wściekły a ja nielubię przyjmować jego rodziny sama, bo M dzisiaj w pracy do 14





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
          Aniu myślałam że sytuacja u Was trochę lepsza

          A mąż nadal choruje czy już wrócił do pracy?
          Niestety sytuacja zła jeżeli by nie powiedzieć tragiczna Mjest na zastrzykach od stycznia zero poprawy prawdopodobnie będzie miał operację dostaje chorobowe z ZUSu po 5 tygodniach dostał uwaga uwaga 600 zł sytuacja finansowa tragiczna ja intensywnie szukam pracy jak narazie porażka w kwietniu idę na szkolenie może coś potem znajdę.
          M przez tą sytuację zrobił się opryskliwy łatwo wpada w szał i wtedy lecą wyzwiska eh niewiem jak długo to potrwa.
          MISS moja przestała spać w dzień kiedy miała 2 lata i 2 mies.


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            witam u nas nawet dzis ładnie swieci słoneczko , my juz po kosciólku bylismy oswiecic palmy obiadek sie gotuje , moze pozniej pojedziemy do tesciow zycze miłej niedzieli

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              anna
              przykro mi z powodu twojej sytuacji w domu, 600 zł to wypasione chorobowe
              może znajdziesz jakąś fajną pracę? a kto będzie przy córce? maż?
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Witam Was,
                a ja dzisiaj jakaś przybita sie czuję,chyba przez ta pogodę,chociaż teraz zaczęło sie trochę przejaśniac.
                Kruszyna dobrze zrobiłaś,że skłamałaś.Po co masz sie zmuszac i przyjmowac sama gości,których nie lubisz.Ja na Twoim miejscu też bym kłamała
                Aniu31 napisz na co Twój mąż zachorował bo nie umiem sobie przypomniec.Może jak znajdziesz prace i będzie więcej pieniążków to M sie uspokoji i między wami będzie lepiej.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                  Witam Miss
                  u nas pogoda straszna, pada od wczoraj, nawet nieraz śnieg z deszczem.
                  a ja sobie nagrabiłam u M, nakłamałam jego siostrze że nas niema a miała przyjechać do nas z zaproszeniem na komunie... i M wściekły a ja nielubię przyjmować jego rodziny sama, bo M dzisiaj w pracy do 14
                  widze ze za szwagierka nie przepadasz , wiesz u mnie na poczatku tez było niewesoło szwagierka wrecz mnie wkurzała , ale jak urodziła pierwsze dziecko to stosunki nasze sie poprawiły teraz jest spoko nawet powiedziałabym ze dobra z niej kobitka

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez Magdalena_Dz Pokaż wiadomość
                    Color u mnie też pogoda do d..., ale pewnie to wiesz, bo mieszkamy w miarę blisko siebie
                    Dopiero teraz zobaczyłam gdzie mieszkasz

                    Hej ,
                    dziewczyny czy Wasi panowie poszli poświęcić swe palmy?
                    A co do zajączka ja mam go tylko w Wielkanoc , w sreberku aż żal odwijać

                    Moja wstała dziś o 8 (starego czasu o 7)czyli tak jak zwykle.

                    Jedziemy na działkę po obiedzie zobaczyć co i jak i bukszpan narwać .

                    Papa

                    P.S-Siluś a Ty gdzie??
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                      Niestety sytuacja zła jeżeli by nie powiedzieć tragiczna Mjest na zastrzykach od stycznia zero poprawy prawdopodobnie będzie miał operację dostaje chorobowe z ZUSu po 5 tygodniach dostał uwaga uwaga 600 zł sytuacja finansowa tragiczna ja intensywnie szukam pracy jak narazie porażka w kwietniu idę na szkolenie może coś potem znajdę.
                      M przez tą sytuację zrobił się opryskliwy łatwo wpada w szał i wtedy lecą wyzwiska eh niewiem jak długo to potrwa.
                      MISS moja przestała spać w dzień kiedy miała 2 lata i 2 mies.
                      wiesz choroba i brak kasy działaja na faceta jak płachta na byka ,ale napewno bedzie lepiej ....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Color mój owiecił wieczorem sprawdze ....

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                          Color mój owiecił wieczorem sprawdze ....
                          Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                          , my juz po kosciólku bylismy oswiecic palmy
                          melchior u nas się mówi "poświęcić" a nie " oświecić"

                          chyba ze "p" zjadasz:P
                          Last edited by Miss; 28-03-2010, 11:21.
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Mo nie poświęcił, bo nie chodzi do kościoła - ale ja mu sama wieczorem poświęcę
                            Sama też się nie wybiorę do kościoła, bo Maciuś jeszcze ma kaszel, a pogoda nie najlepsza, po tej gorączce i okropnych dusznościach (miał zapalenie oskrzeli) wolę nie wystawiać go jeszcze na dwór...

                            kruszyna jak nie masz ochoty spotykać się ze szwagierką, to mąż nie powinien być na Ciebie zły... ja ze swoją szwagierką niby żyję dobrze, ale nie spotykamy się tak na kawce, czy coś... a mieszkamy na tym samym podwórku (tzn między nami mieszkają teście ) każda z nas mam swój świat...

                            Aniu twój M musi mieć niską podstawę skoro dostał 600 zł wynagrodzenia, nie wiem jaką ma sytuację zarobkową w pracy, ale do wynagrodzenia wlicza się wszystko łącznie z premią i nagrodami, dzieli się na bodajże 365 lub 360 dni i za miesiąc liczy się z tej średniej razy 30 dni i jeżeli nie był to wypadek przy pracy razy 80 % (tak w skrócie) PISZĘ TO BO MI NA POCZĄTKU ŹLE WYLICZYLI WYNAGRODZENIE, NIE WLICZYLI TYCH DODATKÓW, A ZUS NALICZAJĄC WYNAGRODZENIE NIE SPRAWDZA TEGO, SAMA MUSIAŁAM WYWALCZYĆ KOREKTĘ I PODWYŻKĘ






                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                              melchior u nas się mówi "poświęcić" a nie " oświecić"

                              chyba ze "p" zjadasz:P
                              chodziło mi o "poświęcic" zjadłam "p" to dlatego ze mysle juz o wieczorku

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                                chodziło mi o "poświęcic" zjadłam "p" to dlatego ze mysle juz o wieczorku
                                no tAK,pewnie myślisz o tych rzeczach na P
                                HEHE
                                magda a o dużo się zus pomylił?? bo mnie to się zawsze wydaje,że ta instytucja się nigdy nie myli
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X